خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » اینستاگرام » مشاهده دستگاه های متصل به حساب اینستاگرام و قطع دسترسی آنها!

این روز اینستاگرام تبدیل به یکی از مهم ترین برنامه های موبایل در زندگی همه ما شده است که تایم بسیار زیادی از روز را در آن سپری می کنیم. به همین دلیل برای همه ما امنیت اکانتمان بسیار مهم است و دوست نداریم که شخص دیگری به آن دسترسی داشته باشد. به همین دلیل اینستاگرام بخشی به نام login activity در برنامه خود قرار داده تا با استفاده از آن بتوانیم به مشاهده دستگاه های متصل به حساب اینستاگرام بپردازیم. در ادامه این مطلب قصد دارم تا شما را بیشتر با این بخش آشنا کنم. بنابراین اگر امنیت اکانت اینستاگرامتان برایتان مهم است تا انتهای این مطلب با من و زرممبر همراه باشید.

شده تا به حال احساس کنید که شخصی وارد اکانت شما شده و داره از اکانت اینستاگرام شما استفاده می کنه؟ شده تا به حال بخواهید بفهمید چه کسی وارد اکانت اینستاگرام شما شده؟ شده بخواهید چک کنید اکانت شما بر روی چه دستگاه هایی لاگین هست؟ این ها همه مواردی هستند که خیلی از اوقات برای ما پیش آمده و برایمان اهمیت زیادی داشته چون با امنیت اکانتمان در ارتباط است. به همین دلیل اینستاگرام بخشی را در برنامه خود قرار داده تا بتوانیم تمامی این موارد را چک کنیم.

مشاهده دستگاه های متصل به حساب اینستاگرام

خیلی از اوقات ممکن است در اثر هک اکانت یا مشکلی بخواهیم بفهمیم دقیقا چه دستگاه هایی به اکانت اینستاگرام ما متصل هستند. اما آیا اصلا راهی برای این کار وجود دارد؟ بخش login activity اینستاگرام دقیقا برای همین موضوع طراحی شده است. برای اینکه بفهمید دقیقا چه دستگاه ها و افرادی به اکانت اینستاگرام شما متصل هستند تنها کافیست تا مراحل زیر را دنبال کنید:

ابتدا وارد اینستاگرام خود شوید و سپس وارد اکانت خود شوید.

بعد از آن از طریق قسمت پایین به بخش پروفایلتان بروید.

در بالا بر روی آیکون سه خط کلیک کنید.

قطع دسترسی دستگاه های متصل به اکانت اینستاگرام

در منویی که باز می شود بر روی گزینه settings کلیک کنید.

سپس گزینه security را انتخاب کنید.

قطع دسترسی دستگاه های متصل به اکانت اینستاگرام

به دنبال بخش login activity باشید.

قطع دسترسی دستگاه های متصل به اکانت اینستاگرام

در این بخش می توانید تمامی دستگاه هایی که به حساب اینستاگرام شما متصل هستند تا با آدرس  و دستگاه و تاریخ فعال بودنشان ببینید.

قطع دسترسی دستگاه های متصل به اکانت اینستاگرام

محبوب ترین هشتگ ها در تیک تاک

چگونه دسترسی دستگاه های دیگر را از اکانتم قطع کنم؟

بعد از اینکه متوجه شدید دقیقا اکانت اینستاگرام شما در چه دستگاه هایی لاگین است شاید متوجه دستگاه ناشناسی شوید و بخواهید دسترسی آن را قطع کنید. برای اینکار تنها کافیست در همان صفحه login activity بر روی سه نقطه کنار دستگاه مدنظر کلیک کنید. سپس گزینه log out را انتخاب کنید. به همین راحتی شما توانستید دسترسی آن فرد را قطع کنید.

قطع دسترسی دستگاه های متصل به اکانت اینستاگرام از طریق کامپیوتر

اگر از کامپیوتر استفاده می کنید و قصد دارید به مشاهده دستگاه های متصل به حساب اینستاگرام تان بپردازید و دسترسی افرادی که نمی شناسید را قطع کنید تنها کافیست تا مراحل زیر را انجام دهید.

  1. ابتدا وارد وبسایت اینستاگرام شوید.
  2. سپس از بالا بر روی پروفایلتان کلیک کنید.
  3. سپس بر روی گزینه settings کلیک کنید.
  4. در صفحه ای که باز می شوید به دنبال بخش login activity باشید.
  5. در این صفحه تمامی دستگاه های متصل به اکانت خود را مشاهده می کنید.
  6. بر روی فلش کنار دستگاهی که قصد قطع دسترسی آن را دارید کلیک کنید و سپس بر روی گزینه log out  کلیک کنید.

چگونه از take a break اینستاگرام استفاده کنیم؟ نحوه فعال سازی

آیا خارج کردن دستگاه های متصل به اکانتمان برای جلوگیری از هک کافیست؟

برخی افراد بعد از اینکه شاهد یک دستگاه مشکوک بودند و دسترسی آن را قطع کردند همین را کافی می دانند. اما بسیاری از مواقع هکر وقتی توانسته یک بار وارد اکانت شما شود امکان دارد رمز اکانت شما را داشته باشد و بتواند دوباره وارد آن بشود. به همین دلیل بهتر است تا دوباره پسورد اینستاگرام خود را تغییر دهید و یا تایید دو مرحله ای را فعال کنید. برای این کار وارد اینستاگرام شوید و سپس وارد پروفایتان شوید و در بالا بر روی سه خط کلیک کنید و بعد گزینه settings را انتخاب کنید. بعد از آن وارد بخش security شوید. در بخش password می توانید رمز عبور خود را تغییر دهید و در بخش two factor authentication می توانید تایید دو مرحله ای اکانت خود را فعال کنید.

نکته: بهتر است حتما اکانت خود را به یک ایمیل امن و شماره تلفن خودتان متصل کنید. دقت کنید که بهتر است به هر دو متصل کنید تا در مواقعی که مشکلی پیش آمد بتوانید سریعا آن را رفع کنید.

افزایش فالوور اینستاگرام

همین افزایش مخاطب اینستاگرام و افزایش اهمیت آن برای مردم باعث شده تا بسیاری از افراد از آن به عنوان راهی برای پیشرفت کسب و کار خود، ساخت برند شخصی، کسب درآمد و معروف شدن استفاده کنند. همه اینها ممکن است اگر شما بتوانید فالوور جذب کنید. اما در ابتدای کار میزان فالوور ها و لایک و کامنت های پست ها شما در کنار کیفیت پست هایتان بسیار در جذب فالوور چه به روش عادی و چه با استفاده از تبلیغات مهم است. به همین دلیل مجموعه زرممبر در کنار خدمات خرید ممبر تلگرام اقدام به ارائه خدمات خرید فالوور فیک و خرید ویو تلگرام نیز کرده تا افراد بتوانند با استفاده از این خدمات رشد اینستاگرام خود را سریع تر کنند.