خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » اینستاگرام » استفاده از فونت فارسی در اینستاگرام (پست، استوری، بیو)

اگر از کاربران اینستاگرام باشید و از این برنامه مدت زیادی باشد که استفاده می کنید قطعا یه چیز شما را بسیار اذیت می کند. در استوری، بیوو… اینستاگرام قابلیتی وجود ندارد که شما بتوانید متن هایی با فونت دلخواه خود را قرار دهید. یعنی همیشه مجبور هستید یا از فونت های پیش فرض خود اینستاگرام استفاده کنید که چندان برای زبان فارسی کاربرد ندارند یا اینکه از هیچ فونتی استفاده کنید و اجازه بدهید متن شما با همان فونت معمولی اینستاگرام قرار گرفته شود. اما روش هایی وجود دارد که شما بتونید از فونت های فارسی در اینستاگرام استفاده کنید. در این مطلب قصد دارم تا به موضوع فونت فارسی در اینستاگرام و آموزش تغییر فونت در استوری اینستاگرام بپردازم. بنابراین اگر این موضوع برایتان جذاب است تا انتهای این مطلب را با من همراه باشید.

استفاده از فونت فارسی در اینستاگرام

فونت فارسی در اینستاگرام

برای اینکه بتوانید از فونت های مختلفی در اینستاگرام استفاده کنید باید از روش های متفاوتی هم استفاده کنید. این روش ها با توجه به اینکه قصد دارید در استوری یا بیو فونت اینستاگرام خود را تغییر دهید متفاوت است که در ادامه به هر کدام از آنها به صورت جداگانه میپردازم.

تغییر فونت استوری اینستاگرام

با استفاده از فونت هی مختلف در استوری اینستاگرام خود می تواند نظر افراد بیشتری را جلب کنید و عملا آنها را تحت تاثیر قرار دهید. برای تغییر فونت در استوری دو روش کلی وجود دارد. روش اول استفاده از فونت های پیشنهادی خود اینستاگرام است. در این روش شما تنها می توانید از فونت های محبوبی که در خود استفاده به صورت پیش فرض است استفاده کنید.

اشتراک گذاری پست و استوری در اینستاگرام (خیلی ساده و راحت)

اما روش استفاده از برنامه های ویرایش عکس و ویدیو است. با استفاده از یکی از این برنامه ها خیلی راحت می توانید قبل از اینکه عکس یا ویدیو مورد نظر خود را استوری کنید به راحتی آن را ادیت کنید و متن دلخواه را با فونت دلخواه روی آن قرار دهید. برنامه های زیادی برای اینکار وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید.  برای مثال برنامه inshot و polish و collage make که هر کدام از این برنامه ها ویژگی خاص خود را دارند. استفاده از این برنامه ها چندان پیچیده نیست برای همین از توضیح آنها صرف نظر می کنیم.

البته روش دیگری نیز برای تغییر فونت استوری اینستاگرام وجود دارد که آن استفاده از برنامه های تولید فونت است که در ادامه و در بخش تغییر فونت بیو اینستاگرام به آن میپردازیم.

قطعا اینستاگرام این روز ها به یکی از اصلی ترین و مهم ترین رکن های کسب و کارهای دنیا تبدیل شده است. قدرت اینستاگرام باعث شده تا کسب و کارهای بسیاری در آن ساخته شود و یا از آن برای رشد خود استفاده کنند. اگر شماهم قصد دارید تا جز افرادی باشید که از اینستاگرام برای رشد کسب و کار خود استفاده می کنند می توانید از خدمات افزایش فالوور فیک اینستاگرام زر ممبر استفاده کنید. همچنین برای آموزش می توانید از وبلاگ زرممبر استفاده کنید.

تغییر فونت بیو اینستاگرام

اما چگونه فونت متن را در بیو خود عوض کنیم؟ در اینجا شما دیگر نه فونت های پیش فرضی برای استفاده دارید و نه برنامه های ادیت و… مناسب شما هستند. بهترین روش استفاده از برنامه های تولید فونت است. البته شما می توانید علاوه بر نرم افزار های تغییر فونت از سایت های تغییر فونت هم استفاده کنید. در ادامه چندان از این برنامه ها و سایت ها را به شما معرفی می کینم:

سایت های تغییر فونت فارسی در کپشن اینستاگرام:

  • IgFont
  • Metatags.io
  • CoolFont

این سه جر بهترین سایت ها در این زمینه می باشند که تنها کافیست وارد آنها شوید و متن مورد نظر را وارد کنید و متن نهایی را بدست بیاورید.

برنامه های تغییر فونت در کپشن و بایو اینستاگرام:

  • Font for Instagram
  • Canva
  • Text Font Generator
  • Stylish Text
  • CoolFont

هر کدام از این برنامه ویژگی های منحصر به فرد خود را دارند و عملا نمی توان گفت که کدام یک از دیگری بهتر است اما شما می توانید خیلی راحت با تست این برنامه ها بهترین گزینه ممکن برای خودتان را پیدا کنید.

البته برخی اپلیکیشن های کیبورد تلفن همراه نیز می تواند با فونت مخصوصی تایپ کنند که می توانند گزینه مناسبی برای اینکار باشند. اما به صورت کلی روش هایی که در بالا معرفی شد بهترین و کامل ترین گزینه های ممکن برای تغییر فونت فارسی در اینستاگرام هستند.

چگونه بفهمیم هاید استوری شده ایم؟ نحوه تشخیص هاید استوری شدن

می توان فونت بیو را در اینستاگرام تغییر داد؟

بله. شما خیلی راحت می توانید با برخی برنامه های تولید فونت متن بیو خود را با فونت دلخواه تغییر دهید. البته استفاده از برخی کیبورد ها که این قابلیت را دارند نیز می تواند جالب باشد.

چگونه با فونت فارسی در استوری بنویسم؟

بهترین روش استفاده از برنامه های ادیت است که خیلی راحت بتوانید به صورت حرفه ای از مجموعه بزرگی از فونت ها استفاده کنید. اما برنامه های تولید فونت نیز می تواند گزینه چندان بدی نباشد.

تغییر فونت انگلیسی در اینستاگرام ممکن است؟

بله. با استفاده از سایت های مختلف یا حتی استفاده از فونت های پیشنهادی خود اینستاگرام نیز می توان خیلی راحت فونت متن های انگلیسی را در اینستاگرام تغییر داد.

آیا تغییر فونت فارسی در اینستاگرام ممکن است؟

بله. برای اینکار تنها لازم است یک برنامه تولید فونت که دارای فونت های جالبی برای شماست را پیدا کنید و از آن استفاده کنید.

در این مطلب به آموزش تغییر فونت فارسی در اینستاگرام و استفاده از فونت فارسی در استوری، بیو و کپشن اینستاگرام پرداختم که خیلی راحت می توانید با یک تغییر فونت ساده بسیار متن ها و استوری های خودتان را جذاب تر کنید. امیدوارم این مطلب برایتان مفید بوده باشد.