خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » ترفند » مراحل انتقال چت از واتساپ به تلگرام طبق آپدیت جدید تلگرام

تلگرام پیام رسانی است که روز به روز در حال پیشرفت و محبوب شدن است. بعد از اتفاقاتی که برای واتساپ افتاد تلگرام رشد بسیار زیادی کرد و حال تلگرام با قابلیت های خود قصد دارد تا بیشترین استفاده را از این موقعیت ببرد. طبق آپدیت جدیدی که برای تلگرام منتشر شد شما می توانید بدون استفاده از هیچ گونه برنامه اضافه ای چت های واتساپ خود را به تلگرام انتقال دهید و دیگر با خیال راحت واتساپ را حذف کنید. در ادامه این مطلب به شما روش انتقال چت از واتساپ به تلگرام را آموزش می دهیم.

طبق این اتفاقاتی که دیگر برای واتساپ افتاده است بسیاری از ما ترجیح می دهیم که دیگر از آن استفاده نکنیم و به دنبال جایگزین های دیگری هستیم. قبل ها حداقل تلگرام در ایران از محبوبیت فوق العاده ای برخوردار بود و بعد از فیلترینگ تنها مقدار از محبوبیت آن کاسته شده است. بنابراین چه جایگزینی بهترین تلگرام با آن همه قابلیت هایی که دارد. اما موضوع فقط اتفاقات اخیر برای واتساپ نیست. تلگرام برنامه است که تیم سازنده آن روز به روز به آن قابلیت های بیشتری اضافه می کنند و باعث می شوند تا این برنامه بسیار بیشتر از پیش کاربردی شود. بنابراین کوچ از واتساپ به تلگرام امری منطقی است.

انتقال چت از واتساپ به تلگرام

انتقال چت از واتساپ به تلگرام

قبل ها انتقال چت ها از واتساپ امری محال یا بسیار سخت بود که باید با هزاران روش مختلف چت های واتساپ خود را به یک برنامه دیگری انتقال می دادید. اما حالا تلگرام در آپدیت های خود از قابلیتی رونمایی کرده است که شما می توانید با استفاده از این قابلیت خیلی راحت و بدون استفاده از هیچگونه برنامه ای تمام چت های واتساپ خود را به تلگرام منتقل کنید.

در این روش شما می توانید تمام چت های یک فرد را در واتساپ به تلگرام منتقل کنید و اگر برای چند نفر بخواهید این کار را انجام دهید باید مراحلی که در ادامه به شما گفته می شود را تک به تک انجام دهید.

قبل از اینکه به مراحل کار بپردازم ابتدا چند نکته را می گویم که احتمال پیش آمدن مشکلی را بسیار کاهش می دهد.

نکاتی که باید درباره ی قابلیت انتقال پیام های واتساپ به تلگرام بدانید:

اولین و مهم ترین نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که حتما تلگرام خود را آپدیت کنید. همانطور که گفته شده این قابلیت در آپدیت های جدید تلگرام اضافه شده است بنابراین امکان دارد در ورژن تلگرام شما اصلا این قابلیت وجود نداشته باشد. حتما تلگرام خود را از طریق مارکت های معتبر به بروز ترین نسخه آپدیت کنید.

اگر این روش را تست کردید و با مشکلی رو به رو شدید بهتر است تا واتساپ خود را نیز به بروز ترین نسخه آپدیت کنید تا احتمال بروز خطا در فرایند ها به حداقل برسد.

آخرین نکته ای که باید بدانید این است که این آموزش طبق ورژن اصلی تلگرام است بنابراین اگر از ورژن های غیراصلی استفاده می کنید امکان دارد اصلا این قابلیت را نداشته باشند و یا مراحل آن متفاوت باشد. بنابراین اگر می خواهید این کار را انجام دهید پیشنهاد ما این است که حتما از ورژن اصلی تلگرام استفاده کنید.

حتما بخوانید: قابلیت IFTTT تلگرام و کاربرد های آن (چگونه از آن استفاده کنیم؟)

مراحل انتقال چت مخاطبین واتساپ به تلگرام

حال که نکات اولیه انتقال چت از واتساپ به تلگرام را دانستید نوبت به مراحل کار می رسد. برای این کار کافی است:

  • ابتدا واتساپ خود را باز کنید.
  • سپس به گفتگویی که قصد دارید پیام های آن را منتقل کنید بروید.
  • حالا در صفحه گفتگوی خود از بالا روی گزینه سه نقطه کلیک کنید.
  • سپس روی گزینه More یا بیشتر لمس کنید تا منوی جدید برای شما باز شود.
  • حالا گزینه export chat یا استخراج چت را انتخاب کنید.
  • حالا به شما دو گزینه پیشنهاد می دهد که می توانید هر کدام را که خواستید انتخاب کنید.
  • گزینه without media به شما تنها متن گفتگو ها را می دهد و شما تنها می توانید پیام ها را به تلگرام خود منتقل کنید.
  • گزینه include media به شما این قابلیت را می دهد که بتوانید متن را به همراه فایل های آن دریافت کنید.

بعد از اینکه فایل آماده شد از طریق خود واتساپ به شما یک لیست از مخاطبین تلگرام به نمایش در می آید که شما باید فرد مورد نظر خود را که چت ها معتلق به او است را انتخاب کنید تا پیام ها به آن فرد در تلگرام منتقل شود.

ریلز اینستاگرام چیست؟ آموزش reels از صفر تا صد

حالا پیام های شما به گفتگوی شما در تلگرام منتقل شده است و شما خیلی راحت می توانید آنها را در تلگرام مشاهده کنید.

نکته جالبی که باید بدانید این است که هنگامی که پیام ها را انتقال می دهید تلگرام یک پیام به شما نمایش می دهد که معنای آن “با انتقال گفتگوها به تلگرام، فضای بیشتری روی دستگاه خود داشته باشید”

کلام آخر

در این مطلب به شما مرحال انتقال چت از واتساپ به تلگرام را آموزش دادیم. امیدوارم این مطلب برایتان مفید بوده باشد.

زر ممبر مرکز خدمات خرید ممبر واقعی گروه، خرید ممبر فیک گروه