خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » واتساپ » اموزش ارسال پیام به شماره ذخیره نشده در واتساپ (راحت ترین روش ممکن)

واتساپ امروزه یکی از محبوب ترین اپلیکیشن های پیام رسان به حساب می آید که در دنیا طرفداران بسیاری دارد. این اپ در حال حاظر در ایران نیز بسیار محبوب شده است و عملا هر کسی که تلفن همراه داشته باشد دارای یک واتساپ است. بسیاری از افراد به جای ارسال پیام در پیامک گوشی از واتساپ برای فرستادن پیام استفاده می کنند. در این مطلب می خواهیم به شما ارسال پیام به شماره ذخیره نشده در واتساپ را آموزش دهیم. تا انتها با ما همراه باشید تا این ترفند جالب را یاد بگیرید.

امروزه واتساپ در ایران بسیار رواج پیدا کرده است. بعد از فیلتر شدن تلگرام واتساپ به محبوب ترین اپ پیام رسان در ایران تبدیل شد که کاربران ان یک دفعه بسیار افزایش یافت و در بیشتر کارهای درسی، آموزشی، بازی، سرگرمی، اداری و … از این پیام رسان استفاده شد. اما این اپلیکیشن برخی محدودیت های بسیار بد دارد که هر کسی آن را نمی پسندند و می خواهد به یک نحوه آن را دور بزند. برای مثال شما برای فرستادن پیام به فردی حتما باید شماره فرد را در گوشی تلفن خود ذخیره کنید و بعد می توانید به آن پیام دهید. اما شاید بخواهید ارسال پیام به شماره ذخیره نشده در واتساپ داشته باشید. برای این کار حتما باید محدودیت واتساپ را دور بزنید.

آیا واقعا ارسال پیام به شماره ذخیره نشده در واتساپ ممکن است؟

شاید همین الان برای تان این سوال پیش بیاید که اصلا این کار ممکن است؟ در پاسخ این سوال می توان گفت که بله ممکن است و شما می توانید این کار را انجام دهید اما چندان راحت نیست و نیاز به طی کردن چندین مرحله دارد. روش های رسمی و غیره رسمی برای این کار وجود دارد اما همچنان پیشنهاد خود واتساپ این است که اول شماره فرد را سیو کنید و سپس به او پیام دهید. در ادامه این روش ها را به شما می گوییم.

برای ارسال پیام از طریق واتساپ بدون نیاز به ذخیره کردن شماره‌ مخاطب

آموزش ارسال پیام به شماره ذخیره نشده در واتساپ:

برای این کار روش های مختلفی وجود دارد که در این مطلب به چند تا از بهترین آنها می پردازیم. همچنین روش های گفته شده رسمی و غیره رسمی هستند و هر کدام یک معایب و مزایایی دارند. بنابراین انتخاب با خودتان است که کدام روش استفاده کنید.

همین الان مطلب هک تلگرام! آیا تلگرام قابل هک شدن است؟ بخوانید!

روش رسمی واتساپ

اگر به دنبال روش رسمی برای این کار هستید به نظر می آید که این تنها روش ممکن است. برای این شما فقط کافی است به بخش سوالات متداول واتساپ سری بزنید. در این بخش به شما کاملا گفته است که برای این کار باید چه کارهایی انجام دهید. در ادامه ما ترجمه فارسی ان را برای شما می گوییم.

باید ابتدا شماره فرد را یادداشت کنید. توجه کنید که شماره فرد باید با پیش شماره یادداشت شود. یعنی اگر شماره فردی 09112345678 است شما باید به اول ان پیش شماره ایران که 98+ است را اضافه کنید. در واقع این شماره به این شکل در می آید. 989112345678 این شماره ای است که با اضافه کردن پسوند ایران به دست می آید. سپس شما باید به لینک https://wa.me/phonenumber بروید. در این لینک باید به جای کلمه phonenumber شماره ای که با روش بالا گفتیم را جایگذاری کنید.

روش ساخت شماره

برای مثال شماره 09112345678 باید صفر آن حذف شود و به اول آن 98 اضافه شود.

پس از اینکه جایگذاری کردید باید لینک را باز کنید. سپس به شما یک qr کد نشان داده می شود که باید با استفاده از whatsapp web آن را در گوشی خود اسکن کنید. سپس می توانید به این شماره تلفن پیام خود را ارسال کنید. این یک روش راحت برای ارسال پیام به شماره ذخیره نشده در واتساپ است.

آموزش ارسال پیام به شماره ذخیره نشده در واتساپ

روش دوم استفاده اپلیکیشن های مخصوص

اگر برای شما استفاده از روش بالا راحت نیست می توانید با یک اپلیکیشن مخصوص این کار را انجام دهید. برای این کار اپلیکیشن های مختلفی با کارکرد های مختلفی طراحی شده است که یکی از بهترین آنها click to chat است. شما می توانید خیلی راحت آن را دانلود کنید. این نرم افزار کم حجم و رایگان است. استفاده از آن نیز بسیار راحت است فقط کافی است شماره فرد و پیام مدنظر خود را وارد کنید و سپس دکمه open را بزنید.

 

آیا روش دیگری برای این کار نیست؟

برای این کار روش های مختلفی وجود دارد برای مثال می توان از اپلیکیشن WhatsDirect App استفاده کرد یا اینکه ی توان از طریق برخی ترفند های کپی کردن متن این کار را انجام داد. ولی روش های بالا متداول ترین ها هستند و استفاده از این روش ها بسیار راحت تر است. اگر دو روش بالا را دوست نداشتید از اپلیکیشن WhatsDirect App استفاده کنید که کار کردن با ان نیز بسیار راحت است.

 

کلام آخر

در این مطلب به روش های ارسال پیام به شماره ذخیره نشده در واتساپ اشاره شده است که شما می توانید خیلی راحت این کار را انجام دهید. ولی هر روش مزایا و معایب خاص خودش را دارد و خودتان انتخاب کنید که از کدام روش می خواهید استفاده کنید. امیدوارم از این مطلب خوشتان آمده باشد.

زر ممبر مرکز خدمات ممبر آفلاین، خرید لایک و رای و…