خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » واتساپ » 3 روش برای گذاشتن لینک واتساپ در بیو اینستاگرام (آپدیت)

شاید شماهم تا به حال پیج های اینستاگرامی را دیده باشید که لینک واتساپ خود را در بیو خود قرار می دهند و با اینکار افراد و مخاطبین خیلی راحت تر می توانن با آنها ارتباط برقرار کنند. در این مطلب از زرممبر قصد دارم تا به آموزش گذاشتن لینک واتساپ در بیو اینستاگرام بپردازم که با استفاده از آن همین چیز ساده می توانید کسب و کار خود را پیشرفت دهید و یا به جمع افرادی که از اینستاگرام درآمد کسب می کنند بپیوندید.

گذاشتن لینک واتساپ در بیو اینستاگرام به چه دردی میخوره؟

اصلا چرا باید لینک واتساپ خودم را در بیو اینستاگرام قرار دهم تا افراد بتوانند با من ارتباط برقرار کنند؟ این کار چه سودی برای من دارد؟ چه فایده ای برای دیگران دارد؟

بسیاری از پیج های فروشگاهی و پیج های حرفه ای اینستاگرام معمولا واتساپ خود را در اختیار مخاطبین خود قرار می دهند تا از این طریق بتوانند با آنها ارتباط بهتری داشته باشند. حالا این ارتباط می تواند برای پشتیبانی، ثبت سفارش، حل مشکل، بازاریابی و…. باشد که معمولا انجام این کار از طریق دایرکت اینستاگرام بسیار سخت است.

همچنین واتساپ این روز ها جز محبوب ترین و مشهور ترین برنامه های پیام رسان به حساب می آید. بعد از اتفاقاتی که برای تلگرام افتاد حالا واتساپ به یکی از بهترین ها در ایران تبدیل شده و افراد زیادی از آن استفاده می کنند. دقیقا به همین دلیل استفاده از آن برای ارتباط با مخاطبین و مشتریان می تواند یکی از روش هایی باشد که موجب افزایش مشتری و فروش شما و رشد کسب و کار و پیجتان شود.

گذاشتن لینک واتساپ در بیو اینستاگرام

چرا شماره واتساپ خود را در واتساپ قرار ندهم؟

خیلی سادست، افراد این روز ها به دنبال راحتی هستند و معمولا یک کار و فرایندی که کمی پیچیده و سخت می شود به سرعت مخاطبان از آن دور می شوند. حالا شما فکر کردید که اگر فردی بخواهد با شما ارتباط برقرار کند باید شما شماره شما را در اینستاگرام حفظ کند سپس آن را به مخاطبین خود اضافه کند و بعد به شما در واتساپ پیام دهد. اگر خودتان هم باشید معمولا بیخیال می شود و اصلا این کار را انجام نمی دهید. دقیقا به همین دلیل است که استفاده از لینک واتساپ در بیو اینستاگرام می تواند بیشتر تعداد افراد را برای شما جذب کند.

آموزش پاک کردن استیکر از واتساپ ( حذف استیکر واتساپ)

آموزش گذاشتن لینک واتساپ در بیو اینستاگرام

حالا که به اهمیت این کار پی بردید به سراغ اصل مطلب یعنی نحوه قرار دادن لینک واتساپ در اینستاگرام بپردازیم. به طور کلی برای اینکار سه روش اصلی وجود دارد که ساده ترین روش ها هستند. من در ادامه به همه آنها میپردازم اینکه از کدام یک می خواهید استفاده کنید به خودتان بستگی دارد.

استفاده از wa.me برای این کار

ساده ترین روشی که می توانید از آن یک لینک واتساپ برای مخاطبین خود درست کنید و آن را در اختیار آنها قرار دهید استفاده از wa.me است. تنها کاری که شما کافیست انجام دهید این است که بعد از ult پایین شماره موبایل واتساپ خود را بدون هیچ فاصله  و + قرار دهید.

https://wa.me/

تنها کاری که لازم است این است که همین عبارت را کپی کنید و در جلوی آن بدون هیچگونه فاصله ای شماره موبایل واتساپ خود را قرار دهید. سپس کل عبارت را کپی کنید و آن را بیو اینستاگرام قرار دهید.

آموزش اضافه کردن لینک به بیو تیک تاک (+افزودن چند لینک)

استفاده از لینک api.whatsapp.com

روش دم برای اینه این کار را انجام دهید استفاده از لینک زیر برای اینکار است. اینبار هم تنها نیاز است لینک مدنظر را کپی کنید و سپس در جلوی آن بدون هیچ فاصله و چیزی شماره موبایل واتساپ خود را قرار دهید. به همین راحتی یک لینک واتساپ برای بیو اینستاگرامتان ساخته می شود.

http://api.whatsapp/com/send?phone=

عبارت بالا را کپی کنید و در جلوی = شماره موبایل را قرار دهید و سپس کل عبارت را کپی کنید و در بیو اینستاگرام خود قرار دهید.

اضافه کردن دکمه واتساپ به اینستاگرام

یکی از روش های ساده تر و آسان تر این است که در اینستاگرام در بخش ارتباطات شماره موبایل واتساپ خود را وارد کنید تا از این پس مخاطبین شما تنها با یک کلیک بتوانند به واتساپ شما پیام ارسال کنند. البته برای اینکار شما باید اکانت  Instagram Professional Account و  WhatsApp Business App داشته باشید.

  1. وارد اینستاگرام شوید. در پایین به صفحه پروفایل بروید.
  2. سپس بر روی edit profile کلیک کنید.
  3. بر روی گزینه contact options کلیک کنید.
  4. سپس قسمت واتساپ را انتخاب کنید.
  5. شما موبایل خود را قرار دهید و تمام.
  6. به همین راحتی حالا در صفجه پروفایل شما یک دکمه واتساپ برای ارتباط با شما وجود دارد.

افزایش فالوور اینستاگرام

این روزها اینستاگرام جز محبوب ترین شبکه های اجتماعی به حساب می آید. به همین دلیل افراد زیادی برای رشد کسب و کار خود و کسب درآمد از آن استفاده می کنند. اما رشد کردن در این برنامه در اوایل کار بسیار سخت می باشد و بسیار کند است. به همین دلیل بسیاری از افراد در ابتدای کار اقدام به خرید فالوور فیک می کنند تا بتوانند بعد از آن با تولید محتوای درست با سرعت بیشتری فالوور بدست بیاورند و رشد کنند.