خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » ترفند » آموزش دانلود بازی و برنامه اندروید خیلی ساده و راحت بدون محدودیت!

تا به امروز برنامه و بازی های زیادی برای اندروید ساخته شده که برخی از برنامه ها حتی در لول و سطح برنامه های کامپیوتر هستند و دقیقا به همین دلیل دیوایس موبایل را به یکی از محبوب ترین پلتفرم ها برای اکثر افراد تبدیل کردند. در این مطلب قصد دارم تا به آموزش دانلود بازی و برنامه اندروید بپردازم. اینکه چگونه می توانید خیلی راحت و ساده بسیاری از برنامه ها و بازی ها را دانلود و نصب کنید. با من تا انتهای این مطلب همراه باشید.

روش های بسیار زیادی برای دانلود و نصب بازی ها و برنامه های اندروید وجود دارند اما اینکه کدام یک از آنها راحت و معتبر تر هستند؟ یک سوال بسیار بزرگ است. به همین دلیل تصمیم گرفتم تا به یک آموزش جامع درباره‌ی نحوه‌ی دانلود بازی و برنامه اندرویدی در این مطلب به شما ارائه دهم.

آموزش دانلود بازی و برنامه اندروید

آموزش دانلود بازی و برنامه اندروید

برای گوشی های اندروید مارکت گوگل پلی جز معتبر ترین و معروف ترین مارکت ها به حساب می آید که متعلق به شرکت گوگل می باشد. به همین دلیل اگر قصد دانلود برنامه یا بازی خاصی را دارید قطعا گوگل پلی با یک آرشیو بزرگ از برنامه و بازی های مختلف می تواند بهترین گزینه باشد. تنها کافیست وارد آن شوید و اسم برنامه و بازی مورد نظر خود را جستجو کنید و سپس آن را دانلود کنید. خوبی که برنامه گوگل پلی دارد برای بازی های دارای فایل دیتا دار است که به صورت خودکار دیتا بازی را نصب می کند و در جای مناسب قرار می دهد.

اما اگر به گوگل پلی دسترسی نداشتید و یا به علت تحریم ها نتوانستید برنامه و بازی مورد نظر خود را در گوگل پلی پیدا کنید می توانید از مارکت های دیگر اندروید استفاده کنید. بهترین مارکت های اندرویدی خارجی:

Taptap: این مارکت یکی از بزرگ ترین مارکت های اندروید به خصوص برای گیم به حساب می آید. خوبی این برنامه داشتن یک آرشیو بزرگ از انوان و اقسام بازی ها، ورژن ها و نسخه های مختلف از بازی و برخی از بازی هایی که هنوز در فاز تست هستند است. اگر یک گیمر هستید یکی از بهترین مارکت ها برای شما می تواند تپ تپ باشد. این مارکت فیلتر و تحریم نیست و به راحتی می توانید با سرعت بالا اکثر برنامه ها و بازی های مورد نیاز خود را از آن دانلود کنید.

Apkpure: این مارکت اندرویدی نیز یکی دیگر از مارکت های معتبر و معروف به حساب می آید که آرشیو بزرگی از برنامه و بازی های مختلف را دارد. این مارکت نیز در بین کاربران خارجی بسیار محبوب شده است و مورد توجه قرار گرفته است. اگر به دنبال یک مارکت خوب برای دانلود انواع و اقسام برنامه و بازی اندرویدی هستید این مارکت می تواند گزینه خوبی برای شما باشد.

در ادامه مقاله آموزش دانلود بازی و برنامه اندروید نیز قصد دارم تا چند مارکت داخلی و ایرانی خوب به شما معرفی کنم که در صورت نیاز می توانید از آنها نیز استفاده کنید. این مارکت ها شامل برنامه های خارجی معروف و بازی ها مشهور و برنامه و بازی های ایرانی می باشد.

بهترین مارکت های حال حاضر در این زمینه کافه بازار و مایکت می باشد که شما می توانید بنا بر نیاز خودتان از آنها استفاده کنید. کافه بازار در حال حاضر مارکت معروف تری است اما بیشتر به ارائه بازی ها و برنامه های ایرانی می پردازد اما مایکت مجموعه قوی تر از برنامه ها و بازی های خارجی را دارد که به همراه دیگر امکانات آن را به یک گزینه خوب تبدیل کرده است.

بهترین سایت های دانلود بازی و برنامه اندروید

اگر نمی توانید بنا به هر دلیل از مارکت های معتبر در این زمینه برای دانلود و نصب برنامه ها و بازی ها استفاده کنید می توانید از سایت هایی که در این زمینه فعالیت می کنند استفاده کنید. البته این سایت ها نمی توانند همیشه بروز باشند و قطعا برخی مواقع دارای برنامه و بازی مورد نیاز شما نیز نیستند. همچنین امنیت دانلود از این سایت ها نسبت به مارکت های معتبر کمتر است و به همین دلیل ما همیشه پیشنهاد می کنیم که به دانلود برنامه های اندروید و بازی ها از طریق مارکت هایی مانند گوگل پلی و بازار و تپ تپ بپردازید.

بهترین سایت های خارجی فعال در این زمینه شامل:

  • Apkpure
  • uptodown.com
  • aptoide.com

می باشد که معمولا دارای برنامه و بازی های مورد نیاز شما هستند. اما برخی مواقع به علت تحریم و مسدود بودن و غیر شاید نتوانید از این سایت ها استفاده کنید. به همین دلیل می توانید از وبسایت ایرانی فارسروید استفاده کنید که دارای آرشیو بسیار خوب از برنامه و بازی های مختلف و البته نسخه مود آنهاست که تا کنون و بعد از چندین سال فعالیت جز بهترین ها بوده و کمتر مشکلی را در آن شاهد بودیم.

در این مطلب به صورت خیلی کامل و جامع به آموزش دانلود بازی و برنامه اندروید پرداختم. در این مطلب به معرفی مارکت های داخلی و خارجی در این زمینه پرداختم و به علاوه آن به معرفی بهترین سایت های دانلود برنامه و بازی اندروید نیز پرداختم. امیدوارم این مطلب برایتان مفید بوده باشد.