خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » ترفند » آموزش حذف تبلیغات پاپ آپ در کروم، اپرا، فایرفاکس، موبایل و ios

تبلیغات پاپ آپ یکی از آزار دهنده ترین تبلیغاتی که بسیاری از سایت ها از آن استفاده می کنند تا کسب درآمد کنند. قطعا این تبلیغات برای شماهم یک کابوس تمام نشدنی است که سر به هر سایتی می زنید با آنها رو به رو می شوید. در این مطلب قصد دارم تا به آموزش حذف تبلیغات پاپ آپ در کامپیوتر و گوشی بپردازم. بنابراین اگر می خواهید بدانید که چگونه از دست این تبلیغات مزاحم خلاص شوید و دیگر با آن رو به رو نشوید تا انتهای این مطلب را بخوانید.

تبلیغات پاپ آپ در واقع نوعی تبلیغ زوری است که وقتی وارد یک سایت می شوید به صورت خودکار صفحه ای جدید باز می شود و شما را به صفحه ای جدید منتقل می کند. این تبلیغات در برخی از سایت ها به قدری زیاد است که موجب اختلال در کار شما می شود. همچنین برخی مواقع تبلیغی باز می شود که شما اصلا حواستان به آن نیست. به علاوه در برخی از سایت ها باز شدن این تبلیغات پاپ آپ موجب دانلود یک برنامه یا دسترسی می شود که ممکن است در صورت یک اشتباه کوچک برنامه مورد نظر دانلود شود یا دسترسی به سایت مدنظر داده شود. این موضوع حتی برخی مواقع می تواند خطرناک نیز باشد. البته خوشبختانه دیگر بسیاری از سایت های حرفه ای از این تبلیغات استفاده نمی کنند  اما هنوز هم سایت های زیادی هستند که از این روش برای کسب درآمد استفاده می کنند. در این مطلب به آموزش حذف تبلیغات پاپ آپ در مرورگر های مختلف می پردازم تا دیگر از شر آنها خلاص شوید.

آموزش حذف تبلیغات پاپ آپ

آموزش حذف تبلیغات پاپ آپ در کامپیوتر

در کامپیوتر با توجه به اینکه چه مرورگری نصب دارید و از کدام مرورگر استفاده می کنید مراحل کار فرق دارد اما من مراحل کار برای چند تا از محبوب ترین مرورگر ها را به شما اموزش می دهم.

معرفی اپلیکیشن تپ تپ

حذف پاپ آپ در گوگل کروم

یکی از مرورگر هایی که بسیاری از شما از آن استفاده می کنید گوگل کروم است. برای غیرفعال کردن نمایش پاپ آپ در این مرورگر کافیست همین الان آن را باز کنید. سپس بر روی سه نقطه بالای صفحه کلیک کنید. حالا بر روی گزینه settings کلیک کنید. سپس بر روی گزینه advance کلیک کنید تا به بخش تنظیمات پیشرفته وارد شوید. بعد از آن وارد privacy and securtity شوید و سپس گزینه site settings را انتخاب کنید. بعد از آن در بخش pop ups and redirects گزینه recommended(blocked) را فعال کنید.

عدم نمایش تبلیغات پاپ آپ در فایرفاکس

اگر جز کاربران مرورگر فایرفاکس هستید و بیشتر از این مرورگر استفاده می کنید برای غیر فعال تبلیغات پاپ آپ همین الان این مرورگر را باز کنید. سپس در بالای صفحه بر روی سه نقطه کلیک کنید. سپس بر روی گزینه options کلیک کنید. بعد از آن به سراغ content بروید و سپس گزینه block pop-up windows را فعال کنید تا دیگر تبلیغات پاپ آپ برای شما نمایش داده نشود.

افزایش ممبر واقعی کانال تلگرام به صورت ساده از صفر تا صد

حذف تبلیغات پاپ آپ در مرورگر اپرا

مرورگر اپرا نیز یکی از مرورگر های محبوب به حساب می آید که افراد زیادی از آن استفاده می کنند. این مرورگر قابلیت های بسیار زیادی دارد که یکی از قابلیت های آن بلاک کردن تبلیغات (پاپ آپ) است. برای این کار نیازی مراحل زیادی را طی کنید قفط کافیست مرورگر خود را باز کنید و سپس در کنار نوار جستجو بر روی آیکون سپری که نمایش داده می شود کلیک کنید و سپس گزینه pop up blocker را فعال کنید.

همچنین می توانید در بخش تنظیمات مرورگر اپرا گزینه block ads را فعال کنید تا مرورگر اپرا به صورت خودکار اقدام به حذف تبلیغات کنید و دیگر تبلیغاتی به شما نمایش ندهد.

بستن تبلیغات پاپ آپ در مرورگر سافاری

در مرورگر سافاری مراحل بسیار سادست. مرورگر را باز کنید و سپس به تب preferences بروید و بعد به بخش security بروید. حالا تیک مربوط به گزینه block pop up windows را بزنید تا مرورگر سافاری به صورت خودکار تبلیغات پاپ آپ را بلاک کند.

بهترین شرکت های ارائه دهنده اینترنت در ایران

حذف تبلیغات پاپ آپ در موبایل

در موبایل شرایط کمی فرق می کند. در اندروید برای حذف تبلیغات مرورگر کروم گوشی خود را باز کنید و سپس در بالا بر روی سه نقطه کلیک کنید. سپس به بخش advanced بروید و در بخش privacy و گزینه site settings را انتخاب کنید. سپس گزینه pop up and redirects را انتخاب کنید.

در عدم نمایش تبلیغات پاپ آپ در ios نیز شما باید از مرورگر کروم استفاده کنید. همین الان این مرورگر را باز کنید و سپس بر روی سه نقطه بالای صفحه کلیک کنید و بعد از آن بر روی گزینه settings کلیک کنید. بعد از آن به سراغ content settings بروید و سپس گزینه block pop ups را پیدا کنید و آن را خاموش کنید.

در این مطلب به آموزش حذف تبلیغات پاپ آپ در مرورگر های کروم، اپرا، فایرفاکس، اندروید و ios پرداختم امیدوارم این مطلب برایتان مفید بوده باشد.