خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » واتساپ » مخفی کردن عکس پروفایل واتساپ از بقیه افراد، مخاطبین، دوست و…

قطعا تا به حال از واتساپ استفاده کردید. یکی از بهترین برنامه های پیام رسان در دنیا که به راحتی و تنها با داشتن شماره تلفن فرد مقابل می توانید با او ارتباط برقرار کنید. در واتساپ افراد تنها با داشتن شماره تلفن فرد مقابل یا صرفا بودن در یک گروهی که شما هستید می تواند پرفایل شما را مشاهده کند. در این مطلب  قصد دارم تا به روشی بپردازم که با استفاده از آن می توانید عکس پروفایل خود را مخفی کنید. با آموزش مخفی کردن عکس پروفایل واتساپ با من همراه باشید.

واتساپ این روز ها به عنوان یکی از مهم ترین راه های ارتباطی افراد به حساب می آید که بسیاری از آن برای برقرار ارتباط با یکدیگر استفاده می کنند. در این برنامه افراد می توانند بدون اطلاع شما و خیلی راحت پروفایل شما را چک کنند. اما شاید شماهم دوست داشته باشید پروفایلتان را از آنها مخفی کنید. اما این کار را چگونه باید انجام دهید؟ اصلا راهی برای انجام این کار است؟

مخفی کردن عکس پروفایل واتساپ

مخفی کردن عکس پروفایل واتساپ

واتساپ شاید بسیاری از امکانات را در اختیار افراد قرار ندهد اما خوشبختانه در این مورد واتساپ از قبل این قابلیت را در برنامه خود قرار داده است و شما خیلی راحت می توانید عکس پروفایل خود را از دیگران مخفی کنید.

بهترین سرویس های چت آنلاین برای وبسایت (خارجی، ایرانی)

نکته: از آنجایی که در این آموزش از جدید ترین نسخه واتساپ تا به امروز استفاده نشده سعی کنید قبل از طی کردن مراحل ابتدا حتما واتساپ خود را آپدیت کنید و سپس مراحل را ادامه دهید تا به مشکل آنچنانی برنخورید.

  1. ابتدا وارد واتساپ شوید.
  2. سپس در صفحه اصلی در بالا بر روی سه نقطه کلیک کنید.
  3. حالا بر روی گزینه settings کلیک کنید.
  4. صفحه تنظیمات برای شما باز می شود بر روی account کلیک کنید.
  5. در منوی جدید  بر روی گزینه privacy کلیک کنید.
  6. در این بخش  به دنبال گزینه profile photo باشید.

شما می توانید از بین چهار گزینه مشخص کنید که چه کسی می تواند عکس پروفایل شما را مشاهده کند:

Everyone: با انتخاب این گزینه همه افراد می توانند پروفایل شما را مشاهده کنند. عملا فرقی نمی کند چه کسی که شماره شما را داشته باشد و چه کسی که در گروهی که شما هستید باشد می توانید خیلی راحت پروفایل شما را مشاهده کند.

My contacts: با انتخاب این گزینه تنها مخاطبین شما می توانند عکس پروفایل شما را مشاهده کنند. دقت کنید که حتما شما باید آن فرد را به عنوان مخاطب داشته باشید و عملا شما باید شماره آن فرد را داشته باشید تا او تواند پروفایل شما را مشاهده کند.

My contacts except: با انتخاب این گزینه می توانید از بین مخاطبین خود انتخاب کنید که دقیقا چه کسی می تواند پروفایل شما را مشاهده کند.

Nobody: با انتخاب این گزینه هیچ کسی نمی تواند عکس پروفایل شما را چک کند و عملا کسی نمی تواند آن را مشاهده کند.

با انتخاب گزینه آخر عکس پروفایل شما برای همه مخفی می شود و عملا انگار شما عکس پروفایل ندارید و آن را به کسی نشان نمی دهد.

پنهان کردن عکس پروفایل واتساپ از مخاطبین

معمولا بهترین گزینه در بین گزینه های بالا my contacts است. با انتخاب این گزیه فقط مخاطبین شما می تواند عکس پروفایل شما را مشاهده کنند. اما مشکل اینجاست که گاهی شما می خواهید از این گزینه استفاده کنید اما نمی خواهید برخی افراد بتوانند عکس پروفایل شما را مشاهده کنند. برای این کار می توانید از گزینه my contacts except می تواند گزینه خوبی باشد اما اگر شما مخاطبین زیادی داشته باشید و فقط بخواهید به چند نفر آنها نشان ندهید چه؟

در اینجا بهترین گزینه این است که آن فرد را از لیست مخاطبین خود حذف کنید. با اینکار او دیگر جز مخاطبین شما به حساب نمی آید و می توانید خیلی راحت با انتخاب گزینه my contacts عکس پروفایل خود را از آن فرد مخفی کنید.

آموزش سنجاق کردن کامنت اینستاگرام

چرا من نمی توانم عکس پروفایل عکسی را مشاهده کنم؟

تا به اینجا به آموزش مخفی کردن عکس پروفایل واتساپ پرداختم. اما چرا شما نمی توانید عکس پروفایل برخی افراد را مشاهده کنید؟ این موضوع می تواند دلایل مختلفی از جمله:

  • نداشتن عکس پروفایل
  • مخفی کردن عکس پروفایل از همه افراد(استفاده از گزینه nobody)
  • نمایش عکس پروفایل تنها برای مخاطبین
  • بلاک کردن شما!

دقت کنید که اگر فردی شما را بلاک کند یا شما فردی را بلاک کنید عملا دیگر عکس پروفایل آن فرد برایتان نشان داده نمی شود. یعنی اگر توسط فردی بلاک شده باشید عکس پروفایل فرد مدنظر برایتان نمایش داده نمی شود.

در این مطلب از زرممبر مرکز خرید ممبر واقعی و خرید ویو به آموزش مخفی کردن عکس پروفایل واتساپ پرداختم تا بتوانید خیلی راحت عکس پروفایل خود را از دیگران مخفی کنید. امیدوارم این مطلب برایتان مفید بوده باشد.