خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » ترفند » بهترین برنامه های آموزش برنامه نویسی (اندروید و ios)

این روز ها دنیای کامپیوتر و اینترنت روز به روز در حال پیشرفت است و دیگر بسیاری از شغل ها در حال نابود شدن هستند و شغل های جدید در حال جایگزین شدن هستند. یکی از مهارت هایی که در این دور و زمانه می تواند بسیار پول ساز و مفید باشد برنامه نویسی است. آموختن برنامه نویسی می تواند به شما در جهت یافتن شغل و افزایش درآمد کمک بسیار زیادی بکند. اما همیشه نیاز نیست تا پشت کامپیوتر باشید یا به تماشای فیلم های آموزش بپردازید تا این مهارت را یاد بگیرید. خوشبختانه برنامه هایی در موبایل طراحی شده که دیگر می توان حتی از موبایل نیز برای آموختن برنامه نویسی و کسب دانش در این زمینه استفاده کرد. در این مطلب قصد دارم تا به معرفی بهترین برنامه های آموزش برنامه نویسی در موبایل بپردازم.

بسیاری از افراد ثروتمند و بزرگان دنیای تجارت تا به حال چندین بار به این موضوع اشاره کردند که در آینده یکی از مهارت هایی که بسیار می تواند به کارتان بیاید و برایتان مفید و پول ساز باشد برنامه نویسی است. به همین دلیل استفاده از همین وقت های خالی و اضافه که بسیاری از ما آن را بیهوده سپری می کنیم برای آموزش برنامه نویسی می تواند موجب پیشرفت ما در این حرفه شود.

بهترین برنامه های آموزش برنامه نویسی

بهترین برنامه های آموزش برنامه نویسی

برنامه هایی زیادی در اندروید برای آموزش برنامه نویسی وجود دارد که ادامه بهترین آنها خواهم پرداخت. اما توجه داشته باشید که اگر می خواهید به بهترین شکل ممکن به آموزش برنامه نویسی بپردازید باید مهارت نسبی در زبان انگلیسی داشته باشید.

Programming Hub

این برنامه یکی از بزرگ ترین برنامه های دنیا برای آموزش برنامه نویسی به حساب می آید. این برنامه زبان های بسیار زیادی را پشتیبانی می کند که شما می توانید در آن به اموزش آنها بپردازید.

در این برنامه شیوه آموزشی بسیار جذابی به کار گرفته شده که مرحله به مرحله به شما آموزش می دهد و با ارائه مثال ها و تمرین های مختلف و داشتن محتواهای بسیار زیاد آموزشی یکی از بهترین مراکز برای آموزش انواع زبان های برنامه نویسی می باشد. همچنین این برنامه دارای یک کامپایلر آفلاین می باشد که می توانید از آن برای تمرین استفاده کنید که اهمیت این برنامه را بیشتر و پر رنگ تر می کند.

معرفی اپ بیپر – همه پیام رسان ها در کنار هم

Encode

یکی دیگر از برنامه های آموزش برنامه برای اندروید همین برنامه encode می باشد. این برنامه دارای آموزش های بسیار کوتاه و خلاصه ای است که می توانید در هر جایی به یادگرفتن آنها بپردازید. این برنامه شیوه ای جدید را برای آموزش در پیش گرفته و همزمان با آموزش و ارائه مثال های مختلف اقدام به ارائه چالش ها و تمرین های بسیاری می کند که می تواند در مسیر یادگرفتن برنامه نویسی بسیار کمک کننده باشد.

این برنامه یکی از بهترین و کامل ترین برنامه ها برای آموزش زبان های برنامه نویسی html، cs، java و… می باشد. همچنین این برنامه از قابلیت آموزش آفلاین بهرمند است که به شما این امکان را می دهد تا بدون مصرف اینترنت به آموزش برنامه نویسی بپردازید.

SoloLearn

یکی دیگر از بهترین و کامل ترین برنامه های آموزش برنامه نویسی برنامه sololearn می باشد. این برنامه در حال حاضر دارای نسخه اندروید، ios و نسخه وب می باشد که باعث شده تا هر کجا و هر زمانی بتواند به آموزش برنامه نویسی بپردازید.

این برنامه زبان های مختلف را پوشش می دهد که شما با توجه به سطح خود می توانید از میان درسنامه های انبوه آن به آموزش بپردازید. در این برنامه درسنامه های بسیار زیادی از سطح مبتدی تا حرفه ای قرار داده شده است که با استفاده از آنها می تواند به یادگیری برنامه نویسی بپردازید یا اینکه دانش خود را در این زمینه بیشتر کنید.

از ویژگی های جذاب و جالب این برنامه داشتن پشتیبان در هنگام آموزش و امکان ارتباط برقرار کردن با جامعه بسیار زیادی از برنامه نویسان است. همین موضوع باعث می شود تا خیلی بهتر متوجه مفاهیم مختلف شوید.

بهترین مرورگر موبایل کدام است؟ لیست بهترین مرورگر های اندروید و IOS

Mimo

برنامه mimo را می توان یکی از بهترین گزینه ها برای آموزش برنامه نویسی معرفی کرد. این برنامه دارای آموزش های مختلف و دوره های مختلف آموزش برای زبان های جاوا اسکریپت، c، c++ و … می باشد که در کنار سیستم بسیار جالب  تمرینات مختلف آن می تواند شما را به یک برنامه نویسی حرفه ای تبدیل کند. خوشبختانه سیستم آموزشی و دروس برنامه mimo به گونه ای طراحی شده که می تواند یک برنامه نویس مبتدی را به یک فرد حرفه ای تبدیل کند که در پایان آموزش های آن بتوانید به راحتی یک برنامه یا سایت طراحی کنید.

بهترین سایت خرید بازدید فیک تلگرام کدام است؟

نکته بسیار مهم برای آموزش برنامه نویسی

اگر واقعا قصد یادگرفتن دارید تنها چند برنامه ساده نمی تواند شما را کامل به یک برنامه نویس تبدیل کند. بهترین گزینه استفاده از دوره ها و برنامه های آموزشی ایرانی و فارسی در کنار برنامه هایی است که در این مطلب به شما معرفی کردم. با استفاده از دوره های مختلفی می تواند مهارت بیسیک برنامه نویسی را یادبگیرید و با این برنامه آن را کامل تر کنید.

در این مطلب به معرفی بهترین برنامه های آموزش برنامه نویسی اندروید و ios پرداختم. اینها بهترین برنامه های جهانی برای آموزش برنامه هستند که برای علاقه مندان به این حوزه می تواند بسیار شیرین و جذاب باشد.