خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » ترفند » بهترین مترجم آنلاین برای ترجمه انگلیسی به فارسی (+تمامی زبان ها)

قطعا یکی از نیاز های شما نیز ترجمه کردن متن های مختلفی است که در اینترنت و دنیا واقعی به آنها بر می خورید  و نمی دانید دقیقا معنی انها چیست. فرقی نمی کند بخواهید متوجه متن یک آهنگ خارجی شوید یا اینکه یک مقاله از سایت های خارجی را بخوانید در این هنگام داشتن یک مترجم خوب برای ترجمه متون می تواند خیلی به کارتان بیاید. در این مطلب قصد دارم تا به معرفی بهترین مترجم آنلاین متن بپردازم. بنابراین اگر شماهم به دنبال چند مترجم خوب هستید حتما تا انتهای این مطلب را دنبال کنید.

مترجم های زیادی برای ترجمه متون وجود دارد از وبسایت های مختلفی که در این زمینه فعالیت می کنند یا نرم افزار های بسیار زیادی که در این زمینه وجود دارد. اما متاسفانه بسیاری از آنها مخصوصا برای زبان فارسی بسیار بد عمل می کنند و عملا قابل استفاده نیستند. به همین دلیل تصمیم گرفتم تا بر اساس فاکتور هایی مانند سرعت، دقت، پشتیبانی از زبان های مختلف و رساندن معنی متن بهترین مترجم های آنلاین را پیدا و در ادامه به شما معرفی کنم.

با این مطلب از بخش وبلاگ وبسایت زرممبر – مرکز خدمات خرید ممبر فیک تلگرام و خرید ممبر واقعی تلگرام همراه باشید.

بهترین مترجم آنلاین انگلیسی به فارسی

بهترین مترجم آنلاین

در این لیست سعی شده بهترین گزینه های جهان قرار داده شود. این مترجم ها شاید در دنیا به عنوان بهترین ها و برترین ها شناخته شده باشند اما همچنان برای زبان فارسی مشکل دارند و دقت لازم را ندارند. ولی با این حال دقت آنها از سایر مترجم ها بیشتر است.

مترجم بینگ

مترجم بینگ متعلق به شرکت مایکروسافت است و یکی از همراهان موتور جستجوی بینگ به حساب می آید. این مترجم نیز درست مانند گوگل ترنسلیت ویژگی های بسیار زیادی دارد و می تواند به خوبی متون را ترجمه کند.

این مترجم محیط بسیار شیک و مدرنی دارد و کار کردن با آن بسیار ساده است. همچنین سرعت ترجمه آن بسیار خوب و تقریبا آنی است و می تواند به سرعت متن شما که می تواند شامل 5000 حرف باشد را ترجمه کند. این مترجم با اینکه از زبان های بسیار زیاد پشتیبانی می کند اما همچنان زبان های ورودی ان نسبتا به گوگل ترنسلیت بسیار کمتر است. به علاوه همه این ویژگی ها شما امکان پخش صوتی متون با لهجه های مختلف و حتی با صدای مرد و زن را دارید که همین موضوع باعث شده تا بسیاری از افراد به سمت این مترجم جذب شوند و از ان استفاده کنند.

بهترین سایت های فضای ابری رایگان و مطمئن(گوگل درایو یا دراپ باکس؟)

گوگل ترنسلیت

دیگر فکر نمی کنم کسی باشد که با گوگل ترنسلیت آشنایی نداشته باشد. این سایت در حال حاضر یکی از بهترین مترجم ها و به عقیده بسیاری بهترین مترجم انلاینی است که وجود دارد. این سایت به پشتیبانی از موتور جستجوی گوگل و سیستم آموزش و تکامل کاربران روز به روز در حال کامل تر شدن و بهتر شدن است.

گوگل ترنسلیت در حال حاضر از بسیاری از زبان های مختلف دنیا که حتی تا به حال نام آن به گوشتان نخورده است پشتیبانی می کند و می توانید برای ترجمه متن از ان استفاده کنید. همچنین این مترجم قابلیت تشخیص خودکار زبان ورود و ترجمه یک صفحه سایت را دارد. یعنی دیگر نیازی نیست تا وقتی وارد یک سایت می شوید مطالب آن را بخش به بخش کپی کنید و در گوگل ترنسلیت کپی کنید. بلکه با قابلیتی که این مترجم دارد می تواند مستقیم متن آن صفحه وبسایت را همانجا ترجمه کنید.

از ویژگی های دیگر این مترجم که به آن لقب بهترین مترجم آنلاین را داده است سرعت بسیار بالا، توانایی خواندن متن ها، نمایش نحوه خواندن متن، قابلیت ارائه متن ورودی به صورت صوتی و دوربین گوگل و…

 سیسترانت

تا به الان 2 تا از بهترین مترجم های آنلاین برای ترجمه متون را به شما معرفی کردم. اما مترجم سیسترانت یک فرق اساسی و بزرگ با دیگر مترجم هایی دارد که در این لیست به شما معرفی کردم. این مترجم قابلیت ترجمه فایل های مختلف را دارد. یعنی شما می توانید به این مترجم یک فایل مانند ورد را تحویل بدهید و ترجمه متون داخل آن را دریافت کنید.

اما متاسفانه این سایت برای ترجمه نیاز به ساخت حساب کاربری دارد و فایل ها به صورت خودکار ترجمه نمی شوند. همچنین تعداد زبان های آن بسیار محدود است و تا به الان از زبان فارسی پشتیبانی نمی کند.

بهترین مترجم آنلاین ایرانی

اگر به دنبال چند مترجم خوب و با دقت هستید که ایران باشد قطعا دو وبسایت https://www.faraazin.ir/ و https://targoman.ir/ جز بهترین گزینه هایی هستند که می توانید از آنها استفاده کنید. خوشبختانه این مترجم توانایی ترجمه با دقت نسبتا بالایی را در زبان فارسی دارند که بد نیست آن را تست کنید و برخی مواقع از آنها نیز استفاده کنید.

بهترین برنامه های کتابخوان برای موبایل (بهترین اپلیکیشن های کتابخوانی)

دیگر مترجم های آنلاین

اگر به جز مترجم های معرفی شده به دنبال مترجم های آنلاین دیگری هستید می توانید از وبسایت های که در ادامه معرفی می شود استفاده کنید:

  • online-translator
  • translate
  • andex Translate
  • Babylon
  • Collins Dictionary
  • SDL
  • DeepL

در این مطلب سعی کردم تا بهترین مترجم آنلاین خارجی و ایرانی را برای زبان های مختلف از جمله فارسی به شما معرفی کنم. اینها بهترین ترنسلیت هایی هستند که می توانید پیدا کنید و از آنها برای ترجمه متون متخلف استفاده کنید.