خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » اخبار تکنولوژی » بهترین روش های تبدیل پی دی اف به ورد ( + بهترین روش برای زبان فارسی)

اگر شما هم در اینترنت گشتی زنده باشید می دانید که محبوب ترین فرمت انتقال فایل های سندی پی دی اف و برای همین بیشتر فایل های سطح وب به صورت پی دی اف هستند. اما این فرمت مشکلی دارد و آن هم این است که شما نمی توانید هیچگونه تغییری در ان ایجاد کنید و عملا باید فایل را به همان شکلی که هست استفاده کنید. این مشکل سبب شده است که بسیاری این فرمت را به فرمت ورد تبدیل کنند اما این کار انچنان راحت هم نیست. در این مطلب به روش های تبدیل پی دی اف به ورد خواهیم پرداخت. با زر ممبر فروشگاه ممبر فیک تلگرام تا انتها همراه باشید.

تبدیل کردن فایل های ورد به پی دی اف کار بسیار راحت تر و آسان تری است چون نیازی به هیچگونه سختی ندارد و تنها با چندکار ساده و استفاده از نرم افزارها و سایت ها می توان این کار را انجام داد. اما متاسفانه فایل های پی دی اف دقیقا برعکس هستند. فایل های پی دی اف یک نوع فایل فقل شده و مستقل هستند که وقتی در سیستم فرد دیگری برده می شود شکل و حالت قبلی خود را حفظ می کند و به شما هیچ اجازه ای برای تغییر اطلاعات نمی دهد. دقیق همین ویژگی باعث محبوبیت فرمت پی دی اف شده است اما برای کسانی که قصد اصلاح فایل یا استفاده از مطالب آن را دارند این امر ناخوشایند است.

روش های مختلفی برای حل این مشکل به وجود آمدند که بسیاری از آنها خراب و نا کارآمد هستند. اما در میان این همه روش، روش هایی پیدا می شود که خوب باشند و بتوان از آنها استفاده کرد.

روش های تبدیل پی دی اف به ورد

تبدیل پی دی اف به ورد

دقت داشته باشید که هیچ روش صد در صدی برای این کار وجود ندارد و تنها کاری که می توانید انجام دهید این است که چندین بار با روش های مختلف تست کنید تا نتیجه بگیرید.

این موضوعاتی که گفتیم تا زمانی درست است که شما قصد تبدیل فایل های پی دی اف فارسی را نداشته باشید. زبان فارسی به صورت کلی قاعده آن فرق می کند و روش هایی که برای زبان های دیگر با درصد خطای بسیار کمی کار می کند اما متاسفانه در زبان فارسی اصلا کار آمد نیستند. برای همین شما باید روش های تبدیل پی دی اف به ورد زبان فارسی را پیدا کنید که در ادامه به برخی از آنها خواهیم پرداخت.

قبل از اینکه بخواهیم به موضوع اصلی بپردازیم باید چندین نکته را بدانید. اول اینکه باید فایل های پی دی اف شما متن باشند و در صورتی که فایل ها عکس باشند عملا راهی برای تبدیل ان نیست و اگر بخواهید آنها را تبدیل کنید باید به دنبال روش های بسیار سختی باشید که تازه اگر جواب بدهند که اصلا در بحث این مطلب نمی گنجد.

همین الان مطلب تلگرام دوم برای لینوکس (آموزش نصب چند تلگرام در لینوکس) را بخوانید

تبدیل pdf به word با گوگل کروم

یکی از بهترین روش های موجود برای متون فارسی استفاده از مرورگر گوگل کروم می باشد. این روش در حال حاضر بهترین روش موجود می باشد که با تست های مختلف جواب داده است بنابراین ما پیشنهاد می کنیم که اول از این روش استفاده کنید و اگر به نتیجه ای نرسیدید به روش های بعدی مراجعه کنید.

ابتدا باید گوگل کروم را نصب کنید. اگر از قبل دارید حتما چک کنید که آخرین نسخه موجود باشد. اگر آپدیت بود به مرحله بعدی مراجعه کنید اگر نبود یا از طریق خود گوگل کروم آپدیت کنید یا اینکه آپدیت جدید را دانلود کنید.

وقتی گوگل کروم را نصب کردید باید فایل پی دی اف خود را با گوگل کروم باز کنید که برای این کار می توانید فایل مورد نظر را به داخل گوگل کروم بکشید تا باز شود. بعد از این کار خیلی راحت می توانید متونی که درون ان قرار دارد را کپی کنید و از آن در فایل های ورد استفاده کنید.

اگر این روش را تست کردید و نتیجه ای نگرفتید بهتر است به سراغ روش های بعدی بروید.

تبدیل پی دی اف به word به صورت آنلاین

سرویس های اینترنتی زیادی نیز در زمینه تبدیل پی دی اف به ورد فعالیت می کنند که می توانید از ان برای این کار استفاده کنید. معمولا این سرویس ها می توانند به درستی کار خود را انجام بدهند اما خطا نیز دارند.

وبسایت online2pdf.com

این وبسایت یکی از بهترین وبسایت های موجود می باشد. تنها کافی است به آدرس ان مراجعه کنید و سپس فایل خود را انتخاب کنید. بعد از منوی convet to گزینه ورد را انتخاب کنید تا فایل شما به ورد تبدیل شود.

خدمات خرید ممبر واقعی زر ممبر

وبسایت eboo.ir

این وبسایت یک سرویس ایرانی می باشد که کیفیت خوبی دارد. پیشنهاد می کنیم که از ان حتما استفاده کنید. تنها کافی است به این وبسایت مراجعه کنید و فایل خود را انتخاب کنید و سپس فایل ورد را تحویل بگیرید.

سایت smallpdf.com

فقط کافی است این سایت سر بزنید و سپس گزینه پی دی اف به ورد را انتخاب کنید و فایل را بدهید و فایل ورد را تحویل بگرید.

 

کلام اخر

روش های معرفی شده بهترین روش های موجود تبدیل پی دی اف به ورد هستند که با تست های فراوان مشخص شدند. توجه داشته باشید که هیچ روش صد در صدی وجود ندارد و اگر زبان فایل فارسی باشد که درصد کار کردن این روش ها بسیار پایین تر نیز می آید. امیدوارم این مطلب برایتان کاربردی بوده باشد.