خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » اینستاگرام » شدوبن اینستاگرام و هر آنچه باید درباره ی آن بدانید! (دلایل، رفع شدوبن و ….)

در طی این سالها اینستاگرام به یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی تبدیل شده است و بسیاری از افراد و کسب و کار را به استفاده از این شبکه اجتماعی روی آوردند. این شبکه اجتماعی قابلیت ها و الگوریتم های جدیدی را ایجاد می کند تا کاربران تجربه مطلوبی در هنگام استفاده از این شبکه اجتماعی داشته باشند. بسیاری از کسب و کار ها برای رشد و پیشرفت در این شبک فعالیت می کنند و استراتژی های مختلفی را استفاده می کنند. اما طی آپدیت های اخیر الگوریتمی به نام شدوبن شدن به اینستاگرام اضافه شده است تا تجربه کاربران را بهبود ببخشد. اما این قابلیت موجب شده است که بسیاری از استراتژی های کسب و کار ها برهم بخورد. در این پست به هر آنچه که باید درباره ی شدوبن اینستاگرام بدانید می پردازیم. با سایت افزایش ممبر تلگرام همراه باشید.

شدوبن اینستاگرام چیست؟

شاید هنوز درست ندانید که شدوبن چیست؟ و چه کاری انجام می دهد؟ در واقع شدوبن حالتی است که اینستاگرام پست های شما را فقط به افرادی که شما را فالو کردند نشان می دهد و دیگر پست های شما را به بقیه افراد و در هشتگ ها نشان نمی دهد. طبیعتا بسیاری از پیج ها و کسب و کار ها با هشتگ ها رشد می کنند و فالوور های جدید را جذب می کنند. وقتی پست های آنها دیگر به کسی نشان داده نشود بنابراین هیچ رشدی هم اتفاق نمی افتد.

متاسفانه اینستاگرام اطلاعی درباره ی شدوبن شدن به شما نمی دهد و شما را مطلع نمی کند. بنابراین باید خودتان بفهمید که شدوبن شدید و به دنبال راهی برای رفع شدوبن اینستاگرام باشید.

رفع شدوبن اینستاگرام

چگونه بفهمم اکانت من شدوبن شده است؟

همانطور که گفته شد اینستاگرام اطلاعی درباره ی شدوبن شدن نمی دهد و شما باید خودتان بفهمید که شدوبن شدید یا نه؟

برای این موضوع روش های مختلفی وجود دارد که یکی از بهترین روش ها استفاده از افراد دیگر است. شما باید ابتدا یک پست را منتشر کنید و در آن از هشتگ های نه چندان محبوب استفاده کنید که پست های زیادی در آن منتشر نشده باشد. سپس از چند نفر بخواهید که آن هشتگ را جستجو کنند. اگر هیچ کدام از افراد پست شما را ندیدند یعنی شما شدوبن شدید.

همین الان مطلب آنفالویاب اینستاگرام چیست؟ هر آنچه باید درباره‌ی آن بدانید! را بخوانید.

دلایل شدوبن شدن اینستاگرام

دلایل شدوبن شدن در اینستاگرام بسیار زیاد است و نمی توان به همه آنها اشاره کرد. بسیاری از موارد ریزی وجود دارد که موجب شدوبن شدن شما می شود. اما در ادامه ما به اصلی ترین دلایل شدوبن شدن می پردازیم.

استفاده از ربات های اینستاگرام:

در گذشته افراد از ربات های اینستاگرام استفاده می کردند و فالوور های زیادی را بدست می آوردند. اما متاسفانه دیگر این ربات ها کارایی ندارد و احتمال بالایی وجود دارد که در صورت استفاده از این ربات ها شما شدوبن شوید. پیشنهاد می کنم اگر بلد نیستید از این ربات ها به صورت حرفه ای استفاده کنید و یا یک پیج بسیار بزرگ دارید و نمی خواهید آن را از دست بدهید سمت این ربات ها نروید.

فالو و آنفالو کردن افراد:

فالو کردن افراد زیادی در اینستاگرام در طول یک ساعت و آنفالو کردن آنها موجب شدوبن شدن شما می شود. در واقع بسیاری از افراد شما را فالو می کنند و بعد از گذشت چند ساعت آنفالو می کنند. این موضوع به دلیل فلوبک است. چون معمولا وقتی کسی شما را فالو می کند احتمال زیادی وجود دارد که شما هم او را فالو کنید و سپس فرد شما را آنفالو می کند و به همین راحتی یک فالوور بدست می آورد. همچنین سعی کنید در کل تعداد افراد زیادی را فالو نکنید.

لایک و کامنت های زیاد:

سعی کنید بیشتر از 300 تا لایک در طول روز انجام ندهید و تعداد زیادی کامنت هم ارسال نکنید.

ارسال دایرکت زیاد:

تحت هیچ عنوان به 15 نفر پشت سرهم دایرکت ارسال نکنید چون احتمال شدوبن شدن بسیار زیاد می شود.

استفاده از هشتگ های زیاد:

در یک پست خود بیشتر از 30 تا هشتگ استفاده نکنید. البته پیشنهاد ما این است که بیشتر از 10 تا استفاده نکنید.

از پروکسی ها استفاده نکنید:

اگر از پروکسی و نرم افزار های تغییر آی پی استفاده می کنید سعی کنید هنگام روشن کردن آنها وارد اینستاگرام نشوید.

از هشتگ های ممنوعه استفاده نکنید:

از یک سری هشتگ های ممنوعه استفاده نکنید. هشتگ های زیادی ممنوعه هستند و می توانید با یک سرچ آنها را پیدا کنید.

همین الان مطلب جلوگیری از هک تلگرام (چگونه از شر هکر ها در امان باشیم؟) را بخوانید.

رفع شدوبن شدن اینستاگرام:

اگر دچار شدوبن اینستاگرام شدید احتمالا 14 الی 30 روز در این وضعیت باقی می مانید. تنها راه برای اینکه به رفع آن کمک کنید این است که تمام موارد ممنوعه را دیگر انجام ندهید.

توجه: سعی کنید موارد ممنوعه را انجام ندهید و اگر شدوبن شدید 14 الی 30 روز کاری انجام ندهید تا شدوبن شما رفع شود.

 

کلام آخر

در این مطلب به مواردی همچون شدوبن چیست؟ دلایل شدوبن شدن چیست؟ رفع شدوبن اینستاگرام پرداختیم. امیدوارم این مطلب برایتان مفید بوده باشد.