خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » ترفند » 5 تا از بهترین ابزار های تولید محتوا با هوش مصنوعی

تولید محتوا همیشه به عنوان یکی از دغدغه های اصلی کسب و کار ها شناخته می شود. در دنیای امروز از شرکت های بزرگ گرفته تا کسب و کار های کوچک نیاز به تولید محتوا دارند تا بتوانند از طریق آن با استفاده از بازاریابی و مارکتینگ خود را توسعه دهند. به خصوص در دنیای اینترنت محتوا به عنوان پادشاه شناخته می شود و مهم ترین ابزاری است که با استفاده از آن می توان در این فضا پیشرفت کرد. با پیشرفت فناوری حالا موضوع تولید محتوا با هوش مصنوعی سر زبان ها افتاده که در ادامه این مطلب قصد دارم تا شما را بیشتر با این موضوع آشنا کنم.

دیگر تقریبا داریم به عصری نزدیک می شوند که هوش مصنوعی کم کم پیشرفته تر و قدرتمند تر می شود. در طی همین چند سال ابزار های مختلفی بر پایه هوش مصنوعی در زمینه تولید محتوا ساخته شدند که می توانند چالش همیشگی کسب و کار ها را برطرف کنند. به همین دلیل بهتر است هر کسب و کار حداقل با این موضوع آشنا باشد و از آن به نفع خود استفاده کند.

آیا واقعا می توان با هوش مصنوعی تولید محتوا کرد؟

هوش مصنوعی در چندسال اخیر پیشرفت های بسیار زیاده کرده است و نقطه عطف آن ابزار chatgpt به حساب می آید. همین پیشرفت باعث شده تا ابزار های مختلف برای تولید محتوا متنی، تصویری و…. بر پایه هوش مصنوعی ساخته شوند که می توانند در عرض چند دقیقه محتوای مناسبی را تولید کنند.

تولید محتوا با هوش مصنوعی

بهترین ابزار های تولید محتوا با هوش مصنوعی

برای تولید محتوا با هوش مصنوعی شما نیاز به ابزار مناسب آن دارید  که هر کدام آنها می توانند در بخشی از فرایند تولید محتوا به ما کمک کنند. به همین دلیل در ادامه به معرفی چند تا از بهترین ابزار های ممکن در این زمینه پرداختم.

چت gpt چیست؟ چه کاربردهایی دارد؟ چگونه از آن استفاده کنیم؟

Jasper

جاسپر به عنوان یکی از بهترین گزینه ها در این زمینه شناخته می شود زیرا یک ابزار کامل به حساب می آید. این ابزار دارای قالب های مختلفی است که به شما کمک می کند تا بتوانید هر محتوایی که می خواهید از ایمیل، لیست، توضیحات محصول، پست، متن ها طولانی و…. تولید کنید. این ابزار قابلیت شناسایی عناصر اصلی متن را دارد و دارای حالت های نوشتاری مختلفی است که می تواند به شما در تولید محتوا های طولانی کمک کند.

MarketMuse

پیدا کردن ایده و موضوع برای تولید محتوا همیشه سخت بوده. این ابزار به شما کمک می کند تا بتوانید ایده های مناسب بازاریابی محتوا را پیدا کنید و با استفاده از آنها در زمان مناسب و کمک گرفتن از هوش مصنوعی به تولید محتوا بپردازید.

DALL-E

اگر به سئو اهمیت زیادی می دهید یا اینکه در شبکه های اجتماعی تولید محتوا می کنید قطعا می دانید که عکس چقدر از اهمیت زیادی برخودار است. این ابزار به شما کمک می کند تا بتوانید با استفاده از آن عکس های دلخواه خود را تولید کنید. تنها کافیست تا توضیحات مدنظرتان را وارد کنید تا این ابزار شروع به ساخت سخت با توضیحات شما کند.

نحوه استفاده از هوش مصنوعی chatgpt در بینگ | ChatGPT Edge

Writesonic

یکی دیگر از بهترین و کامل ترین ابزار های ممکن در زمینه تولید محتوا متنی با کیفیت بالا Wrtitesonic می باشد که به شما این امکان را می دهد تا بتوانید با استفاده از هوش مصنوعی هر محتوایی که می خواهید را تولید کنید. این ابزار گزینه بسیار مناسبی برای بازنویسی و گسترش محتوا است.

تولید محتوا با ai

تولید محتوا با Chatgpt

تا اینا بیشتر با ابزار هایی آشنا شدید که می توانند در فرایندی از تولید محتوا با استفاده از هوش مصنوعی شما را یاری کنند. اما ابزار های اصلی chatgpt است. می توانید از این ابزار بخواهید درباره موضوعات مختلف برای شما تولید محتوا کند. در واقع تنها لازم است تا سرفصل ها و موضوعات اصلی که می خواهید تولید محتوا کنید تا شناسایی کنید و سپس با استفاده از چت جی پی تی به تولید محتوا درباره آن بپردازید و از آن بخواهید تا درباره ی آن برای شما متنی را جمع آوری کند.

همچنین ابزار هایی مانند گوگل بارد و هوش مصنوعی موتور جستجوی بینگ می توانند یک دستیار در زمینه تولید محتوا به حساب بیایند. یکی از کاربرد های اصلی این ابزارها تحقیق درباره موضوعات مختلف به خصوص در وب است. با استفاده از این دو ابزار می توانید درباره هر موضوعی که خواستید اطلاعات جمع آوری و از آنها برای تولید محتوای خود استفاده کنید. در واقع می توانید با استفاده از اطلاعات و محتواهای مختلف که در هر بخش این ابزار ها به شما می دهند یک مقاله مناسب و کامل تولید کنید.

آیا تولید محتوای کامل با هوش مصنوعی ممکن است؟

با اینکه ابزار هایی مانند chatgpt می توانند محتواهای طولانی برای شما تولید کنند یا اطلاعات کامل برایتان جمع آوری کنند اما این اطلاعات می تواند دارای مشکلاتی باشند یا به خصوص در زبان فارسی دارای مشکلات گرامری باشند. به همین دلیل بهتر از حتما خودتان کمی آن را برسی کنید.

در واقع هنوز هوش مصنوعی به قدری پیشرفت نکرده است که بتواند یک محتوای کامل و جامع تولید کند اما می تواند در تولید محتوا و جمع آوری متن درباره موضوع تخصص و ریز تر به شما کمک کند تا شما با استفاده از آن و دانش خود یک محتوای کامل تولید کنید. همین موضوع باعث می شود یا سرعت تولید محتوا شما بسیار افزایش یابد و  بتوانید محتواهای بسیار جدید تر و کامل تری تولید کنید.

در این مطلب از زرممبر مرکز خدمات خرید ممبر فیک بدون ریزش و خرید فالوور فیک ایرانی اینستاگرام به آموزش تولید محتوا با هوش مصنوعی پرداختم. ابزارهای هوش مصنوعی پیشرفت های زیادی کردند و می توانند در زمینه های مختلف از پیدا کرده ایده تا سئو و تولید عکس به ما کمک کنند. همچنین برخی از این ابزار می توانند محتواهای مناسبی برایمان تولید کنند که شاید اشکالاتی داشته باشد یا هنوز کامل نباشد اما می تواند سرعت شما در فرایند تولید محتوا بسیار افزایش دهد