خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » اینستاگرام » آموزش جلوگیری از ریزش فالوور – چی کار کنیم آنفالو نکنند؟

اینستاگرام یکی از مهم ترین شبکه های اجتماعی برای کسب و کار و کسب درآمد به حساب می آید که توجه زیادی به آن می شود. فالوور جمع کردن یکی از اساس اصلی کار در اینستاگرام و فعالیت در اینستاگرام است که در مطالب مختلفی به آن پرداختم. اما در کنار جمع آوری فالوور نگهداشتن فالوور ها و جلوگیری از ریزش فالوور نیز اصلی بسیار مهم است. در این مطلب قصد دارم تا به سوال چی کار کنیم تا آنفالو نکنند؟ پاسخ دهم. اگر شما هم می خواهید به صورت جدی در اینستاگرام فعالیت کنید تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

ریزش فالوور و آنفالو کردن یکی از مشکلاتی که این روز ها گریبان گیر افراد زیادی شده است. هر چقدر شما تلاش کنید برای جمع آوری فالوور های جدید اگر ریزش فالوور ها زیاد باشد و به نوعی نتوانید افراد را در پیج خود نگه دارید هیچ کاری نمی توانید بکنید و به سمت شکست سوق می خورید.

جلوگیری از ریزش فالوور

جلوگیری از ریزش فالوور ها

من قصد دارم تا چندین نکته و روش ساده در ادامه به شما بگویم که در کمال سادگی تاثیر بسیار زیادی در اینکه افراد شما را آنفالو نکننده دارد. البته این را بدانید که هر کاری کنید نمی توان هیچ گاه ریزش فالوور ها را به صفر رساند.

با افراد دیگر تعامل کنید

شبکه های اجتماعی فضایی تعاملی است و اگر شما با فالوور ها و دیگر افراد تعامل نداشته باشید قطعا شکست در انتظارتان است. تعامل با افراد به معنی جواب دادن به کامنت ها، آپلود کردن استوری های مداوم و همراه شدن با آنها است. همیشه سعی نکنید استوری های کاری بگذارید یا اینکه پست های مفید منتشر کنید. سعی کنید هر روز تایمی را برای تعامل با افراد بگذارید.

کسب درآمد از اینستاگرام مرحله به مرحله

برای جلوگیری از ریزش فالوور کیفیت پست ها را افزاش دهید

پست ها یکی از مهم ترین عوامل در افزایش فالوور و ریزش فالوور هستند. سعی کنید بیشتر پست هایی تولید کنید که جذابی بیشتری دارد و افراد آنها را می خواهند. در اینستاگرام کسی دنبال قبل و بعد نیست همه به دنبال اصل موضوع می گردند. بهترین کار این است که اصل موضوع را به افراد در پست هایتان برسانید.

برای افزایش جذابیت پیج سعی کنید همیشه به یک شیوه پست نگذارید، در طول هفته پست های مختلفی را آپلود کنید، فقط به محصولات نپردازید، پست های فان و سرگرمی نیز منتشر کنید. همه اینها باهم باعث می شود تا فرد همراه شما شود و پیج شما را ارزش مند تصور کند.

ویدیو تولید کنید

این روز ها ویدیو یکی از مهم ترین و اصلی ترین نوع محتوا به حساب می آید که طرفداران بسیار زیادی دارد. اگر می خواهید در آینده موفق شوید از همین الان ویدیو را جدی بگیرید. ویدیو ها می توانند بازدید بیشتری را به خود جذب کنند و افراد را تا انتها با شما همراه کنند. همچنین ویدیو تاثیر بیشتری روی فرد می گذارد و احتمال ویروسی شدن ویدیو یا محبوب شدن در بین مردم بسیار بیشتر است سایر مدیا ها است.

فضای پیج خود را زرد نکنید

یکی از بدترین کارهایی که باعث می شود افراد پیج شما را آنفالو کننده تبدیل فضای پیج به فضایی زرد است. اگر همیشه یک سبک محتوا آپلود کنید، اگر با افراد تعاملی نداشته باشید، اگر پست های الکی و نا ربط آپلود کنید، اگر پست های بدردنخور آپلود کنید، اگر فقط در پلی آپلود کردن سلفی و عکس محصولات خود باشید، اگر فقط تبلیغ کنید و…. همه اینها باعث می شود تا پیج شما به یک پیج زرد و بی ارزش در نظر مخاطب تبدیل شود. برای جلوگیری از ریزش فالوور حتما از کارهایی که می تواند ارزش پیدا شما را کاهش دهد دوری کنید.

روش های بازیابی پست حذف شده در اینستاگرام

فالوور بخرید

شاید با خود بپرسید که فالوور خریدن چه ربطی به جلوگیری از ریزش فالوور ها دارد؟ بیشتر افراد وقتی یک پیج را دنبال می کنند و با آن همراه می شوند که دلیلی برای این کار داشته باشند. طبق برسی ها مشخص شده است که افراد در همان مرحله اول به تعداد فالوور ها توجه زیادی می کنند و کم بودن آن می تواند موجب آنفالو کردن و یا فالو نکردن شود. همچنین در کل فضای اینستاگرام به سبکی است که افراد به پیج هایی که فالوور بیشتری دارند اهمیت بیشتری نیز می دهد.

خرید فالوور برای اوایل کار یا برای پیشرفت و یا قبل از تبلیغات می تواند تاثیر بسیاری زیادی در نتیجه نهایی داشته باشد.

برای جلوگیری از ریزش فالوور از هشتگ ها درست استفاده کنید

یکی از روش های اصلی جمع آوری فالوور استفاده از هشتگ ها است و دقیقا برعکس همین موضوع نیز صدق می کند. شما اگر از هشتگ های نادرست و نا مربوطی برای پست های خود استفاده کنید نه تنها فالوور های بسیار کمی بدست می آورید بلکه بسیاری از افرادی که بدست آوردید خیلی سریع پیج شما را آنفالو می کنند. درست هشتگ زدن و استفاده از هشتگ ها مرتبط و به تعداد کافی (5 تا 7تا) خود می تواند در افزایش فالوور ها تاثیر داشته باشد.

ابزار مورد نیاز تولید محتوا متنی، ویدیوای صوتی

در این مطلب به نکات ساده ای پرداختم که می تواند برای جلوگیری از ریزش فالوور ها بسیار موثر باشد. شاید این نکات به نظرتان ساده و ابتدایی باشند اما همین نکات ساده می توانند باعث شوند تا شما از شر آنفالو کردن فالوور هایتان راحت شوید.