خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » ترفند » چگونه از اسپاتیفای در ایران استفاده کنیم؟ استفاده از اسپاتیفای در ایران خیلی راحت!

قطعا اگر احل موسیقی باشید تا به حال نام برنامه اسپاتیفای را شنیده اید برنامه ای که مجموعه ای بی نظیر از اهنگ های مختلف از سراسر دنیا را گرد هم آورده است و عملا می توان آن را یکی از کامل ترین آرشیو های ممکن دانست. اسپاتیفای یکی از برنامه های محبوب در سراسر جهان به حساب می آید که بیش از 100 میلیون مشترک دارد. اما مردم ایران برای استفاده از اسپاتیفای همیشه مشکل داشتند و عملا نمی توانستند از آن در داخل ایران استفاده کنند. در این مطلب قصد دارم تا به آموزش استفاده از اسپاتیفای در ایران بپردازم.

اسپاتیفای را می توان این روز ها به عنوان یکی از اصلی ترین مکان ها برای دوستداران موسیقی به حساب آورد که می توانند با پرداخت یک حق اشتراک ماهانه به آرشیوی بینظیر از اهنگ های مختلف دسترسی داشته باشید. در گذشته بیشتر افراد ترک های مختلف را به صورت جدا جدا خریداری می کردند اما امروزه و به لطف اسپاتیفای دیگر بیشتر افراد تنها با پرداخت یک اشتراک ماهانه مشغول گوش کردن آهنگ ها می شوند.

استفاده از اسپاتیفای در ایران

آموزش استفاده از اسپاتیفای در ایران

در ایران برای استفاده از اسپاتیفای همیشه مشکل وجود داشته و عملا نمی توان خیلی راحت و ساده از داخل ایران به استفاده از این برنامه پرداخت. در حال حاضر افراد که در ایران هستند با دو مشکل اساسی یعنی دردسترس نبودن اسپاتیفای در ایران و نبودن امکان ساخت اکانت اسپاتیفای در ایران دسته و پنجه نرم می کنند که در ادامه سعی می کنم تا به هر دو موضوع به صورت کامل بپردازم.

ساخت اکانت اسپاتیفای

اگر تا به حال تلاش کرده باشید که اکانت اسپاتیفای ایجاد کنید متوجه می شوید که امکان اینکار را ندارید. یعنی عملا نمی توانید اکانت جدیدی را ایجاد کنید. بیشتر اوقات افراد در مرحله تایید ربات نبودن گیر می کنند و عملا نمی توانند یک اکانت جدید بسازند.

در حال حاضر برای حل این مشکل راه حل خیلی کامل و جامعی وجود ندارد اما اگر می خواهید یک اکانت اسپاتیفای بسازید باید از یک نرم افزار تغییر آی پی قوی و حرفه ای استفاده کنید. معمولا بسیاری از نرم افزار های معمولی به شما این امکان را نمی دهند تا بتوانید اکانت بسازید اما با استفاده از یک نرم افزار حرفه ای می توانید این کار را انجام دهید. بنابراین بهترین گزینه برای ساخت یک اکانت جدید تست کردن نرم افزار های تغییر آی پی مختلف است. همچنین افزونه windscribe کروم برای ساخت اکانت اسپاتیفای می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد. خیلی راحت این افزونه را دانلود کنید و از آن برای ساخت اکانت استفاده کنید.

عملا شما می توانید با یک نرم افزار تغییر آی پی خوب یک اکانت اسپاتیفای به راحتی بسازید از آن استفاده کنید. اما این را در نظر داشته باشید که گاهی اوقات ممکن است با استفاده از برخی از نرم افزار ها نتوان این کار را کرد بنابراین چندین برنامه محبوب در این زمینه را تست کنید.

معرفی بهترین کیبورد فارسی برای موبایل

استفاده از اسپاتیفای در ایران

برای استفاده از اسپاتیفای روش های خیلی راحت تری وجود دارد و عملا می توان با چندین کار ساده از یک اکانت اسپاتیفای در ایران استفاده کرد. به صورت کلی روش های استفاده از اسپاتیفای در ایران به سه گروه کلی یعنی تغییر dns،  نرم افزار های رفع تحریم و نرم افزار های تغییر آی پی تقسیم می شوند.

استفاده از اسپاتیفای با نرم افزارهای تغییر آی پی

نرم افزار های تغییر آی پی یکی از بهترین و کم دردسر ترین روش ها برای استفاده از اسپاتیفای است. عملا با استفاده از این برنامه ها می توان بدون قطعی و مشکلی از اسپاتیفای استفاده کرد. برنامه های مختلفی برای گوشی و کامپیوتر وجود دارد که با یک سرچ ساده می توانید آنها را پیدا کنید.

تغییر dns و استفاده از اسپاتیفای

دی ان اس های مختلف وجود دارند که از آن می توانید برای اینکار استفاده کنید و مشکل اینجاست که برخی وقت ها بعضی از این دی ان اس ها کار نمی کنند و گاهی اوقات برخی از این dns ها کار می کنند. من در ادامه چندین dns مختلف را به شما معرفی می کنم که بهتر است خودتان تست کنید تا متوجه شوید به درستی کار می کند یا نه؟

199.85.126.10

199.85.127.10

 

178.22.122.100

185.51.200.2

 

185.231.182.126

37.152.182.112

استفاده از نرم افزار های رفع تحریم

دو نرم افزار الکترو و تک لول جز بهترین نرم افزار های رفع تحریم هستند که می توانید از آنها استفاده کنید. این نرم افزار ها چیزی بین dns و نرم افزار های تغییر آی پی هستند و عملا ترافیک اضافه مصرف نمی کنند و برای سرعت اینترنت شما مشکلی به وجود نمی آورند. اما مشکل این روش هم مانند روش قبلی این است که گاهی اوقات ممکن است کار کند و یا ممکن است همیشه کار کند یعنی نمی توان روی آن همیشه حساب کرد.

آموزش کسب درآمد از روبیکا (آیا همچنان می توان از روبیکا کسب درآمد کرد؟)

در این مطلب به آموزش استفاده از اسپاتیفای در ایران و روش ساخت اکانت اسپاتیفای در ایران پرداختم. امیدوارم از این مطلب لذت برده باشید و برایتان مطلب جالبی بوده باشد.