خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » اینستاگرام » حذف تبلیغات اینستاگرام خیلی ساده و راحت

اینستاگرام این روز ها یکی از محبوب ترین و پر طرفدار ترین شبکه های اجتماعی به حساب می آید که افراد زیادی در آن روزانه مشغول گشت و گذار هستند. این پیام رسان تا الان حدود 1 میلیارد کاربر به دست آورده است که همین موضوع باعث شده تا به یکی از کانون های تبلیغاتی در دنیا تبدیل شود و کسب و کار های زیادی از تبلیغات این شبکه اجتماعی برای رشد کار خود استفاده کنند. این تبلیغات به صورت استوری و پست در اینستاگرام نمایش داده می شود و به همین دلیل تاثیر گذاری بسیار زیادی دارد و روز به روز در حال افزایش است. در این مطلب قصد دارم به روش های حذف تبلیغات اینستاگرام بپردازم بنابراین اگر می خواهید از شر تبلیغات اینستاگرام راحت شوید تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

شاید با خود بگوید که چرا باید این تبلیغات را حذف کنیم و چه ضرری به حال ما دارند؟ پاسخ این سوال خیلی مشخص است. اول از همه این تبلیغات معمولا فیلم های با کیفیتی هستند که حجم زیادی از اینترنت شما را برای هیچی از بین می برند. همچنین وقت زیادی از شما می گیرند و الکی وقت شما را تلف می کنند.

حذف تبلیغات اینستاگرام

حذف تبلیغات اینستاگرام

اینستاگرام یک برنامه رایگان است و تمام خدمات آن از جمله آپلود پست و مشاهده پست ها و… آن رایگان است. طبیعی است که برای ارائه این همه خدمات این شرکت باید از جایی منبع درآمد محکمی داشته باشد تا بتواند هزینه بالای سرور های خود را تامین کند. این هزینه را اینستاگرام از راه تبلیغات خود تامین می کند.

اینستاگرام الگوریتم های مختلفی دارد که فعالیت شما را تشخیص می دهد و برسی می کند. این برسی کردن باعث می شود تا تبلیغاتی که شما بیشتر به آن علاقه دارید را به شما نمایش دهد. از جمله دلایلی که باعث می شود تا تبلیغات اینستاگرام برای شما زیاد شود:

وصل کردن اکانت خودتان به اکانت فیسبوکتان : سعی کنید اکانات خود را به فیسبوک کانکت نکنید و اگر کردید خارج کنید.

دنبال کردن پیج های خارجی بسیار در اینستاگرام: از دنبال کردن پیج های خارجی زیاد خودداری کنید.

لایک کردن پست های تبلیغاتی: تا حد امکان از روش 1 حذف تبلیغات اینستاگرام که در ادامه گفته شده استفاده کنید و تحت هیچ شرایطی این گونه پست را لایک نکنید.

و….

در واقع هر کاری که نشان دهد شما به پست های تبلیغاتی علاقه دارند باعث افزایش این تبلیغات می شود.

آموزش ایمیل مارکتینگ – هر آنچه باید برای شروع کار بدانید!

روش های حذف تبلیغات اینستاگرام

حالا که با فرایند های تبلیغات اینستاگرام آشنا شدید نوبت به معرفی روش های مختلفی برای حذف تبلیغات اینستاگرام می رسد. من دو روش کلی به شما معرفی می کنم که بتوانید از شر تبلیغات اینستاگرام خلاص شوید.

خلاص شدن از شر تبلیغات اینستاگرام روش اول

اولین گزینه این است که خودتان شروع کنید به حذف و پنهان کردن تبلیغات اینستاگرام خیلی ساده از طریق خود اینستاگرام. برای این کار تنها کافی است وارد اینستاگرام خود شوید. سپس پست های تبلیغاتی را پیدا کنید و بعد روی گزینه سه نقطه کنار پست کلیک کنید و روی گزینه hide ad کلیک کنید.

برای اینکه بتوانید پست های تبلیغاتی را تشخیص دهید به عبارت sponsored که در زیر اسم پیج نمایان می شود دقت کنید. بعد از اینکه روی گزینه hide ad کلیک کردید اینستاگرام شما را به صفحه ای هدایت می کند که در آن اینستاگرام از شما دلیل این کار را می خواهد. بنا به نظر خودتان یکی از گزینه ها انتخاب کنید.

اگر چندین بار این کار را انجام دهید خود به خود نمایش پست های تبلیغاتی اینستاگرام برای شما بسیار کم می شود.

پنهان کردن تبلیغات اینستاگرام روش دوم

روش دومی که خود اینستاگرام برای ما قرار داده است که می توانیم به حذف تبلیغات بپردازیم. برای این کار ابتدا وارد اینستاگرام شوید. سپس وارد پروفایل اینستاگرام خود شوید و حالا روی آیکون سه خط بالای صفحه کلیک کنید. حالا به بخش تبلیغات بروید و روی گزینه ads کلیک کنید. بعد از آن به بخش ad topic preferences بروید و در این قسمت هر سه گزینه را انتخاب کنید و سپس روی گزینه save کلیک کنید.

دقت داشته باشید که این روش تحت هیچ عنوان نمی تواند تبلیغات اینستاگرام را حذف کند بلکه تنها می تواند آنها را کمتر کند و باعث شود تا اینستاگرام تبلیغات کمتری به شما نمایش دهد.

در حال حاضر هیچ ربات و روشی برای اینکه بتوانید تبلیغات اینستاگرام را حذف کنید وجود ندارد و این موضوع به این دلیل است که اینستاگرام خیلی سفت و سخت با این موضوع برخورد می کند.

زرممبر مرکز خدمات خرید بازدید فیک، افزایش فالوور فیک اینستاگرام و….

در این مطلب سعی کردم تا به شما روش های حذف تبلیغات اینستاگرام را آموزش دهم تا بتوانید از شر تبلیغات اینستاگرام خلاص شوید. امیدوارم با انجام دادن این روش ها دیگر با تبلیغات مزاحم اینستاگرام رو به رو نشوید.