خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » ترفند » چگونه متوجه شویم کسی ما را در فیسبوک بلاک کرده است؟ | 5 روش

در فیسبوک وقتی بلاک می شوید هیچ اعلان یا پیامی به شما داده نمی شود و شما عملا متوجه نمی شوید. اما راه هایی وجود دارد تا بتوانید متوجه شوید که توسط فردی بلاک شده اید یا نه؟ در ادامه مطلب چگونه بفهمیم در فیسبوک بلاک شده ایم قصد دارم تا به همین همین موضوع بپردازم بنابراین اگر جز کاربران همیشگی فیسبوک هستید پیشنهاد می کنم تا انتهای این مطلب را دنبال کنید.

فیسبوک را می توان یکی از قدیمی ترین و برترین شبکه های اجتماعی کل تاریخ دانست که کاربران بسیار زیادی دارد و تقریبا اکثر مردم دنیا آن را می شناسند و از آن استفاده می کنند. این شبکه اجتماعی قابلیت و امکانات گوناگونی دارد و به افراد این امکان را می دهد تا بتوانند دیگران را بنا به هر دلیلی بلاک کنند و عملا دیگر در آن شبکه اجتماعی فرد مورد نظر را مشاهده نکنند. اما متاسفانه در فیسبوک هم مانند اکثر پلتفرم های دیگر اعلان و یا پیامی برایتان نمایش داده نمی شود تا متوجه شوید توسط فردی بلاک شدید و عملا باید از روی نشانه هایی که وجود دارد به این موضوع پی ببرید.

چه کسی من را بلاک کرده است

چگونه متوجه شویم کسی ما را در فیسبوک بلاک کرده است؟

نشانه ها و علائم مختلفی وجود دارد که می توانید با برسی آنها متوجه شوید که آیا در فیسبوک بلاک شده اید یا نه؟ در ادامه به همین علائم و نشانه ها می پردازم.

چک کردن لیست دوستان

اولین و ساده ترین راه برای فهمیدن این موضوع چک کردن لیست دوستان شما در فیسبوک است. برای اینکار ابتدا وارد برنامه فیسبوک شوید و وارد بخش Friends شوید و سپس بر روی گزینه All friends کلیک کنید و به دنبال دوست خود باشید. اگر مطمئن هستید که او قبلا شما را دنبال کرده یا شما او را دنبال کرده اید اما حالا در این لیست وجود ندارد می تواند یکی از نشانه های این موضوع باشد که او شما را بلاک کرده است.

نحوه میوت کردن افراد در اینستاگرام به صورت دقیق

می توانیم او را تگ کنید یا نه؟

وارد فیسبوک شوید و شروع به یک ایجاد یک پست کنید و سپس سعی کنید تا فرد مدنظرتان را تگ کنید. اگر نتوانستید او را تگ کنید یکی از علت ها می تواند بلاک شدن باشد. همچنین اگر تا چندی قبل او در لیست دوستان شما بود این احتمال بسیار بیشتر است و خیلی راحت می توانید با چک کردن علائم دیگر از این موضوع مطمئن شوید.

شما نمی توانید او را دعوت کنید

می توانید یک گروه یا ایونت در فیسبوک ایجاد کنید تا از مواردی که تا به حال ایجاد کردید استفاده کنید و فردی را به دعوت کنید وقتی نام او برایتان نمایش داده نشد و اگر نتوانستید او را دعوت کنید به احتمال زیاد او شما را بلاک کرده است.

البته این موضوع نمی تواند صد در صد بلاک شدن یا نشدن شما را مشخص کند اما می تواند یکی از علائم و نشانه های مهم باشد.

قسمت جستجو را برسی کنید

یکی از اصلی ترین روش های برای اینکه بفهمیم آیا کسی شما را در فیسبوک بلاک کرده است یا نه این است که قسمت جستجو را برسی کنید. معمولا شما باید بتوانید از قسمت جستجو صفحه کاربر مدنظرتان را پیدا کنید و او را مشاهده کنید.

برای همین وارد برنامه فیسبوک شوید و از قسمت نوار جستجو یا همان Search نام یا همان آیدی فرد مدنظرتان را وارد کنید و اگر هیچ نتیجه ای برایتان نمایش داده نشد و یا نتوانستید صفحه آن فرد را ببینید احتمال بلاک شدید. البته اگر پیامی دریافت کنید به منظور در دسترس نبودن آن فرد هم می تواند یکی از نشانه های بلاک شدن شما باشد.

نحوه پاک کردن کش (حافظه پنهان) اینستاگرام در اندروید و آیفون

از مسنجر فیسبوک استفاده کنید

یکی دیگر از اصلی ترین و کارآمدترین روش ها اقدام از طریق مسنجر فیسبوک است. در حالت کلی شما باید بتوانید به فرد مدنظرتان در مسنجر پیام ارسال کنید. به همین دلیل وارد فیسبوک مسنجر شوید و سعی کنید تا به فرد مدنظرتان پیامی را ارسال کنید اگر پیام یا خطایی دریافت کردید به احتمال بالا شما بلاک شدید.

در بالا به 5 روش برای اینکه متوجه شوید تا توسط کسی در فیسبوک بلاک شدید یا نه پرداختم. در واقع هیچ راه اصلی و کاملی برای این موضوع وجود ندارد و شما باید با برسی کردن چند مورد متوجه این شوید که بلاک شدید یا نه چون در تمامی حالت ها ممکن است فرد حساب فیسبوک خود را حذف کرده باشد یا شما از لیست دوستان خود حذف کرده باشد اما اگر چند مورد را چک کردید و با خطا یا مشکل رو به رو شدید به احتمال زیاد بلاک شدید.

فیسبوک هم مانند اینستاگرام یکی از مهم ترین شبکه های اجتماعی کل دنیا به حساب می آید با این حال اینستاگرام این روز ها رو بورس تر است و به خصوص در ایران طرفداران بسیار بیشتری دارد و افراد بیشتری از آن استفاده می کنند. امروزه به علت رشد بسیار زیاد اینستاگرام افراد از آن برای رشد کسب و کار یا برند شخصی یا پیدا کردن مخاطب های خود استفاده می کنند و با تولید محتوا خرید فالوور فیک ایرانی اینستاگرام و تبلیغات سعی می کنند تا از این پلتفرم رایگان برای خود استفاده کنند.

در این مطلب به روش هایی برای اینکه بفهمید چه کسی شما را در فیسبوک block کرده است پرداختم امیدوارم این مطلب برایتان مفید بوده باشد و توانسته باشید از آن استفاده کنید.