خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » ترفند » بهترین برنامه های ساخت ایموجی برای اندروید در سال 2023

شاید شماهم دوست داشتید باشید که ایموجی های خاص و مخصوص خودتان را بسازید یا اینکه ایموجی هایی شبیه به خود را داشته باشید. اگر جز کاربران آیفون باشید این قابلیت کم و بیش در اختیار شما قرار دارد اما برای کاربران اندروید چطور؟ برنامه های مختلفی وجود دارند که در این زمینه بسیار فوق العاده عمل می کنند در ادامه این مطلب قصد دارم تا شما را با برخی از بهترین برنامه های ساخت ایموجی برای اندورید آشنا کنم. با من تا انتهای این مطلب همراه باشید.

این روز ها دیگر ارتباط بسیاری از ما آنلاین و در فضای مجازی با یکدیگر چت و صحبت می کنیم. اما هیچ وقت فضای مجازی مانند دیدار واقعی نمی شود و یکی از ابزار هایی که می توانید این دو را به هم نزدیک تر کند ایموجی ها است که می تواند احساسات را در قالب پیام بیان کند و از آنها برای ارتباط گرفتن بهتر و سریع تر استفاده می شود. برنامه های مختلفی وجود دارد که می توانند به شما در زمینه ساخت ایموجی کمک کنند که دقیقا قصد دارم تا برخی از آنها در ادامه معرفی کنم.

ساخت ایموجی

بهترین برنامه های ساخت ایموجی برای اندروید

به صورت پیشرفت بسیاری از برنامه ها و خود کیبور های تلفن های همراه دارای ایموجی های مختلفی است که می توانید از آنها استفاده کنید اما بسیاری از آنها ساده و ابتدایی هستند. به همین دلیل برنامه هایی به وجود آمدند که به شما امکان ساخت ایموجی با کاراکتر دلخواه و سفارشی شده شما را می دهد. همچنین می تواند کاراکتر هایی شبیه به شما را ایجاد کند و از آنها در ساخت ایموجی های مختلف استفاده کند.

Bitmoji یک برنامه فوق العاده

فرقی نمی کند که معیار هایمان را برای بهترین برنامه چه چیزی در نظر بگیریم قطعا بیت موجی یکی از بهترین و کامل ترین گزینه هایی است که می توان از آن استفاده کرد. این برنامه متعلق به شرکت snapchat می باشد و به شما این امکان را می دهد تا بتوانید کاراکتری کارتونی را را ایجاد کنید. شما می توانید این کاراکتر را ایجاد کنید یا با استفاده از دوربین آن از خودتان یک کاراکتر ایجاد کنید و سپس کمی آن را تغییر دهید. حالا می توانید از با ابزار ها و امکانات فوق العاده ای که این برنامه در اختیار شما می گذارد ایموجی های مختلفی را با سبک های مختلف طراحی کنید و خیلی ساده از آنها در هر برنامه ای که می خواهید استفاده کنید.

این برنامه در حال حاظر بیش از 100 میلیون دانلود در گوگل پلی دارد و میانگین امتیاز 4.6 را از 3.5 میلیون رای دارد که همه اینها به خوبی می تواند نشان از کیفیت این برنامه بدهد. همچنین ایموجی های ساخته شده را می توانید در کیبور خود استفاده کنید و به همه اینها رایگان بودن هم اضافه کنید.

چگونه فونت واتساپ را عوض کنیم؟ آموزش تغییر فونت کلمات در واتساپ

برنامه ایموجی

Zmoji بهترین برنامه ساخت ایموجی برای اندروید

یکی دیگر از برنامه های فوق العاده ای که می توانید از آن در زمینه ساخت ایموجی استفاده کنید همین zmoji است. این برنامه به شما کمک می کند تا به راحتی آب خوردن خود را به یک ایموجی تبدیل کنید. یک آواتار خاص را طراحی کنید، آواتاری که کاملا شبیه به شماست متنها به صورت کارتونی و شکل  شامل متفاوت تر که می توانید آن را با لباس ها و ابزار های دیگر کامل کنید.

این برنامه به صورت کلی رایگان می باشد اما می توانید از نسخه premium آن استفاده کنید که قابلیت های اضافه تری را در اختیار شما می گذارد.

از قابلیت های این برنامه می توان به داشتن یک کتابخانه بزرگ از موارد مختلف، امکان ساخت خیلی ساده یک آواتار و امکان استفاده از ایموجی و گیفت در کیبور گوشی شما که همه اینها باهم این برنامه را به یک گزینه خوب تبدیل کرده است.

آموزش دانلود استیکر در تلگرام (چگونه استیکر های جدید تلگرام را پیدا کنیم؟)

MojiPop ساخت استیکر های متفاوت

در ادامه لیست معرفی بهترین برنامه های ساخت ایموجی برای اندروید می توانیم اسمی از mojipop ببریم. وقتی وارد این برنامه می شوید خیلی ساده صورت شما را به یک کاراکتر کارتونی تبدیل می کند و بعد از آن در موقعیت ها و مکان های مختلف استفاده می کند و ایموجی ها و استیکر های جالبی را با موضوعات و سبک های مختلف می سازد که خیلی ساده از می توانید از آن در برنامه های دیگر هم استفاده کنید.

Samsung AR Emoji کمی متفاوت

این برنامه فوق العاده که از طرف شرکت سامسونگ برای رقابت با اپل ساخته شده به شما این امکان را می دهد تا ایموجی های مختلفی با موضوعات مختفی را در سبک های مختلف ایجاد کنید و از آن در برنامه های مختلف استفاده کنید. در این برنامه هم می توانید کاراکتر خود را طراحی کنید و با استفاده از امکانات مختلف آن را تغییر دهید. البته این قابلیت در حال حاضر بر روی همه گوشی ها خیلی خوب کار نمی کند.

در این مطلب از زرممبر مرکز خدمات افزایش بازدید تلگرام و خرید ری اکشن تلگرام سعی کردم تا به معرفی بهترین برنامه های ساخت ایموجی برای اندورید بپردازم که با استفاده از آن بتوانید ایموجی ها و استیکر های بسیار متفاوتی از  با استفاده از چهره خودتان طراحی کنید.