خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » اینستاگرام » دانلود ویس های دایرکت اینستاگرام خیلی راحت و عرض 1 دقیقه

قطعا همه شما با اینستاگرام آشنا هستید و چند ساعتی را در ان سپری می کنید. از وقتی که بخش دایرکت به اینستاگرام اضافه شد اینستاگرام از یک شبکه اجتماعی به یک پیام رسان هم تبدیل شد و بعد از گذشت سال ها بسیاری از دایرکت اینستاگرام برای چت و پیام فرستادن برای هم دیگر استفاده می کنند. یکی از مشکلاتی که بسیاری با دایرکت اینستاگرام دارند این است که نمی توانند ویس های ارسال شده در آن را ارسال کنم. من نیز قصد دارم در این مطلب به روش های دانلود ویس های دایرکت اینستاگرام بپردازم. با من تا انتها همراه باشید.

خوشبختانه دایرکت اینستاگرام تمام قابلیت های مورد نیاز تبدیل شدن به یک پیام رسان را دارد و برای همین بسیاری از این طریق با افراد دیگر ارتباط برقرار می کنند. اما در این بین برخی نیز هستند که دوست دارند ویس ارسال شده توسط خودشان یا فرد مقابل را دانلود کنند ولی متاسفانه اینستاگرام قابلیتی برای آنها در نظر نگرفته است. اما این به این معنی نیست که اصلا هیچ راهی وجود ندارد. روش های مختلفی برای این کار پیدا یا ساخته شده که در این مطلب قصد دارم به چند تا از بهترین روش ها بپردازم.

دانلود ویس های دایرکت اینستاگرام

دانلود ویس های دایرکت اینستاگرام

حالا خود اینستاگرام امکان دانلود و ذخیره سازی ویس ها را به ما نمی دهد بنابراین باید خودمان دست به کار شویم. برای این کار چندین روش مختلف وجود که برخی از آنها چندان جذاب نیستند و برخی نیز دیگر کار نمی کنند. من نیز سعی کردم بهترین و راحت ترین روش های ممکن را به شما معرفی کنم.

استفاده از نسخه های غیر رسمی اینستاگرام

اولین روش استفاده از نسخه های غیر رسمی اینستاگرام است. این نسخه ها در واقع مانند خود اینستاگرام هستند منتها با قابلیت های بیشتر که بسیاری به دنبال آنها در خود اینستاگرام هستند. اما استفاده کردن از این برنامه ها خطر هایی از جمله نا امن بودن و بن شدن توسط اینستاگرام را دارد. یکی از این برنامه ها instaXtreme هست که می توانید آن را دانلود کنید ولی من به شخصه پیشنهاد نمی کنم.

ترفند های جستجوی حرفه ای در گوگل – مانند یک جستجوگر جستجو کنید

استفاده از افزونه برای دانلود ویس های دایرکت اینستاگرام

روش دیگر که هم ساده و هم راحت است استفاده از افزونه دانلود ویس های دایرکت اینستاگرام است.

اگر شما کامپیوتر دارید تنها کافیست همین الان وارد مرورگر کروم شوید. اگر این مرورگر را ندارید ابتدا آن را دانلود کنید. سپس عبارتInstagram Voice Downloader extension را سرچ کنید. حالا وارد لینک وب استور کروم شوید. بعد از آن تنها کافی است بر روی دکمه add to chrome کلیک کنید و منتظر دانلود افزونه بمانید. وقتی افزونه دانلود و نصب شد خیلی راحت می توانید از آن استفاده کنید.

حالا تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که سایت اینستاگرام را باز کنید و وارد اکانت خود شوید. سپس به بخش دایرکت ها بروید و خواهید دیدی که زیر ویس هایی که در دایرکت وجود دارند عبارتی به نام دانلود وجود دارد. حالا تنها کافی است روی این عبارت کلیک کنید و سپس فایل ویس مورد نظر خیلی راحت برای شما دانلود می شود.

البته ممکن است بعد از کلیک وارد صفحه ای سیاه شوید. در این صفحه تنها کافیست که بر روی سه نقطه وسط صفحه کلیک کنید و سپس روی عبارت download کلیک کنید و سپس دانلود ویس مورد نظر شروع می شود.

زر ممبر مرکز خدمات افزایش فالوور فیک اینستاگرام

برنامه ضبط صفحه نمایش

آخرین روش دانلود ویس های دایرکت اینستاگرام که هم راحت و هم ساده است استفاده از برنامه های ضبط صفحه نمایش است. خیلی راحت ابتدا یک برنامه ضبط از صفحه نمایش را دانلود کنید. به عنوان مثال می توانید از برنامه du recorder استفاده کنید که هم راحت و هم رایگان است. بعد نصب برنامه را اجرا کنید و وارد صفحه دایرکت اینستاگرام شوید. حالا تنها کافی است روی دکمه ضبط کلیک کنید تا برنامه شروع به ضبط کردن کند. بعد از اینکه روی دکمه ضبط زدید روی دکمه پلی ویس نیز کلیک کنید تا همزمان ویس مورد نظر پخش شود. بعد از اتمام کار روی دکمه توقف و قطع ضبط کلیک کنید تا فایل ویدیو ای برای شما سیو شوید.

بعد از آن باید از یک برنامه تبدیل فیلم به صوت استفاده کنید. برای نمونه می توانید از برنامه audio video manager استفاده کنید. بعد از دانلود نصب وارد برنامه شوید و بخش video to audio را انتخاب کنید و بعد از آن فایل ویدیو ای مورد نظر خود را انتخاب کنید. در آخر فرمت مورد نظر خود را بر روی mp3 قرار دهید و روی گزینه convert کلیک کنید تا فایل صوتی فیلم ساخته شود و به شما تحویل داده شود. شاید فکر کنید که سخت است و زیاد دردسر دارد اما تنها کافی است امتحان کنید و خواهید دید که در عرض کمتر از 1 دقیقه فایل صوتی ویس مورد نظر را در دست دارید.

پیشنهاد می کنم بخوانید: بهترین شبکه های اجتماعی برای بازاریابی و افزایش فروش کدامند؟ (6 تا از بهترین ها)

در این مطلب به روش های دانلود ویس های دایرکت اینستاگرام پرداختم که امیدوارم توانسته باشید با استفاده از این روش ها خیلی راحت ویس مورد نظر خود را دانلود کرده باشید. اگر شما روش بهتری سراغ دارید همین الان آن را در بخش نظرات مطرح کنید.