خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » آموزش » بهترین ایده های فروشگاه اینترنتی (همین امروز فروشگاه خود را راه اندازی کنید!)

از بین افرادی که وارد فضای آنلاین می شوند بیشتر آنها علاقه زیادی به راه اندازی فروشگاه اینترنتی دارند اما بیشتر آنها خیلی زود دست از کار می کشد تا سرمایه خود را به باد می دهند. دلیل این موضوع می تواند مسائل مختلفی باشد که یکی از اصلی ترین آنها ایده اولیه است. بسیاری از افراد تنها از فروشگاه های دیگر کپی می کنند و نتیجه آن شکست بسیار سنگین است. در این مطلب قصد دارم تا به معرفی ایده های فروشگاه اینترنتی بپردازم که بتوانید با دید بازتری اقدام به راه اندازه یک فروشگاه آنلاین کنید. اگر شماهم در پیدا کردن یک ایده خوب مشکل دارید تا انتهای این مطلب با من همراه باشید.

ایده های فروشگاه اینترنتی

ایده های فروشگاه اینترنتی:

ایده های بسیار زیادی وجود دارد که من سعی کردم بهترین آنها و متفاوت ترین آنها را به شما معرفی کنم.

آموزش موسیقی بفروشید

افراد زیادی هستند که علاقه به یادگیری موسیقی دارند اما حوصله ندارند به کلاس بروند اگر شما تخصص دارید می تواند به آموزش موسیقی بپردازید و آن را در سایت خود برای فروش بگذارید. همچنین شما می توانید در کنار آن به فروش لوازم موسیقی نیز بپردازید.

جزوه های آنلاین بفروشید

یکی از بهترین ایده های فروشگاه اینترنتی فروش جزوه های آنلاین است. افراد زیادی هستند که علاقه به یادگیری درس دارند و شما می توانید جزوه های درسی یا…. را به آنها بفروشید. این جزوه ها قیمت کمتری دارند و در مقابل مطالب کامل تری را برای فرد پوشش می دهند.

قاب موبایل بفروشید

حوزه موبایل و تمام وسایل وابسته به آن بسیار پرفروش هستند و می تواند برایتان سودآوری بسیار زیادی داشته باشد. قاب موبایل یکی از آن حوزهاست که شما می توانید به صورت عمومی یا تخصصی بر روی یک بازار خاص مانند قاب های موبایل گوشی اپل یا سامسونگ کار کنید.

ایده های تخصصی فروشگاه اینترنتی

سرامیک و کاشی بفروشید

کاشی و سرامیک حوزه نسبتا جدیدی در فضای آنلاین به حساب می آید که می تواند سودآوری بسیار خوبی داشته باشد اگر بتوانید محصولات متنوعی را پوشش دهید و برای فروش آن را قرار دهید.

کتاب بفروشید

سایت های زیادی وجود دارند که به فروش کتاب می پردازند اما بهتر است شما به فروش کتاب ها به صورت فیزیکی بپردازید. هنوز افراد زیادی هستند که علاقه زیادی به کتاب های فیزیکی دارند و دوست دارند یک کتاب را لمس کنند و به مطالعه آن بپردازند.

وسایل خانگی بفروشید

از جلمه بهترین ایده های فروشگاه اینترنتی حوزه وسایل خانگی می باشد که با اینکه رقیبان بسیار کمی در آن وجود دارد اما بازار بسیارخوبی است و می تواند برایتان بسیار مفید و سودآور باشد.
اگر پیچ اینستاگرام دارید و قصد دارید یک فروشگاه اینترنتی در اینستاگرام راه اندازی کنید برای اوایل کار می توانید از  خدمات خرید فالوور فیک اینستاگرام زر ممبر استفاده کنید تا در ابتدا میزان فالوور منطقی تری داشته باشید و بسیار سریع تر رشد کنید و فالوور های بیشتری بدست بیاورید.

نرم افزار بفروشید

در کشور ما شاید افراد زیادی تمایل به خرید نرم افزار نداشته باشند اما شما می تواند به دنبال برنامه های محبوب مانند ویندوز و آنتی ویروس و…. بگردید و به فروش آنها بپردازید.

