خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » ترفند » 6 روش برای افزایش بازدید تیک تاک (چگونه در تیک تاک محبوب شویم؟)

تیک تاک این روز ها به یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی تبدیل شده است که شاید اندازه اینستاگرام محبوب نباشد اما سرعت رشد بسیار بالایی دارد که همین موضوع باعث شده تا تیک تاک را اینستاگرام دوم بنامند. با وجود اینکه این شبکه اجتماعی نسبت به باقی شبکه های اجتماعی جدید تر و متفاوت تر می باشد قصد دارم تا در این مطلب به روش های افزایش بازدید تیک تاک بپردازم تا بتوانید با استفاده از آنها مخاطب بیشتری را در تیک تاک بدست بیاورید.

تیک تاک چیست؟

تیک تاک را می توان یک شبکه اجتماعی بر پایه فیلم به حساب آورد که افراد در آن با استفاده از موزیک ها و ادیت های خاصی می توانند ویدیو های کوتاهی بسازند. جلوه های ویژه زیاد، موزیک های متنوع، ایده های خلاقانه و هزاران امکان دیگر باعث شده تا تیک تاک به سرعت محبوب شود تا جایی که اینستاگرام برای خود احساس خطر کرد و قابلیتی مشابه تیک تاک را به برنامه خود اضافه کرد.

در حال حاضر برنامه تیک تاک که یک شبکه اجتمعای چینی است هم برای گوشی های همراه اندروید و هم برای ios قابل دسترسی است.

افزایش بازدید تیک تاک

افزایش بازدید در تیک تاک

برای اینکه بتوانید بازدید خود را در تیک تاک افزایش دهید و فالوور های بیشتری بدست بیاورید نیازی نیست کارهای خیلی عجیب و غریبی بکنید تنها رعایت برخی نکات در کنار استفاده از ایده های ساده و خلاقانه می تواند باعث موفقیت شما شود.

بهینه سازی پیج شما

وقتی تیک تاک را باز می کنید صفحه ای به نام for you وجود دارد که در آن ویدیو های مختلف براساس علایق شما قرار دارند که می توانید آنها را تماشا کنید. کاری که شما باید بکنید صرفا توجه به این صفحه است. هر چه بیشتر در این صفحه دیده شوید هم فالوور های بیشتری بدست می آورید و هم بازدید شما بالا می رود.

برای اینکه شانس بیشتری برای قرار گیری در صفحه for you داشته باشید باید به نکات زیر دقت کنید:

استفاده از هشتگ های ترند و مناسب برای سبک شما

هرچه بیشتر در ترند ها باشید و از موج های به وجود آمده استفاده کنید می توانید بیشتر دیده شوید و مورد توجه قرار بگیرید. بنابراین ساخت ویدیو مرتبط با هشتگ های ترند و البته مناسب سبک شما می تواند در رشد شما بیشتر دیده شدن شما تاثیر داشته باشد.

انتشار ویدیو در زمان مناسب است

سعی کنید بیشتر در زمان هایی ویدیو های خود را منتشر کنید که مخاطبین  شما بیشتر در آن ساعات و روز ها به تیک تاک سر می زنند که این اطلاعات را می توانید با کمی تحلیل و برسی بدست بیاورید.

آموزش برقراری تماس ویدیویی

افزایش بازدید تیک تاک با ساخت ویدیو های کوتاه

چه تیک تاک و چه افرادی که در آن می چرند علاقه زیادی به ویدیو های کوتاه دارند. در واقع آنها می خواهند در مدت زمان کمتری ویدیو های جالب تری را مشاهده کنند.

از صدا ها، جلوه ها و هشتگ های پرطرفدار استفاده کنید

تیک تاک یعنی ترند، در واقع اگر شما می خواهید در تیک تاک محبوب شوید و بازدید خود را افزایش دهید باید از ترند ها استفاده کنید و همیشه حواستان به جلوه ها، موزیک ها، صدا ها و…. که ترند تیک تاک هستند باشد تا بتوانید در زمان مناسب بیشتری بهره را از آنها ببرید.

نکته: در تیک تاک ترند ها خیلی سریع می آیند و می روند بنابراین خیلی پیگیر باشید و سریع از یک ترند استفاده کنید چون خیلی زود این ترند از بین می رود.

همکاری نکته مهم در پیشرفت

اگر توانایی آن را دارید حتما با افراد دیگر موجود در تیک تاک همکاری کنید. همیشه همکاری باعث پیشرفت می شود. نه تنها همکاری شما با دیگران باعث می شود تا مخاطبین شما با هم به اشتراک گذاشته شوند بلکه باعث می شود تا بتوانید ایده های بسیار خلاقانه تری را پیدا و اجرا کنید که خیلی زود می تواند شما را محبوب کند.

اگر قصد فعالیت در شبکه های اجتماعی را دارید قطعا تلگرام می تواند یکی از بهترین گزینه ها باشد. برای پیشرفت سریع تر در تلگرام می توانید از خدمات خرید ممبر واقعی تلگرام و ممبر واقعی گروه زرممبر استفاده کنید.

افزایش بازدید تیک تاک با استفاده از ترفند ها

برخی روش ها و راه هایی هستند که استفاده از آنها برای افزایش بازدید تیک تاک می تواند بسیار موثر باشد. که در ادامه به چندتا آنها می پردازم.

برای مثال ساخت ویدیو های how to یا چگونه که می تواند خیلی سریع مخاطب  را جذب کنید.

یا شرکت در چالش های مختلف تیک تاکی که می تواند به نوعی استفاده از ترند باشد.

همچنین هیچ وقت شبکه های اجتماعی دیگر مانند اینستاگرام را فراموش نکنید. اینستاگرام شاید رقیب تیک تاک باشد اما همیشه یکی از بهترین مکان ها برای بیشتر دیده شدن ویدیو های تیک تاک شما است. بنابراین سعی کنید اینستاگرام خود را در کنار تیک تاک همیشه قوی نگهدارید.

سعی کنید تا کیفیت کار خود را بالا ببرید. شاید کسی به این موضوع اهمیت ندهد اما ساخت ویدیو با کیفیت بالاتر، ادیت حرفه ای تر و… باعث می شود تا مخاطب ارزش بیشتری برای ویدیو ها و محتوای شما قائل شود.

در این مطلب به طور کلی به آموزش افزایش تیک تاک پرداختم که شاید روش های آنچنان خاصی نباشند اما رعایت همین نکات در کنار ساخت محتوای خلاقانه تر و جالب تر و مداوم می تواند شروع موفقیت شما در تیک تاک باشد.