خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » اینستاگرام » گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام (لینک سایت، لینک محصول، چندین لینک باهم و…..)

شاید برای شما هم این مشکل پیش آمده باشد که بخواهید یک لینک در بیو اینستاگرام بگذارید اما دقیقا ندانید باید چگونه این کار را انجام دهید. در این مطلب قصد دارم یک آموزش صفر تا صد برای گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام را به شما ارائه دهم که خیلی راحت و سریع بتوانید هر لینکی که خواستید را در بخش بیو قرار دهید. همچنین در ادامه به نکات بسیار جالبی می پردازم که پیشنهاد می کنم آنها را از دست ندهید. با من تا انتهای این مطلب همراه باشید.

اینستاگرام این روز ها یکی از بهترین شبکه های اجتماعی و معروف ترین برنامه ها چه در ایران و چه در جهان به حساب می آید. بنابراین خیلی طبیعی است که این فضا به یکی از بهترین مکان ها برای مارکتینگ و تبلیغات و بازاریابی تبدیل شده باشد. اما این شبکه اجتماعی امکانات مناسبی برای یک بازاریابی کامل و درست  حسابی را ندارد و برای همین بسیاری از افراد مخاطبین خود را در اینستاگرام به سمت سایت های خود می کشانند و سپس بازاریابی و مارکتینگ را شروع می کنند.

گذاشتن چندتا لینک در بیو اینستاگرام

گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام

گذاشتن یک لینک در بیو اینستاگرام می تواند به دلایل مختلفی باشد. ممکن است شما بخواهید افراد را به سمت یکی از محصولات خود هدایت کنید یا اینکه یک جشنواره یا تخفیف برای مخاطبین خود آماده کرده باشید و آنها را از طریق این لینک به سمت سایت خود هدایت کنید. به طور کلی از لینک ها در بخش بیو برای تبدیل کردن مخاطبین اینستاگرام به کاربران و همراهان شما و سپس مشتریان شما استفاده می شود.

دانلود فیلم و سریال از تلگرام به راحتی آب خوردن

گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام خیلی ساده

حالا دیگر توضیح دادن بس است! بهتر است به سراغ اصل مطلب بروید. برای اینکه بتوانید لینک در بیو اینستاگرام قرار دهید می توانید خیلی راحت وارد اینستاگرام شوید. سپس به بخش پروفایل خود بروید. بعد از آن روی دکمه edite profile کلیک کنید و سپس در بخش website می توانید لینک مورد نظر خود را قرار دهید و این لینک در بخش آخر بیو شما نمایش داده می شود. به همین راحتی و سادگی شما لینک خود را در بیو اینستاگرام قرار دادید که قابلیت کلیک کردن دارد و فرد بعد از کلیک کردن رو آن به آدرس گفته شده وارد می شود.

گذاشتن لینک سایت در بیو

برای اینکه لینک سایت خود را در بیو اینستاگرام قرار دهید تنها کافی است url صفحه اول سایت خود را به عبارتی دامین سایت خود را در بخش گفته شده وارد کنید و سپس آدرس سایت شما در زیر بخش بیو اینستاگرام نمایش داده می شود و افراد می توانند روی آن کلیک کنند.

تغییر زبان تلگرام به فارسی و برعکس خیلی ساده

گذاشتن لینک تلگرام در بیو اینستاگرام

بسیاری از شما دارای کانال تلگرام هستید. برای اینکه بتوانید لینک کانال تلگرام خود را به صورت مستقیم در این بخش قرار دهید که فرد بعد از کلیک کردن روی آن به صورت مستقیم وارد تلگرام و کانال تلگرام شما شود تنها کافی است آدرس کانال خود را با url تلگرام در بخش گفته شده قرار دهید. برا مثال اگر آدرس کانالی omidlan باشد تنها کافی است این عبارت را به شکل t.me/omidlan در بخش وبسایت بیو قرار دهید و به همین راحتی لینک تلگرام شما به بیو شما اضافه شد.

گذاشتن لینک محصول یا مطلب در بخش بیو اینستاگرام

برای اینکه بتوانید لینک یک محصول یا مطلب را درون سایت خود بگذارید بهتر است از یک روش دیگر استفاده کنید. معمولا لینک های محصولات و مطالب بسیار بلند هستند و گذاشتن آنها در بخش لینک هم سخت است و هم چندان جالب نیست. به همین دلیل شما خیلی راحت می توانید از کوتاه کننده های لینک استفاده کنید و لینک مدنظر خود را کوتاه کنید و سپس کوتاه شده آن را در بخش گفته شده قرار دهید. این بهترین روش برای گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام مخصوص لینک های بزرگ و بلند است.

زر ممبر مرکز خدمات افزایش فالوور فیک اینستاگرام

گذاشتن چندین لینک در بیو اینستاگرام

برای بسیاری از ما پیش امده است که بخواهید چندین لینک را در بخش بیو قرار دهیم. برای این کار می توانید از ابزار هایی مانند linktree استفاده کنید. تنها کافی است در این سایت ثبتنام کنید. این سایت به شما یک آدرس شخصی می دهد که آن در بخش لینک بیو قرار دهید. حالا می توانید در آدرس شخصی خود بی نهایت لینک ایجاد کنید به این صورت که فرد وقتی روی لینک کلیک می کند به صفحه ای هدایت می شود که گزینه های مختلفی (لینک های مختلفی) که شما از قبل ایجاد کردید در مقابلش وجود دارد. حالا تنها کافی است روی لینک مدنظر خود کلیک کنید و به صفحه مدنظر هدایت شود.

در این مطلب به انواع و اقسام روش ها مختلف جهت گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام پرداختم و ترفند هایی را به شما گفتم تا بتوانید خیلی راحت چند لینک، لینک های بلند و… را در بخش بیو خود قرار دهید.