خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » ترفند » 3 تا از بهترین ابزارهای تحلیل شبکه های اجتماعی

در دنیای امروزه شبکه های اجتماعی از مهم ترین روش ها برای توسعه و بازاریابی کسب و کار ها به حساب می آیند. به همین دلیل است که تقریبا همه کمپانی های بزرگ سعی دارند تا از این فضا برای پیشرفت خود استفاده کنند. اما پیشرفت در هر فضایی نیازمند تحلیل و برسی است تا بتوان با دیتاهای بدست آمده از روش های بهتری استفاده کرد. به همین دلیل تصمیم گرفتم تا در ادامه این مطلب به معرفی بهترین ابزارهای تحلیل شبکه های اجتماعی بپردازم. بنابراین اگر قصد فعالیت در این فضا را دارید و دوست دارید تا به صورت حرفه ای از این فضا برای رشد کسب و کار خود استفاده کنید تا انتهای این مطلب با زرممبر همراه باشید.

با تجزیه و تحلیل می توانید بفهمید که کدام کار را درست انجام دادید و کدام کار را غلط انجام دادید. همچنین با تحلیل مخاطبین خود است که می توانید دقیقا بفهمید چه کاری باعث پیشرفت و رشد شما می شود و چه محتوایی را مخاطبان شما بیشتر دوست و چه برنامه ای را باید برای ادامه فعالیت خود در نظر بگیرید.

وبسایت های تحلیل شبکه های اجتماعی

بهترین ابزارهای تحلیل شبکه های اجتماعی

Keyhole

Keyhole را می توان به جرئت در ابتدای این لیست قرار دارد. این ابزار تمام دیتا ها و اطلاعاتی که شما نیاز دارید را در یک داشبور بسیار حرفه ای در اختیار شما می گذارند تا بتواند به راحتی به تحلیل و برسی آنها بپردازید.

ب استفاده از این ابزار می توانند رفتار مخاطبین خود را برسی کنید و به نوعی به ذهن آنها نفوذ کنید و متوجه شوید دقیقا چه چیزی می خواهند، از چه چیزی بیشتر خوششیان می آید و بیشتر به چه چیزی علاقه دارید. ترکیب این موضوع با گزارهای دقیق و ساده ولی در عین حال کاربری تقریبا همه آنچیزی است که یک فرد  برای تحیلی شبکه های اجتماعی خود به ان نیاز دارد.

همچنین Keyhole اطلاعاتی از جمله تعداد بازدید، پست ها، میزان تعامل، تحلیل هشتگ ها و…. را به شما ارائه می دهد که شما را از هر ابزار دیگری بی نیاز می کند.

چت gpt چیست؟ چه کاربردهایی دارد؟ چگونه از آن استفاده کنیم؟

Sprout Social

Sprout Social

توانایی ردیابی و گزارش دقیقا کلماتی هستند که برای توصیف Sprout Social به کار می روند. در واقع این وبسایت به شما این امکان را می دهد که گزارش ها و تجزیه و تحیلیل های دقیقی از انواع و اقسام شبکه های اجتماعی را داشته باشید و یا بتوانید خیلی ساده به برسی نتایج و دیتای ریز در هر شبکه اجتماعی بپردازید.

در واقع توانایی اصلی این ابزار که باعث می شود بتواند همه چیز را در شبکه های اجتماعی از فیسبوک گرفته تا توییتر باعث می شود تا در این لیست به عنوان یکی از بترین گزینه های ممکن معرفی شود. به خصوص اگر در کنار شبکه های اجتماعی خود از وبسایت و… نیز استفاده می کنند بهتر است حتما سری به Sprout Social بزنید.

نحوه استفاده از هوش مصنوعی chatgpt در بینگ | ChatGPT Edge

وبسایت Hootsuite

Hootsuite

این ابزار یکی از کامل ترین گزینه ها به خصوص برای افراد است که به صورت تیمی فعالیت می کنند. Hootsuite را می توان یکی از شناخته شده ترین و مشهور ترین ابزار ها در زمینه تحلیل شبکه های اجتماعی به حساب آورد زیرا مدت زمان زیادی است که در این حوزه فعالیت می کند و تقریبا همیشه به عنوان یکی از کامل ترین گزینه ها معرفی می شود.

با Hootsuite می توانید پست های خود را زمانبندی کنید، آنها را مدیریت کنید، از ابزار های مختلف برای تجزیه و تحلیل آنها استفاده کنید. همچنین می توانید با استفاده از سیستم برنامه ریزی و گزارش های آن اطلاعات مفیدی بدست بیاورید که در پیش بینی ادامه روندتان و همچنین اصلاح برخی استراتژی ها می توانند بسیار کمک کننده باشد.

به علاوه ابزار Hootsuite تقریبا با اکثر شبکه های اجتماعی معروف به خصوص اینستاگرام و فیسبوک به طور کامل ترکیب شده است و دیگر نیازی نیست که برای تحلیل هر شبکه اجتماعی به وبسایتی دیگر بروید. به علاوه تقریبا از این پلتفرم ها یک داشبور کامل با انواع اقسام اطلاعات مختلف در اختیارتان قرار دهد که طبیعتا نیاز هر فردیست که در این فضا فعالیت می کند.

ابزار های تحلیل شبکه های اجتماعی زیادی وجود دارد اما اینکه کدام یک بهتر هستند و کدام یک می توانند کارآمد تر باشند دقیقا یه سوال بزرگ است. در این مطلب از زرممبر به معرفی 3 تا از بهترین های حوزه پرداختم که تقریبا هر کدام ویژگی های مخصوص به خود را دارند و بخش خود کامل ترین هستند. با استفاده از این ابزار های تحلیل سوشیال مدیا و تولید محتوا درست در کنار تبلیغات و خدماتی مانند خرید ممبر فیک تلگرام بدون ریزش و خرید فالوور فیک ایرانی اینستاگرام می تواند مسیر پیشرفت و توسعه خود را هموارد تر کنید و با سرعت بالاتری آن را بپیمایید.