خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » ترفند » بهترین سایت های دانلود برنامه و بازی کامپیوتر (با ترافیک نیم بها و نهایت سرعت)

قطعا تا به حال برای شما هم پیش آمده که بخواهید اقدام به دانلود یک برنامه یا بازی برای کامپیوتر خود کنید اما ندانید باید از کجا آن را دانلود کنید. سایت های بسیار زیادی در ایران فعال هستند که اقدام به گذاشتن برنامه ها و بازی های مختلف می کنند. در این مطلب قصد دارم تا لیستی از بهترین سایت های دانلود برنامه و بازی کامپیوتر را به شما معرفی کنم. تا انتهای این مطلب با من همراه باشید.

دانلود کردن بازی ها و برنامه ها در ایران امری سخت به حساب می آید. بسیاری از سایت ها و فروشندگان خارجی ما را تحریم کردند و بسیاری نیز به ما سرویس نمی دهند. به همین دلیل اگر قصد دانلود یک برنامه یا بازی را داشته باشید بسیاری از مواقع به مشکلی بر می خورید و یا با سرعت بسیار پایینی می توانید اقدام به دانلود کنید. به همین دلیل سایت های ایرانی آمدند و بسیاری از این برنامه و بازی ها را در سرور های ایرانی برای ما قرار داند تا بتوانید به راحتی آنها را بدون هیچگونه محدودیتی دانلود کنیم.

بهترین سایت های دانلود برنامه و بازی کامپیوتر

بهترین سایت های دانلود برنامه و بازی کامپیوتر

سایت های بسیار زیادی در این امر وجود دارند اما من سعی کردم تا با توجه به ملاک هایی مانند: محبوب بودن، داشتن آرشیوی بزرگ، مطمئن بودن، بروز بودن و…. به معرفی بهترین گزینه های ممکن برای دانلود انواع و اقسام برنامه ها بپردازم.

یاس دانلود

اگر تا به حال حتی یک بار اقدام به دانلود برنامه و بازی کرده باشید قطعا با یاس دانلود آشنا هستید. این سایت یکی از معتبر ترین و بزرگ ترین سایت های دانلود برنامه و گیم به حساب می آید. به دلیل داشتن آرشیوی بسیار بزرگ و قدرتمند و کم نقص بسیاری از افراد این سایت را برای دانلود برنامه ها و بازی های مختلف انتخاب می کنند.

فرقی نمی کند به دنبال چه چیزی باشید قطعا در یاس دانلود آن را خواهید یافت. همچنین این سایت یکی از بروز ترین سایت های دانلود برنامه و بازی به حساب می آید که معمولا وقتی در حال دانلود یک فایل هستید مطمئن هستید که بروز ترین نسخه آن را دانلود می کنید.

طبق تجربه بسیاری این سایت کمترین فایل های دارای خطا را دارا می باشد و معمولا بسیاری از فایل های آن سالم و کامل هستند و تست شدند. به همین دلیل این سایت یکی از بهترین گزینه ها برای دانلود برنامه و بازی می باشد.

آموزش بروزرسانی بازی ها و اپلیکیشن ها خیلی ساده و راحت!

سرزمین دانلود

سزمین دانلود نیز یکی دیگر از بزرگ ترین و بهترین سایت ها برای دانلود انواع و اقسام فایل ها به حساب می آید. این سایت شاید آرشیوی آنچنان بزرگ نداشته باشید اما داشتن فایل هایی بی نقص و با کمترین خطا ممکن باعث شده تا بسیاری این سایت را در دسته بهترین سایت های دانلود برنامه و بازی کامپیوتری قرار دهند.

اگر به دنبال دانلود نرم افزار و فایل های مهم هستید قطعا سرزمین دانلود می تواند یک گزینه خوب و بی نقص برای شما به حساب بیاید.

سافت 98

همانطور که از نام این سایت پیداست یکی از بهترین سایت ها برای دانلود برنامه های مختلف در ایران به حساب می آید. این سایت به داشتن آرشیوی بزرگ و قوی از برنامه های مختلف مشهور است. به همین دلیل اگر به دنبال برنامه هستید و قطعا دارید یک سایت را برای دانلود برنامه های کامپیوتری خوب انتخاب کنید سافت 98 بهترین گزینه می باشد.

این سایت سعی کرده به جای کار کردن در انواع و اقسام زمینه ها باهم به فعالیت در زمینه نرم افزار بپردازید و با داشتن کامل ترین فایل ها و بی نقص ترین فایل ها در بین مردم به محبوبیت نسبتا بالایی دست پیدا کند. همچنین سرور های سافت 98 دارای ترافیک نیم بها هستند که این موضوع برای افرادی که قصد دارند فایل های بسیار زیادی را دانلود کنند یک مزیت به حساب می آید.

فارسروید

شاید قرار دادن نام فارسروید در لیست بهترین سایت های دانلود برنامه و بازی کامپیوتری کمی اشتباه باشد. فارسروید یکی از بهترین و کامل ترین سایت ها در زمینه اندروید می باشد. یعنی فرقی نمی کند به دنبال چه چیزی هستند قطعا آن را در فارسروید پیدا خواهید کرد. بنابراین اگر به دنبال یک سایت خوب و بی  نقص برای دانلود فایل های اندرویدی خود هستید قطعا فارسروید می تواند یک گزینه کامل به حساب بیاید.

 این مطلب توسط زر ممبر مرکز خدمات خرید فالوور فیک اینستاگرام منتشر شده است.

دانلود ها- دانلود دات ای ار

وبسایت دانلود ها و دانلود دات ای ار نیز 2 تا از بهترین سایت ها در زمینه دانلود بازی می باشند که آرشیو نسبتا قوی و بزرگی دارند و می توانند برای شما یک گزینه کامل و بی نقص به حساب بیاید. بنابراین اگر قصد دانلود بازی دارید و نتوانستید در سایت های دیگر آن را پیدا کنید این دو وبسایت می توانند مکان خوبی برای گشتن باشند.

در این مطلب سعی کردم تا به معرفی بهترین سایت های دانلود برنامه و بازی کامپیوتر بپرازم. امیدوارم این مطلب برایتان مفید بوده باشد.