خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » اینستاگرام » آموزش حذف لیست پیشنهاد اکانت اینستاگرام (suggested list)

قطعا همه ما این روز ها تایم زیادی از روز خودمان را به جستجو در اینستاگرام می پردازم. در هنگام استفاده از اینستاگرام شاید شماهم متوجه یک ویژگی جالب اینستاگرام یعنیsuggested لیست شده باشید که به شما اکانت های مرتبط و شبیه را پیشنهاد می کند. اما برای بسیاری این موضوع زیاد خوشایند نیست و دوست ندارند این لیست را مشاهده کنند یا در این لیست پیشنهاد داده شوند. به همین دلیل تصمیم گرفتم تا در این آموزش به نحوه حذف لیست پیشنهاد اکانت اینستاگرام بپردازم. بنابراین اگر شماهم به دنبال این هستید تا این لیست را غیرفعال کنید تا انتهای این مطلب با من همراه باشید.

چرا باید لیست suggested اینستاگرام را حذف کنم؟

لیست پیشنهاد اینستاگرام به خودی خود ویژگی بسیار جالب و خوبی است که اینستاگرم به برنامه خود اضافه کرده تا باعث گسترش ارتباط شما در اینستاگرام و پیدا کردن افرادی شود که شما آنها را می شناسید یا علاقه دارید آنها را فالو کنند. اما این لیست تا زمانی خوب است که ضرر آن از سودش بیشتر نباشد.

وقتی که یک اکانت جدید اینستاگرام ایجاد می کنید در لیست پیشنهاد اینستاگرام، پیشنهاد های مختلفی از دوستان، افراد خانواده، افراد مشهور و… که شما علاقه دارید آنها را دنبال کنید دریافت می کنید. در واقع اینستاگرام با برسی شماره تلفن شما و لیست مخاطبین و افرادی که فالو کردید و فالوور های آنها این لیست را به شما نشان می دهد که معمولا بسیار کاربری است.

اما گاهی اوقات حساب شما تبدیل به یک حساب بزرگ می شود و شما افراد فالوو ها و دنبال کننده های شما بسیار زیادی میشود. اینجاست که ممکن است این لیست دیگر برای شما درست کار نکند و نتوانید در آن افرادی را مشاهده کنید کنید که برای شما فالو کردن آنها جذاب باشد یا حتی آشنا باشد. به همین دلیل اقدام به حذف لیست پیشنهاد اینستاگرام می کنید.

آموزش سوال پرسیدن در استوری (استیکر Question استوری اینستاگرام)

آموزش حذف لیست پیشنهاد اکانت اینستاگرام

خوشبختانه اینستاگرام گزینه ای برای غیرفعال کردن suggested اکانت خود در اختیار کاربران قرار داده تا بتوانند با استفاده از آن از شر این لیست پیشنهاد ها خلاص شوند. البته برای اینکه بتوانید به آن دسترسی داشته باشید حتما باید وارد وبسایت اینستاگرام شوید و عملا با برنامه آن نمی توان این کار را کرد.

برای این کار تنها کافیست تا ابتدا وارد وبسایت اینستاگرام شوید.

سپس وارد اکانت خود شوید.

حالا در بالا بر وی عکس پروفایل خود کلیک کنید.

آموزش غیرفعال suggested اکانت اینستاگرام

سپس بر روی گزینه edit profile کلیک کنید.

آموزش غیرفعال suggested اکانت اینستاگرام از طریق موبایل

در مرحله بعد در تپ edit profile به دنبال گزینه Similar Account Suggestions باشید.

آموزش حذف لیست پیشنهاد اکانت اینستاگرام

با برداشتن تیک گزینه بالا و سپس submit کردن دیگر لیست suggested اکانت های اینستاگرام برایتان نمایش داده نمی شود.

آموزش غیرفعال suggested اکانت اینستاگرام از طریق موبایل

اگر از موبایل استفاده می کنید و می خواهید این امکان را غیرفعال کنید به صورت طبیعی نتوانید وارد سایت اینستاگرام شوید و این کار را انجام دهید. برای این کار شما باید حتما از مرورگر کروم در اندروید استفاده کنید و سپس مراحل زیر را دنبال کنید.

  1. ابتدا مرورگر خود را باز کنید.
  2. سپس وارد سایت اینستاگرام شوید.
  3. وارد اکانت خود شوید.
  4. حالا در بالا بر روی سه نقطه کلیک کنید.
  5. تیک گزینه desktop site را فعال کنید.
  6. سپس بر روی پروفایلتان کلیک کنید.
  7. در صفحه بعد بر روی edit profile کلیک کنید.
  8. سپس تیک گزینه Similar Account Suggestions را بردارید.

اینستاگرام کودکان چیست؟ بهینه سازی اینستاگرام برای کودکان

آموزش پنهان کردن لیست پیشنهاد اکانت اینستاگرام

اگر نمی خواهید به طور کامل این امکان را غیرفعال کنید و تنها قصد دارید تا برای مدتی آن را پنهان کنید می توانید خیلی راحت هنگامی که در فردی را فالو می کنید. پس از ظاهر شدن این لیست در کنار گزینه following و message بر روی آیکون فکش کلیک کنید. به همین راحتی این باکس برای شما بسته می شود و دیگر آن را مشاهده نمی کنید.

چگونه حساب خود را در لیست پیشنهادی اینستاگرام قرار بدهیم؟

در ادامه مطلب آموزش حذف لیست پیشنهاد اکانت اینستاگرام قصد دارم به این نکته بپردازم که چگونه در این لیست قرار بگیرید. برای اینکار هرچه میزان فالوور ها و لایک و کامنت های شما بیشتر باشد و پست های جذاب تری منتشر کنید احتمال اینکه در این لیست قرار بگیرید بیشتر است. همچنین هرچقدر بیشتر در اینستاگرام فعال باشید و استوری و igtv و لایو برگذار کنید این احتمال بیشتر می شود. همچنین حتما چک کنید که تیک similar account suggestions اکانت شما فعال باشد.

چگونه حسابمان دیگر در بخش suggested اکانت اینستاگرام نمایش داده نشود؟

با غیرفعال کردن گزینه similar account suggestions نه تنها دیگر برای شما اکانتی پیشنهاد نمی شود بلکه اکانت شماهم در این لیست قرار نمیگیرید. برای غیرفعال کردن این گزینه هم می توانید از آموزش هی بالا استفاده کنید.

در این مطلب از زرممبر مرکز خدمات خرید ممبر واقعی و لایک اینستاگرام به آموزش حذف suggested لیست اینستاگرام و نحوه قرار گرفتن در آن پرداختم تا بتوانید از شر آن خلاص شوید یا از آن برای رشد بیشتر پیج خود استفاده کنید. امیدوارم این مطلب برایتان مفید بوده باشد.