خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » ترفند » بهترین برنامه های آموزش درسی (دبستان، متوسطه اول و دوم، کنکور)

این روز ها به خصوص که آموزش انلاین و یادگیری اینترنتی بسیار موردتوجه قرار گرفته است بسیاری به دنبال برنامه هایی هستند تا بتوانند توسط آنها درس بخوانند و یک همراه در هنگام درس خواندن داشته باشید. خوشبختانه شرکت های بزرگ و کوچکی نیز به این زمینه ورود کردند و برنامه های بسیار خوبی را طراحی کردند که در این مطلب قصد دارم تا به معرفی بهترین برنامه های آموزش درسی بپردازم. بنابراین اگر شماهم به دنبال یک برنامه خوب هستید که بتوانید در آن در درس های خود استفاده کنید و پیشرفت کنید همین الان این مطلب را تا انتها بخوانید.

در گذشته اگر درستی را خوب متوجه نمی شدید تنها دو راه داشتید یا از کتاب های کمک آموزش استفاده کنید یا اینکه به سراغ معلم خصوصی بروید. اما حالا و به لطف پیشرفت فناوری دیگر می توانید از برنامه های مختلفی که در این زمینه ساخته شدند استفاده کرد و خیلی و راحت تر از گذشته درس خواند. این برنامه ها هم هزینه کمتری دارند و هم به ما این امکان را می دهند یا هر موقع که خواستیم درس بخوانیم که همین موضوع باعث می شود تا افراد زیادی به سراغ آن بروند.

بهترین برنامه های آموزش درسی

بهترین برنامه های آموزش درسی

برنامه های زیادی در این زمینه وجود دارند اما من تصمیم گرفتن تا بهترین برنامه های مختلف را برای پایه های مختلف بگویم تا هرفردی بتواند یک برنامه مناسب خود پیدا کند و با استفاده از آن در مسیر درسی پیشرفت کند.

اپلیکیشن کمک آموزشی سگال

یکی از بهترنی برنامه های کمک آموزشی برای پایه های متوسطه و کنکور می تواند سگال باشد. در سگال آموزش های کاملی از اساتید مختلف وجود دارد که می توانید از آنها استفاده کنید و هر درستی را مشکل دارید به خوبی یادبگیرید و حکم معلم خصوصی را برایتان دارند. به علاوه آزمون های مختلفی در این برنامه طراحی شده است که می توانید از آنها برای محک زدن خود استفاده کنید. از امکانات دیگر این برنامه کمک آموزش می توان به امکان برنامه ریزی خودکار و استفاده از مشاوره ی تحصیلی اشاره کرد.

برنامه ریزی برنامه سگال با توجه به دروس و سختی آنها و تایم آزاد شما در طول روز است. همچنین هر موقع که خواستید می توانید خیلی راحت با مشاورین آن در ارتباط باشید تا در این مسیر به شما کمک کنند. این برنامه حجم بسیار کمکی دارند و رایگان است البته پرداخت های درون برنامه ای نیز دارد که می توانید با استفاده از آن از برخی خدمات بهرمند شوید.

معرفی بهترین برنامه های ساخت میم اندروید (3تا از بهترین ها)

گاجینو

قطعا همه شما شرکت گاج را می شناسید شرکتی که با تولید کتاب های کمک آموزشی مختلف به عنوان یکی از بزرگ ترین شرکت ها در زمینه آموزش درسی شناخته می شوند. حالا گاجینو یک برنامه آموزشی فوق العاده از این شرکت آماده است تا دیگر شما را از شر معلم خصوصی و خرید کتاب و…. راحت کند.

در این برنامه برای هر درس مسیر هایی مشخص شده است که می توانید توسط آن متن کتاب درسی را مشاهده کنید، پاسخ تمارین کتاب را دریافت کنید و از آموزش های ویدیوای موئسسه گاج استفاده کنید. همچنین این برنامه دارای آزمون های مختلفی می باشد که می توانید از آنها برای محک زدن خود استفاده کنید. به علاوه در بخش کتابخانه این برنامه می توانید به برخی از کتاب های شرکت گاج در پایه خود دسترسی داشته باشید. البته استفاده از این همه خدمات رایگان نیست و شما باید ماهانه مبلغی را پرداخت کنید اما در مقابل پول معلم خصوصی و خرید کتاب های کمک آموزشی مختلف می تواند بسیار به صرفه باشد.

آلا

اگر به دنبال دیگیری دیگر از بهترین برنامه های آموزش درسی هستید قطعا آلا می تواند گزینه خوبی برای شما باشد. البته آلا تنها تعداد محدودی از پایه ها را پوشش می دهد اما آموزش آن تا به الان رایگان بوده است. این شرکت آموزش های ویدیو ای بسیار باکیفیتی را برای پایه های مختلف ضبط و به صورت رایگان در اختیار افراد قرار می دهد. البته شما می توانید از دوره های پولی این مجموعه نیز استفاده کنید اما هیچ اجباری نیست و می توانید تا هر زمان که خواستید از این برنامه به صورت رایگان استفاده کنید.

معرفی بهترین سایت افزایش ممبر تلگرام – چگونه ممبر های تلگرام خود را افزایش دهیم؟

قبولی

قبولی را می توان یک برنامه کامل و همه فن حریف دانست اگر کنکوری هستید و می خواهید از برنامه فوق العاده استفاده کنید. در این برنامه می توانید برای خودتان آزمون بسازید، ویدیو های آموزشی مختلف را نگاه کنید، به صورت خیلی حرفه ای و با جزئیات به برنامه ریزی بپردازید و….. در واقع این برنامه به شما کمک می کند هم برنامه ریزی کنید، هم آموزش ببینید و هم با شرکت در آزمون ها خودتان را محک بزنید. خوشبختانه بسیاری از بخش های این برنامه رایگان است اما اگر می خواهید از امکانات ویژه آن استفاده کنید باید مبلغی را در ماه پرداخت کنید.

در این مطلب به معرفی بهترین برنامه های آموزش درسی پرداختم. اینها بهترین گزینه های ممکن هستند تا بتوانید با استفاده از آنها درس بخوانید و در دروس مختلف پیشرفت کنید. امیدوارم این مطلب برایتان مفید بوده باشد.