خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » ترفند » بهترین سایت های خرید دوره آموزشی نرم افزار، توسعه فردی، برنامه نویسی و…

یادگیری از مهم ترین مراحل زندگی ما به حساب می آید که باید برای آن وقت مخصوص و سرمایه اختصاصی قائل شویم. یادگیری و آموزش و پیشرفت در حوزه های مختلف باعث می شود نه تنها از نظر کاری و درآمد رشد کنید بلکه به رشد فردی برسید و زندگی خودتان بسیار بهتر شود. این روز هاهم به لطف اینترنت و سایت های آموزشی بسیاری که وجود دارد می توان در خانه ماندن و با صرف هزینه بسیار کم به آموزش پرداخت. در این مطلب قصد دارم تا به معرفی بهترین سایت های خرید دوره آموزشی بپردازم. تا انتهای این مطلب با من همراه باشید.

قطعا آموزش در هر حوزه ای به خصوص حوزه های رشد فردی، زندگی، توسعه فردی، کسب و کار و…. می تواند تاثیر بسیار زیادی در زندگی شما داشته باشد. به جز همه اینها یادگرفتن مهارت های جدید می تواند در آینده شغلی شما تاثیر داشته باشد و موجب افزایش درآمد و اشتغال شما شود.

بهترین سایت های خرید دوره آموزشی

بهترین سایت های خرید دوره آموزشی

سایت های بسیار زیادی برای آموزش و یادگیری وجود دارد. در این مطلب قصد دارم تا بهترین آنها را در دسته بندی های مختلف به شما معرفی کنم تا با استفاده از آنها به رشد برسید.

فرادرس

اگر به دنبال یادگیری مهارت های مختلف هستید و بیشتر به دنبال توسعه مهارت های خود در حوزه های مختلف به خصوص it هستید قطعا وبسایت فرادرس می تواند یک مکان خوب برای شما باشد.

این وبسایت شامل آموزش های بسیار زیادی در حوزه های برنامه نویسی، بورس، استارتاپ ها، مهندسی نرم افزار، ریاضیات، هوش مصنوعی، هنر، رباتیک، مهندسی، مکانیک، نرم افزار ها، طراحی و گرافیک و وردپرس می شود که هر کدام اینها شامل بسیاری از حوزه های دیگر نیز می شود.

اگر واقعا به دنبال یادگیری مهارت های جدید هستید و قصد دارید در حوزه های it و مهندسی، نرم افزار و…. آموزش کسب کنید این وبسایت می تواند گزینه بسیار خوبی باشد. همچنین قیمت دوره های آموزشی در آن در سطح ارزان قرار دارد.

فرانش

اگر به دنبال یادگیری مهارت های it و مباحث کسب و کار و سبک زندگی و…. هستید این وبسایت می تواند گزینه بسیار خوبی برای شما باشد. وبسایت فرانش یک پلتفرم آموزشی با بیش از چند هزار کاربر و بیش از 5000 دوره آموزشی می باشد که همین موضوع باعث شده تا بسیار مورد توجه افزار قرار بگیرید.

از نظر قیمتی معمولا قیمت دوره های این مجموعه با توجه به تایم آموزشی و مطالبی که در آن وجود دارد دارای قیمت بسیار خوبی هستند. همچنین در آن شاهد دوره های آموزشی رایگانی نیز هستید که می تواند برای شروع گزینه بسیار خوبی به حساب بیاید.

بهترین برنامه های کتابخوان برای موبایل (بهترین اپلیکیشن های کتابخوانی)

یوکن

اگر به دنبال دوره های آموزشی بسیار فوق العاده برای مباحث حرفه ای و توسعه فردی و رشد شخصی هستید این وبسایت قطعا بهترین گزینه برای شما می باشد. وبسایت یوکن دارای دوره های بسیار زیادی از اساتید بزرگ دنیا می باشد که تمامی آنها در لول جهانی بهترین هستند و با ترجمه و دوبله در اختیار شما قرار گرفته است. در کنار آن یک سیستم آموزشی فوق العاده قرار گرفته است که می تواند رشد و توسعه شما را تضمین کند.

این وبسایت دارای دوره های مختلفی در زمینه های موفقیت شغلی، فکر، توسعه فردی، بازاریابی اینترنتی، کار آفرینی، رفتار سازمانی، مدیریت شخصی، مدیریت، مدیریت تیمی، موفقیت، انگیزشی، برندینگ، استارتاپ، اعتماد به نفس، مدیریت زمان، مثبت اندیشی و….. می باشد. اگر به دنبال دوره های بسیار سطح بالای مدیریت و توسعه فردی و…. هستید این وبسایت واقعا گزینه بسیار مناسبی برای شماست.

بهترین وبسایت های خرید دوره و وبینار

چند سالی است که در ایران مبحث وبینار بسیار رشد کرده است و بسیاری از اساتید به حوزه برگذاری وبینار علاقه مند شدند. در حال حاضر دو وبسایت بسیار عالی و فوق العاده در حوزه وبینار وجود دارد که می توانید از آن برای آموزش و توسعه مهارت های فردی و شخصی خود استفاده کنید. خوبی وبسایت های وبیناری داشتن مجموعه بسیار بزرگ از آموزش های مختلف از افراد مختلف می باشد. همچنین این وبسایت ها معمولا مسائل بروز دنیا را پوشش می دهند و آموزش های آن می تواند تاثیر بسیاری زیادی بر زندگی شما بگذارد. اگر به دنبال رشد و توسعه هستید حتما به وبسایت های وبینار سری بزنید و تا جای ممکن سعی کنید در وبیناری مختلف آن شرکت کنید. همچنین این وبسایت ها این قابلیت را برای شما در نظر گرفتند تا ویدیو بسیاری از وبینار ها را بخرید و بتوانید هر وقتی که خواستید به آموزش و توسعه بپردازید.

این مطلب توسط زر ممبر مرکز خدمات خرید ممبر گروه و خرید ممبر واقعی تلگرام نوشته شده است. در صورتی که به دنیای اینترنت و کسب درآمد از آن و بازاریابی و ترفند های موبایل علاقه دارید پیشنهاد می کنم وبلاگ زرممبر را دنبال کنید.

بهترین وبسایت های خرید دوره آموزشی وبینار:

  • ایسمینار
  • ایوند

بهترین وبسایت های رشد شخصی

اگر به دنبال وبسایت هایی هستید که مطالب بسیار خوبی در حوزه رشد شخصی و توسعه فردی داشته باشد و بتواند به رشد شما و زندگی شما کمک بسیار زیادی بکنید دو وبسایت سوخت جت و متمم می تواند گزینه بسیار خوبی باشد. این وبسایت در قابلیت مطالب مختلف به توسعه فردی شما می پردازد و مهارت های مختلف را به شما آموزش می دهد. اگر واقعا به دنبال آموزش هستید و وقت نمی کنید به وبسایت های دیگر سری بزنید حداقل این دو وبسایت را پیگیر باشید چون می تواند به شدت موجب رشد شما شود.

بهترین سایت های فضای ابری رایگان و مطمئن(گوگل درایو یا دراپ باکس؟)

در این مطلب به شما بهترین سایت های خرید دوره آموزشی و بهترین سایت های آموزشی را معرفی کردم که استفاده از آنها می تواند تاثیر بسیار زیادی در زندگی شما داشته باشد.