خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » ترفند » بهترین برنامه های تنظیم خواب برای داشتن خوابی بهتر

زندگی این روز ها باعث شده تا بسیاری از ما به دلایل مختلفی نظیر استرس و سبک زندگی و البته نوع زندگی که داریم برنامه خواب بسیار بدی داشته باشیم و عملا یکی از مهم ترین بخش های روز خودمان را خراب کنیم. در بسیاری از مسئل از بیماری یا کار کردن و درس خواندن و… خواب تاثیر بسیار زیادی دارد و برنامه خواب بعد و نا منظم و البته خواب بد می تواند اثرات بسیار زیادی بر روی بسیاری از فعالیت های ما بگذارد و عملا مانع پیشرفت ما شد. اما خوشخبتانه در این زمینه هم برنامه و اپ های بسیار خوبی وجود دارد که می تواند در این زمینه به ما کمک کند. در ادامه این مطلب قصد دارم تا به معرفی بهترین برنامه های تنظیم خواب برای اندروید بپردازم.

برنامه های تنظیم خواب

بهترین برنامه های تنظیم خواب

برنامه های مختلفی وجود دارد که به شما کمک می کنند تا خواب خود را تنظیم کنید و در کل زندگی بهتر داشته باشید. من سعی کردم تا چندتا از بهترین آنها را به شما معرفی کنم.

Pzizz یک گزینه خوب برای خواب راحت

برنامه pzizz یک ابزار فوق العاده برای آرامش و داشتن خوابی بهتر است. با موسیقی و آهنگ های بسیار خوبی و آرامی که دارد می تواند اضطراب را از شما دور کند و به شما در داستن خوابی فوق العاده کمک کند. در واقع اگر همه ذهن پریشانی دارید و نمی توانید به خوبی بخوابید و خواندن برای مشکل است این برنامه می تواند یک ابزار فوق العاده برای شما به حساب بیاید.

PrimeNap برنامه جدید و متفاوت

این یک برنامه متفاوت می باشد که با دیگر برنامه هایی که در این زمینه فعالیت می کنند کمی متفاوت است. این رنامه محیط کاربری بسیار فوق العاده ای دارد و کار کردن با آن لذت بخش است. همچنین به شما این امکان را می دهد که در تمام طول روز خواب خود را ترک کنید.

همچنین دارای الگوی های خواب مختلفی است و برنامه خواب شما را آنالیز می کند که می تواند در بهبود اوضاع خوابتان بسیار مفید باشد. به همه اینها داشتن قابلیت آلارم برای بیدار شدن به صورت بسیار متفاوت و موزیک های مختلف جهت آرامش را هم اضافه کنید. همه اینها باهم باعث شده تا یک گزینه خوب در این زمینه به حساب بیاید.

استفاده از فونت فارسی در اینستاگرام (پست، استوری، بیو)

Sleep trakcer یک برنامه فوق العاده

این برنامه که با نام ردیاب خواب هم شناخته می شود و توسط leap fitness group ساخته شده یکی دیگر از بهترین برنامه های تنظیم خواب به حساب می آید که دارای قابلیت های بسیار زیادی می باشد.

این برنامه دارای قابلیت های مختلفی می باشد از جمله:

ردیابی اتفاقاتی که در طول خواب رخ می دهد.

گزارش وخواب به صورت کامل و با جزئیات بالا شامل تایم خواب، بیداری، خواب عمیق و در کل کیفیت خواب

امکان ضبط خر و پف و حرف زدن در طول خواب

دارای صدا های آرامش بخش و آرام که می تواند خوابیدن را برایتان راحت تر و شیرین تر کند.

همچنین می توانید با قابلیت میکس ترکیبی از صداهای مختلف مانند باد و پرنده و غیره را برای خواب خود انتخاب کنید.

به علاوه دارای سیستم بیدار کننده هوشمند می باشد که می تواند شما را در زمان مناسب بیدار کند.

کلوز فرند اینستاگرام چیست؟ نحوه ایجاد کلوز فرند اینستاگرام در استوری

BetterSleep: Sleep tracker بهترین برنامه تنظیم خواب

یکی دیگر از برنامه هایی که در این زمینه جز قوی ترین و بهترین گزینه های ممکن می باشد همین برنامه است. داشتن بیش از 10 میلیون نصب و میانگین رای 4.5 از بیش از 300 هزار نفر به خوبی می تواند نشان از کیفیت این برنامه باشد.

اولین چیزی از این برنامه که توجه شما را به خود جلب می کند محیط کاربری بسیار فوق العاده و شیک و زیبای آن است به نوعی که هیچ قت از کارکردن با ان خسته نمی شوید.

این برنامه دارای صداهای بسیار مختلفی در زمینه های مختلف می باشد که همراه با موزیک های آرامش بخش تجربه یک خواب لذت بخش را برایتان فراهم می کند.

همچنین امکان رکورد خواب شما را دارد و اتفاقاتی که در طول خواب برایتان رخ می دهد را مو به مو ضبط و دسته بندی می کند. به همه اینها داشتن استوری های و آموزش مدیتیشن برای داشتن خواب بهتر هم اضافه کنید که می تواند بعد از مدتی تحولی عظیم در خواب شما ایجاد کند.

در وبلاگ زرممبر به مطالب مختلفی درباره بهترین نوع ممبر تلگرام و افزایش فروش در اینستاگرام  تا ترفند های مختلف موبایل تا به الان پرداختم اما در این مطلب تصمیم گرفتم تا به یک موضوع بسیار مهم که می تواند تاثیر زیادی در آینده شما و کارتان داشته باشد یعنی برنامه خواب بپردازم که امیدوارم برایتان مفید بوده باشد.