خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » ترفند » آموزش کسب درآمد از روبیکا (آیا همچنان می توان از روبیکا کسب درآمد کرد؟)

قطعا دیگر همه شما روبیکا را می شناسید برنامه ای که مدت ها با تبلیغات بسیار زیاد خود در بین مردم به محبوبیت بالایی رسیده است و با امکان زیاد خود برای برخی از افراد به یکی از اپلیکیشن ها ضروری تبدیل شده است. در این مطلب قصد دارم تا به آموزش کسب درآمد از روبیکا بپردازم. تا انتهای این مطلب با من همراه باشید.

با محبوبیت روبیکا و افزایش کاربران آن افراد زیادی به فکر کسب درآمد از روبیکا افتادند. اما آیا واقعا می توان از این برنامه کسب درآمدی داشت؟ آیا درآمد آن آنقدری است که بتوان روی آن حساب کرد؟ چگونه باید از این برنامه کسب درآمد داشت؟ اینها موضوعاتی هستند که قصد دارم تا در ادامه به آنها بپردازم.

آموزش کسب درآمد از روبیکا

آموزش کسب درآمد از روبیکا

اگر مدتی پیش در گوگل عبارت کسب درآمد از روبیکا یا روش های درآمدزایی از روبیکا را جستجو می کردید قطعا به مطالب زیادی در این باره بر می خوردید که این موضوع را آموزش می دادند. به طور کلی درآمد از روبیکا به دو عامل بستگی داشت میزان مخاطب شما و میزان دیده شدن محتوای شما که با توجه به عوامل مختلفی روبیکا به شما پولی پرداخت می کرد. اما…..

مشکل از جایی شروع شد که تقربیا از مدتی پیش روبیکا به صورت کلی این روش را قطع کرد و دیگر از این طریق افراد نمی توانند از روبیکا درآمدی داشته باشند. به طور کلی قبلا افراد می توانستند از طریق تولید محتوا در پیام رسان و روبینو اقدام به کسب درآمد کنند اما دیگر این کار ممکن نیست.

آموزش درآمدزایی از روبیکا به صورت غیر مستقیم

با اینکه روبیکا درآمد مستقیم را بسته است اما شما همچنان می توانید از طریق روش های غیر مستقیم اقدام به کسب درآمد کنید. به صورت کلی در حال حاضر می توانید با: فروش خدمات – فروش محصولات  و جذب مخاطب کسب درآمد کرد. در واقع به این دلیل که روبیکا فضایی مانند تلگرام و اینستاگرام دارد دقیقا شما می توانید از همان روش های درآمدزایی تلگرام و اینستاگرام یعنی فروش خدمات و فروش محصولات در اینجا هم استفاده کنید.

اما مشکل بزرگ اینجاست که واقعا روبیکا امکان کامل و پتانسیل آنچنان زیادی برای این کار ندارد. در واقع قبل از اینکه درآمد روبیکا قطع شود هم افراد درآمد آنچنان فوق العاده ای از این برنامه نداشتند و شاید درآمد یک کانال نسبتا محبوب به ماهی 1 تا 2 میلیون تومان هم نمی رسید. بنابراین اگر همین الان صاحب کانال هستید می توانید با فروش خدمات و محصولات کسب درآمد و یا به پلتفرم های دیگر مهاجرت کنید.

 بهترین سایت افزایش فالوور فیک اینستاگرام خیلی ساده و راحت

گزینه های بسیار بهتر!

اگر واقعا به دنبال کسب درآمد از روبیکا هستید و هدف شما درآمد است باید بگویم که روبیکا واقعا برنامه مناسبی نیست و عملا وقت و سرمایه شما به باد می رود. بنابراین اگر می خواهید در این سبک کار کنید بهترین گزینه ها در حال حاضر تلگرام و اینستاگرام است. اما بین این دو کدام گزینه بهتر است؟

اگر بودجه اولیه برای تبلیغات دارید و می توانید محتوای روزانه تولید کنید و در کل می توانید به تولید محتواهای جذاب بپردازید و یا خدماتی برای فروش دارید تلگرام می تواند گزینه خوبی باشد. تلگرام مخاطب بسیار زیادی دارد و برای فروش خدمات و محصولات به خصوص محصولات دیجیتال می تواند گزینه خوبی باشد همچنین با تولید محتوا نیز می توان کسب درآمد بسیار خوبی از این برنامه داشت. اما برای رشد بهتر در تلگرام حتما نیاز به بودجه اولیه برای شروع کار است و بدون هزینه اولیه رشد بسیار سخت می باشد.

اما اگر توانایی تولید محتوای جذابی دارید و می خواهید محصول بفروشید یا از تبلیغات کسب درآمد کنید و به هنر خود در تولید محتوا اطمینان دارید اینستاگرام گزینه بهتری برای شماست. در اینستاگرام اگر واقعا هنر تولید محتوا داشته باشید و بتوانید مخاطب را جذب کنید هم می توانید درآمد بالایی داشته باشید و هم امکان رشد آن حتی بدون سرمایه نیز ممکن است.

همانطور که در کل این مطلب خواندید فرقی نمی کند در روبیکا فعالیت کنید یا در تلگرام یا در اینستاگرام، محتوا حتی عاملی است که موفقیت در درآمد شما را در هر کدام از این برنامه ها تضمین می کند.

7 مرحله برای افزایش اعضای کانال تلگرام خیلی راحت!

آیا دیگر امیدی به روبیکا نیست؟

روشی های درآمدزایی از روبیکا در همان ابتدا هم انچانان چیز خاصی نبود و حالا که درآمدزایی از آن قطع شده عملا کسب درآمد در آن بسیار سخت تر شده است از طرفی پتانسیل این برنامه تحت هیچ شرایطی مانند تلگرام و اینستاگرام نیست و بهتر است اگر قصد هزینه و گذاشتن زمان را دارید به سمت این پلتفرم ها بروید.

امیدوارم که این مطلب برایتان مفید بوده باشد. می دانم به دنبال کسب درآمد از روبیکا بودید اما بهتر است سمت آن نروید و وقت خود را هدر ندهید. به نظر شما روبیکا می توانست جای تلگرام یا اینستاگرام را بگیرد؟ نظر شما در رابطه با کسب درآمد از روبیکا نیست؟ آیا تجربه ای در آن دارید؟