مواد پرتئینی بفروشید

اگر می توانید و شرایطش را دارید می توانید یک فروشگاه مواد پرتئینی راه اندازی کنید و به فروش محصولات غذایی مختلف بپردازید. اگر بتوانید به صورت خوبی این حوزه را پوشش دهید و مشتریان ثابتی جمع آوری کنید می توانید درآمد همیشگی داشته باشید.

لوازم خودرو بفروشید

بازار لوازم خودرو می تواند یکی از بهترین بازار ها برای فروشگاه های اینترنتی باشد. حالا اگر شما تجربه ای در مکانیکی داشته باشید که چه بهتر و می توانید در کنار آن خدمات این کار را هم ارائه کنید.

لوازم کودک بفروشید

حوزه کودک جز حوزه های به حساب می آید که با اینکه در اینستاگرام زیاد به آن پرداخته شده اما در فضای آنلاین به آن توجه زیادی نداشته است به همین دلیل نمی توان به حجم بازار آن پی برد اما اگر نگاهی به اینستاگرام و… کنید به راحتی می توانید متوجه پتانسیل این حوزه شوید.

ایده های جالب فروشگاه اینترنتی

شکلات بفروشید و لواشک بفروشید

شکلات، لواشک، شیرنیجات و…. همگی جز محصولاتی به حساب می آید که افراد نیازی به دلیل خاصی برای خرید آن ندارند و خیلی راحت آن را می خرند اگر بتوانید دل آنها را به آب بندازید.

لوازم بهداشتی بفروشید

لوازش آرایشی و بهداشتی نیز نیازی به معرفی ندارد و همه ما می دانیم که جز حوزه های پر فروش به حساب می آیند. اما اگر بخواهید این حوزه را به صورت خیلی وسیع کار کنید نمی توانید چندان موفق شوید. بهتر است بر روی یک کتگوری خاص مانند شامپو و صابون یا کرم های خاص کار کنید.

لوازم حیوانات بفروشید

فروش لوازم حیوانات جز بهترین ایده های فروشگاه اینترنتی به حساب می آیند. این حوزه شاید کمی لوکس به نظر برسد اما مشتریان ثابت و خاص خودش را دارد که می تواند یک درآمد همیشگی برایتان داشته باشد.

لباس ورزشی بفروشید

حوزه لباس چه به صورت وبسایت و چه در اینستاگرام و چه در تلگرام جز پرفروش ترین حوزه ها به حساب می آید. اگر قصد فعالیت در این حوزه را دارید می توانید به صورت خیلی تخصصی برای مثال بر روی لباس های ورزشی کار کنید.

آموزش بازی های مختلف را بفروشید

بازی های آنلاین این روز ها طرفداران بسیار زیادی دارند. چه فروش این بازی ها، چه ارائه خدمات پرداختی برای این بازی ها و چه فروش آموزش این بازی های می تواند بسیار مفید و سودآور برای یک گیمر باشد. شما می توانید وبسایت هایی با دوره های خاص یا حق اشتراک ماهانه راه اندازی کنید به افراد کمک کنید تا در بازی ها بهتر بازی کنند.

آموزش تولید محتوا برای پیج های فروشگاهی (از صفر تا صد)

تجهیزات صوتی بفروشید

در برخی از فروشگاه های اینترنت بزرگ مانند دیجیکالا و… شاهد فروش تجهیزات صوتی بودیم اما آنچنان فروشگاه حرفه ای و خاصی برای فروش این محصولات به صورت تخصصی نداریم. این حوزه شاید آنچنان مشتریان زیاد نداشته باشد اما سودآوری بالا می تواند دلیل خوبی برای ورود به این حوزه باشد و آن را به یکی از بهترین ایده های فروشگاه های اینترنتی تبدیل کند.

در این مطلب من تنها به چند تا از بهترین ایده هعای فروشگاه اینترنتی پرداختم. به صورت کلی اگر می خواهید یک فروشگاه آنلاین چه به صورت سایت و چه به صورت پیج اینستاگرام راه اندازی کنید کار کردن بر روی یک کتگوری خاص که فروش و سود خوبی داشته باشد می تواند احتمال موفقیت شما را به شدت افزایش دهد.