خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » ترفند » بهترین سایت های مهاجرت به اروپا و آمریکا (بهترین منابع قبل مهاجرت)

قطعا همه شما به موضوع مهاجرت و اخذ اقامت علاقه دارید. دلایل بسیار زیادی می تواند موجب این شود که شما تصمیم به مهاجرت از ایران یا هر کشور دیگری بگیرید. قبل ها به دلیل نبود منابع و دانش کافی در زمینه مهاجرت بسیاری در از آن می ترسیدند و به علت خطرات آن بسیاری از مواقع حتی از این کار صرفه نظر می کردند. اما خوشبختانه به لطف توسعه اینترنت شرکت های بسیار موفق و سابقه دار در زمینه مهاجرت اطلاعات بسیار زیادی درباره مهاجرت، شیوه های مهاجرت و… را درون سایت های خود قرار دادند که می توان از آنها به عنوان یک راهنمای خوب استفاده کرد. در این مطلب قصد دارم تا به معرفی بهترین سایت های مهاجرت از ایران بپردازم. بنابراین اگر شماهم به بحث مهاجرت علاقه دارید یا تصمیمی در این زمینه دارید تا انتهای این مطلب با زرممبر مرکز خدمات افزایش فالوور فیک اینستاگرام همراه باشید.

بسیاری از ما قبل از اینکه بخواهیم مهاجرت کنیم به گفته ها و شنیده های خود از دوستان، آشنایان، برنامه های تلویزیونی و… اکتفا می کنیم. اما بسیاری از مواقع این گفته ها و شنیده ها غلط و غیر واقعی هستند و فقط فرایند مهاجرت شما دچار اختلال می کنند. به همین دلیل پیدا کردن یک منبع کامل و جامع درباره مهاجرت به انواع کشور های مختلف می تواند بسیار در امر مهاجرت به شما کمک کند. چند سایتی که در ادامه قصد دارم به شما معرفی کنم می توانند به صورت رایگان اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهند که شاید هیچ مشاوری نمی توانست آنها را در این حد کامل و جامع در اختیار شما قرار دهد.

بهترین سایت های مهاجرت به آمریکا

بهترین سایت های مهاجرت از ایران

این سایت ها بر اساس میزان سابقه، تیم متخصص، داشتن محبوبیت و مشهوریت، داشتن دانش کافی و… انتخاب شدند.

adabvisa.com

اولین وبسایتی که قصد معرفی آن را دارم وبسایت رسمی ادب ویزا می باشد. گروه مهاجرتی ادت دارای مجوز رسمی از وزارت علوم می باشد و تا کنون بیش از 10 سال سابقه و سابقه همکاری با تعداد بسیار زیادی از کارشناسان و وکلا و.. را دارد.

وبسایت این مجموعه دارای مطالب بسیار کاملی درباره مهاجرت تحصیلی، مهاجرت سرمایه گذاری، مهاجرت کاری، ویزای توریستی و… می باشد. در هرکدام  از این شاخه ها این وبسایت مطالب بسیار کامل تری درباره‌ی کشور هایی مانند کانادا، استرالیا، قبرس، آمریکا، نیوزلند، اسلوونی، انگلستان و آلمان دارد. در این لیست شاهد کشور های بسیاری هستیم اما خوشبختانه آمریکا، کانادا و آلمان که مقصد بسیاری از افراد مهاجر هستند در این لیست قرار دارد.

در هر بخش این وبسایت مطالب بسیار کاملی از پایه و سوالات ابتدایی شما تا مطالب بسیار تخصصی را پوشش می دهد که می تواند یک دید کلی و بسیار خوبی در زمینه مهاجرت به شما بدهد. بنابراین اگر قصد مهاجرت به این کشور ها را دارید این وبسایت می تواند یکی از بهترین مراکز برای تحقیقات شما باشد.

بهترین کانال های مهاجرت در تلگرام( بهترین گزینه ها)

trustimm.com

یکی از کشور هایی که معمولا انتخاب اول یا جز اولین انتخاب افرادی است که قصد مهاجرت دارند کانادا می باشد. کشوری خوب از هر نظر که می تواند یک مکان عالی چه برای کار، چه برای تحصیل و چه برای زندگی باشد.

وبسایت تراست یکی از بهترین موسسه های مهاجرتی در زمینه مهاجرت به کانادا می باشد که به صورت تخصصی در این زمینه فعالیت می کند و همین فعالیت به صورت تخصصی باعث شده تا این مجموعه تا به این اندازه رشد کند.

این مجموعه سابقه 9 سال فعالیت در این زمینه را دارد و تا کنون بیش از 6000 پرونده موفق دارد. در این میان بیش از 2500 پرونده توریستی، 1500 پرونده دانشجویی و 2000 پرونده کار و سرمایه گذارید دارد.

در این وبسایت مطالب بسیار کاملی از ریز و درشت مهاجرت به کانادا در روش های مختلف آورده شده است که می تواند تمام سوال های شما را برطرف کند و به صورت کامل شما را با فرایند مهاجرت به کانادا آشنا کند.

همچنین این وبسایت اطلاعات بسیار زیادی درباره خود کانادا و مسائل مربوط به آن را درون وبسایت خود قرار داده است تا شما بیشتر با این کشور آشنا شوید. از امکانات بسیار خوب این وبسایت فرم ارزیابی رایگان، محاسبه امتیاز اکسپرس انتری و تبدیل نمره آزمون زبان به Clb می باشد. این سایت را می توان جر بهترین سایت های مهاجرت از ایران قرار داد و آن را بهترین سایت برای مهاجرت به کانادا معرفی کرد.

Go2tr.com

فرقی نمی کند قصد مهاجرت به کجا را داشته باشید قطعا تا کنون نام موسسه و وبسایت go2tr به گوشتان خوره است. این مجموعه به صورت بسیار قوی در اینترنت و در حوزه مهاجرت فعالیت کرده و مطالب بسیار کامل و جامعی درباره مسائل مختلف مهاجرت را جمع آوری و درون وبسایت خود قرار داده است. همچنین داشتن یک تیم با سابقه و تولید محتوای بسیار جامع چه در وبسایت، چه در یوتویب و چه در اینستاگرام باعث شده تا این وبسایت به یکی از انتخاب بسیاری از افراد برای جمع آوری اطلاعات و مهاجرت تبدیل شده باشد. وبسایت go2tr به علت داشتن محتواهایی بسیار تخصصی و کامل در هر حوضه ای در لیست بهترین سایت های مهارجرت از ایران قرار گرفت.

بهترین منابع برای تولید محتوای تلگرام (تولید محتوای آسان در تلگرام)

malekpourmie.net

قطعا اگر تا به حال سرچی درباره‌ی مهاجرت کرده باشید با موسسه ملک پور آشنایی دارید. این موسسه مدت هاست که در این زمینه در حال فعالیت است و به علت دانش بسیار زیاد، پروژه های موفق بسیار زیاد و البته محبوبیت بسیار بالا این مجموعه در لیست بهترین موسسه های مهاجرتی قرار گرفته است. وبسایت این موسسه در اطلاعات فوق کامل و جامع درباره مهاجرت به بسیاری از کشور ها می باشد. کشوری هایی که نمی توانید حتی نام آنها را در هیچ وبسایت دیگری پیدا کنید. بنابراین پیشنهاد می کنم حتما سری به وبسایت ملک پور بزنید.

در این مطلب سعی کردم چند تا از بهترین سایت های مهاجرت از ایران را به شما معرفی کنم تا اگر قصد مهاجرت داشتید بدانید از کجا شروع به جمع آوری اطلاعات کنید.