خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » تلگرام » آموزش نحوه انتقال استیکر های تلگرام به واتساپ (آپدیت 2023)

با اینکه واتساپ جز محبوب ترین پیام رسان ها در دنیا به حساب می آید اما همچنان نسبت به تلگرام کمبود های بسیاری دارد. یکی از این کمبود ها مربوط به بخش استیکر می شود که معمولا افراد در واتساپ استیکر های جالب و خوبی پیدا نمی کنند. در این مطلب قصد دارم تا آموزش انتقال استیکر های تلگرام به واستاپ بپردازم.
قطعا فکر کنم همه ما قبول داریم که استیکر های تلگرام بسیار بهتر و کامل تر از واتساپ است. در طول این سال ها واتساپ با اینکه مخاطبین بسیار زیادی دارد اما همیشه نسبت به تلگرام در زمینه های مختلف عقب تر بوده که یکی از آنها استیکر هاست. اگر تا به حال از استیکر های واتساپ استفاده کرده باشید می دانید که استیکر های آن بسیار بی کیفیت و کم هستند به نوعی که به سختی می توانید استیکر های دلخواه و مناسب خود را پیدا کنید. به همین دلیل بسیاری از افراد تلاش می کنند تا استیکر های تلگرام خود را به واتساپ منتقل کنند.

نحوه انتقال استیکر های تلگرام به واتساپ

شاید خیلی از شما ندانید که اصلا این کار شده است یا نه؟ به طور طبیعی و معمول روش برای اینکار وجود ندارد و شما باید خودتان با استفاده از ترفند ها و ابزار های مختلف این کار را انجام دهید. در ادامه به طور کامل به فرایند اینکار می پردازنم.

کپی کردن لینک استیکر ها

برای اینکه بتوانید استیکر ها را منتقل کنید باید آنها را دانلود کنید و برای اینکار ابتدا باید لینک استیکر های مورد نظر خود را پیدا کنید.

برای اینکار ابتدا وارد برنامه تلگرام شوید.

سپس بر روی سه خط موازی کنار صفحه کلیک کنید تا منوی برنامه برایتان باز شود.

حالا بر روی گزینه settings یا همان تنظیمات کلیک کنید.

انتقال استیکر های تلگرام به واتساپ مرحله 1

در صفحه تنظیمات به دنبال گزینه chat settings باشید.

حالا گزینه stickers and masks را پیدا کنید.

انتخاب گزینه استیکر انتقال استیکر های telegram به واتساپ

حالا می توانید لیستی از مجموعه استیکر های خود را مشاهده کنید. هر کدام را که می خواهید بر روی سه نقطه کنارشان کلیک کنید و سپس گزینه copy link را انتخاب کنید.

دانلود استیکر های تلگرام

بعد از اینکه لینک استیکر موردنظر را کپی کردید حالا خیلی راحت می توانید آن را کپی کنید. برای اینکار وارد تنظیمات شوید و در صفحه اصلی بر روی آیکون جستجوی یا همان ذره بین بالا صفحه کلیک کنید. سپس عبارت sicker downloader را سرچ کنید و ربات مربوطه را پیدا کنید.

stickers bot انتقال stickers های تلگرام به واتساپ

حالا که صفحه بات برای شما باز شد بر روی گزینه start کلیک کنید و سپس از بین گزینه های پایین بر روی settings کلیک کنید.

نکته: اگر این گزینه را مشاهده نمی کنید می توانید با تایپ کردن عبارت Settings در چت بات به این صفحه دسترس داشته باشید.

تنظیمات ربات stickers تلگرام

بعد از اینکه به بخش settings بات وارد شدید باید فرمت خروجی استیکر ها را انتخاب کنید که بهترین گزینه webp است. که بعد از انتخاب آن لینک مجموعه استیکر که کپی کردید را برای بات ارسال کنید. چند دقیقه بعد ربات فایل شما را به صورت یک فایل zip ارسال می کند. اکنون دومین مرحله از انتقال استیکر های واتساپ به تلگرام هم به پایان رسید.

دانلود استیکر در تلگرام

اینستاگرام نوت (Note) چیست؟ آشنایی با قابلیت جدید اینستاگرام

استخراج کردن استیکرها

در این مرحله باید استیکر هایی که دانلود کردید در فایل zip را استخراج کنید. خیلی راحت وارد برنامه مدیریت فایل خود شوید و سپس به آدرس Telegram و سپس Telegram Documents بروید. حالا به دنبال فایل zip استیکر های خود باشید و سپس آنها را استخراج کنید. برای اینکار می توانید از قابلیت خود گوشی استفاده کنید یا از برنامه هایی نظیر es explorer یا winrar استفاده کنید.

بعد از استخراج کردن یک پوشیه با نام مجموعه استیکر انتخاب شده شما ساخته می شود که در آن فایل های استیکر ها قرار دارد. حالا آنها را به مسیر pictures انتقال دهید.

انتقال استیکر های تلگرام به واتساپ

در مرحله آخر باید فایل های استیکر هایی که دانلود کردید را وارد واتساپ کنید. برای اینکار نیاز به برنامه Personal stickers for WhatsApp دارید. این برنامه را در گوگل پلی دانلود کنید.

بعد از دانلود و نصب آن را باز کنید. برای شما مجموعه استیکر های مختلفی نمایش داده می شود که در فولدر pictures دستگاه شما قرار دارد.. بر روی گزیه add در کنار مجموعه موردنظر کلیک کنید و سپس دوباره بر روی گزینه add کلیک کنید. اکنون می توانید وارد واتساپ شوید و از استیکر هایتان استفاده کنید

در این مطلب از زرممبر مرکز خدمات خرید ممبر واقعی تلگرام و خرید ری اکشن تلگرام به آموزش انتقال استیکر های تلگرام به واتساپ پرداختم که امیدوارم برایتان مفید بوده باشد. با اینکه فرایند کمی طولانی دارد اما بسیار ساده و راحت است و می توانید خیلی ساده این کار را انجام دهید.