خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » ترفند » بهترین برنامه ریکاوری فایل های حذف شده برای موبایل (عکس، فیلم و..)

پاک کردن فایل های گوشی به خصوص عکس و فیلم ها برای همه ما یک اتفاق وحشت ناک است. بسیاری فکر می کنند که از فایلی را از گوشی پاک کردند دیگر نمی توان آن را ریکاوری کرد یا برای همیشه آن عکس ها و فیلم ها را از دست دادند. اما خوشبختانه برنامه های بسیار خوبی در طی این چندساله در این زمینه ساخته شده که در ادامه این مطلب قصد دارم تا به معرفی بهترین برنامه های ریکاوری فایل های حذف شده برای موبایل بپردازم.

از وقتی که برنامه های ریکاوری به وجود آمدند دیگر ترس حذف شدن فایل های مهم به صورت ناخواسته و از دست رفتن آنها کمرنگ تر شد. اما متاسفانه برنامه های بسیار زیادی در این زمینه فعالیت می کنند و عملا اگر بخواهید برنامه ای را برای ریکاوری فایل ها انتخاب کنید با لیست انبوهی از رو به رو می شوید که بسیاری از آنها بدرد نخور و نا کارآمد هستند.

ریکاوری فایل های حذف شده موبایل

بهترین برنامه ریکاوری فایل های حذف شده برای موبایل

به طور معمول بسیاری از برنامه هایی که در این زمینه پیدا می شود نیاز به روت بودن گوشی دارند و به صورت عادی نمی توان فایل های گوشی را ریکاوری کرد. این موضوع معمولا به خاطر برخی محدودیت هایی است که با روت کردن گوشی برداشته می شود. اما من بیشتر قصد دارم تا برنامه هایی را معرفی کنم که نیازی به روت کردن نداشته باشند تا همه بتوانند از آنها استفاده کنند.

EaseUS MobiSaver

اولین برنامه ای که در این لیست باید جای بگیرد همین easeus می باشد. این برنامه با رابط کاربری بسیار ساده و زیبایی که دارد به شما کمک می کند تا خیلی ساده بتوانید انواع فایل های عکس و ویدئویی با فرمت های مختلف نظیر: gif, png, jpg, jpeg, tif, mp4, 3gp, avi, mov و… را ریکاوری کنید.

این برنامه تا کنون بیش از 10 میلیون نصب دارد و به راحتی می توانید با یک سرچ ساده آن را از گوگل پلی دانلود کنید. البته از آن می توانید برای ریکاوری مخاطبین، پیام ها و مکالمات در واتساپ هم استفاده کنید.

آموزش ورود به دایرکت اینستاگرام در کامپیوتر

Dumpster: Photo/Video Recovery

این برنامه را می توان به راحتی بهترین برنامه ریکاوری فایل های حذف شده برای موبایل به حساب آورد که کاربران بسیار زیادی دارد و به نسبت برنامه های دیگر توانسته خودی نشان دهد. خیلی اوقات پیش می آید که فایلی را اشتباه حذف  کرده باشید و بعدها بخواهید دوباره آن را بدست بیاورید. این برنامه دقیقا برای همین موضوع ساخته شده و با رابط کاربری بسیار ساده ای که دارد به شما کمک می کند تا بتوانید عکس ها و فیلم های گوشی خود را بدون افت کیفیت ریکاوری کنید.

یکی از اصلی ترین ویژگی هایی که باعث شده تا این برنامه به نسبت بقیه برنامه ها در جایگاه بالاتری قرار بگیرد قدرت آن در ریکاوری کردن فایل های مختلف و البته سالم است. ویژگی هایی که این برنامه دارد به آن این امکان را می دهد تا فایل های شما را سالم ریکاوری کند و در اختیار شما قرار دهد.

DigDeep Image Recovery

یکی از مشکلات بسیاری از برنامه های ریکاوری فایل برای موبایل این است که توانایی خیلی خوبی در بازیابی کردن بیشتر فایل ها ندارند یا نمی توانند به درستی فایل ها  را ریکاوری کنند و به همین دلیل نمی توانند نظر مخطبان را جلب کنند. اما یکی از برنامه هایی که از توانسته خود را از بقیه در این زمینه جدا کند و خود را در لیست بهترین برنامه های ریکاوری موبایل قرار دهد همین برنامه است.

DigDeep Image Recovery توسط greatstuffapss ساخته شده و تا کنون بیش از 10 میلیون دانلود و امتیاز 4.1 از 360 هزار رای را دارد که به نسبت دیگر برنامه ها یک امتیاز بسیار بزرگ به حساب می آید و نشان از قدرت و کیفیت این برنامه دارد.

این برنامه خیلی کار عجیب و غریبی انجام نمی دهد تنها فایل هایی که ممکن است به صورت تصادفی آنها را حذف  شده باشید را خیلی راحت بازگردانی می کند و دوباره در اختیار شما قرار می دهد.

بهترین سرویس های چت آنلاین برای وبسایت (خارجی، ایرانی)

آیا بهترین برنامه ریکاوری فایل های حجم شده برای موبایل هم می تواند فایل شما را ریکاوری کند؟

واقعیت را بگویم در دنیای موبایل خیلی نمی توان با جدیت صحبت کرد. در دنیای موبایل به دلیل محدودیت های مختلف سیستم و قدرت کم گوشی ها نمی توان انتظار خیلی زیادی از بسیار از برنامه ها در برخی زمینه داشت. به همین دلیل اگر واقعا می خواهید فایل های حذف شده خود را ریکاوری کنید و برایتان بسیار مهم است می توانید از نرم افزار های ریکاوری کامپیوتری استفاده کنید. با این حال در این مطلب از زرممبر مرکز خدمات خرید ممبر فعال گروه تلگرام و خرید بازدید تلگرام سعی کردم تا بهترین گزینه به شما معرفی کنیم به جای اینکه یک لیست طولانی از برنامه های نا کارآمد را در اختیار شما قرار دهم.