خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » اینستاگرام » چک ایمیل اینستاگرام – تشخیص ایمیل فیک اینستاگرام

همگی ما برای یک بار هم که شده از ایسنتاگرم استفاده کرده‌ایم. اینستاگرام یک اپلیکیشن جهانی و عمومی است که افراد بسیار زیادی در سراسر دنیا از آن استفاده می‌کنند. اینستاگرام بستر گسترده‌ای برای ایجاد کسب و کارهای مجازی است که امروزه میلیون‌ها نفر به صورت عمده از اکانت‌های اینستاگرام بیزینس استفاده می‌کنند. اینستاگرام در طول این چند سال قابلیت‌های بسیار گسترده و زیادی را به این اپلیکیشن اضافه کرده که هر روزه یک سورپرایز را برای کاربران خود به ارمغان می‌آورد. اینستاگرام اپلیکیشنی است که امنیت برای او بسیار مهم است و همیشه این درخواست را دارد که تمامی مخاطبین خود به صورت راحت و آسوده از اکانت‌های خودشان استفاده کنند.

 

چک ایمیل اینستاگرام چیست؟

امروز می‌خواهیم در مورد چک ایمیل اینستاگرام صحبت کنیم که به نحوی امنیت اکانت شما از طرف اینستاگرام کنترل شده است. شاید این مشکل برای شما پیش آمده باشد که اکانت اینستاگرامتان تنها با یک ایمیل و یک کلیک هک شده باشد و دیگر نتوانسته باشید از اکانت خود استفاده کنید. البته این امکان هم وجود دارد که شما بخواهید امنیت اکانت خود را تضمین کنید و از هک شدن اکانت اینستاگرام جلوگیری کنید. برای تضمین امنیت اکانت خود در ادامه با ما همراه باشید.

 

هک شدن اکانت با لینک

تا به حال دیده‌اید که افرادی هستند که برای شما اس ام اس می‌فرستند و می‌گویند (تبریک می‌گوییم شما برنده یک عدد ماشین شده‌اید برای دریافت جایزه خود کلیک کنید) یا (اکانت بانکی شما در حال مسدود شدن است برای ثبت اطلاعات خود و جلوگیری از مسدود شدن وارد لینک زیر شوید و اطلاعات خود را وارد کنید) و پیام‌های بسیار دیگر که به این پیام‌ها شبیه هستند. البته از طرف کادرهای امنیتی کشور هم اخطاریه‌هایی مبنی بر پیامک جعلی برای شما فرستاده می‌شود که باید به آنها توجه کنید و بر روی هر لینکی کلیک نکنید. این کار ممکن است حساب بانکی شما را خالی کند، برای ایمیل نیز همینطور است.

 

هک شدن اکانت اینستاگرام با ایمیل

در ایمیل هم ممکن است پیامک‌های جعلی از طرف شبکه‌های اجتماعی مختلف دریافت کنید که امروز می‌خواهیم در مورد اینستاگرام صحبت کنیم. ممکن است با نام اینستاگرام برای شما ایمیلی بفرستند مبنی بر اینکه مشکلی برای اکانت شما به وجو آمده است، برای برطرف کردن آن بر روی لینک زیر کلیک کنید. این ایمیل همان اس ام اس‌های جعلی هستند و نباید بر روی آن کلیک کنید. اینستاگرام برای این موضوع پیگیری‌هایی داشته و کم کم احساس خطر را برای مخاطبان خود داشته است و در این خلل اندیشیده است.

 

چک ایمیل اینستاگرام

اینستاگرام قابلیت جدیدی برای تنطیمات خود ایجاد کرده است که به آن چک ایمیل گفته می‌شود. کار این چک ایمیل به گونه‌ای است که شما وارد قسمتی از اینستاگرام می‌شوید و ایمیل‌هایی که به صورت رسمی از اینستاگرام دریافت کرده‌اید را می‌بینید. این ایمیل‌ها از طرف اینستاگرام به رسمیت شناخته می‌شوند و می‌توانید به آنها اعتماد کنید. حتی اگر لینکی بر روی این پیام‌ها بود، می‌توانید بر روی آن کلیک کنید و به اینستاگرام اعتماد کنید.

 

چک کردن ایمیل اینستگرام از طریق اپلیکیشن

اگر از طریق ایمیل روی تلفن همراه خود می‌خواهید بدانید که آیا از طرف اینستاگرام برای شما ایمیل فرستاده شده است باید بر روی این ایمیل‌ها آدرس Instagram.com وجود داشته باشد. این آدرس را می‌توانید در قسمت نوار بالایی پیام ببینید و از صحت ایمیل مطمئن شوید. مطمئن شوید که آدرس‌هایی با Instagram.ir, Instagram.net, Instagram.top و … بر روی ایمیل وجود نداشته باشد و فقط به دامنه com اعتماد کنید. این دامنه مختص به اینستاگرام است و می‌توانید به آن اعتماد کامل را داشته باشید.

 

چگونه از طریق اینستاگرام ایمیل را چک کنیم

حال شاید نگران شده باشید یا استرس این را داشته باشید که اشتباهی لینک جعلی را باز نکنید. برای این کار راه حلی وجود دارد که همانطور که گفتیم چک ایمیل اینستاگرام است، یعنی ایمیل‌هایی که از طریق اینستاگرام برای ما ارسال شده‌اند. برای دیدن این قسمت باید از اینستاگرام استفاده کنید و طبق مراحل زیر پیش بروید:

  • وارد اپلیکیشن اینستاگرام شوید.
  • به قسمت پروفایل بروید.
  • از نوار بالایی صفحه گزینه‌ای با علامت سه خط را لمس کنید.
  • وارد گزینه تنطیمات شوید.
  • پس از آنکه به تنظیمات وارد شدید، قسمت security را انتخاب کنید.

instagram email - zarmember

  • حال در قسمت login security گزینه‌ای با عنوان Emails From Instagram را می‌بینید.

instagram email - zarmember

  • بر روی این گزینه کلیک کنید تا وارد ایمیل‌های اینستاگرام شوید.

در این قسمت دو سر تیتر وجود دارد:

Security: در این قسمت ایمیل‌هایی که از اینستاگرام دریافت کرده‌اید که مبنی بر امنیت حساب شما هستند را می‌بینید.

Other: در این قسمت ایمیل‌های دیگری که از اینستاگرام دریافت کرده‌اید را می‌بینید که این ایمیل‌ها مبنی بر امنیت اکانت نیستند.

اگر در این قسمت‌ها ایمیل مشکوکی دیدید و یا در ایمیل گوشی خود قسمت مشکوکی وجود داشت حتما نسبت به عوض کردن رمز اکانت اینستاگرام خود اقدام فرمایید. برای عوض کردن رمز تنها لازم است که از اینستاگرام در قسمت security درخواست تغییر رمز کنید.

instagram email - zarmember

 

در چه مواقعی ایمیل فیک برای ما ارسال می‌شود

در مواقع مختلفی ایمیل فیک برای ما ارسال می‌شود که یکی از آنها درخواست رمز است. اگر درخواست تعویض رمز نکرده باشید و برای ایمیل شما پیامی مبنی بر تعویض رمز آمده باشد سعی کنید تا حد امکان از آن دوری کنید و بر روی آن کلیک نکنید. ایمیل را حذف کنید تا اگر در مواقع دیگر دوباره پیام را دیدید بر روی آن کلیک نکنید. در مواقع دیگری هم ممکن است برای ما ایمیل فیک ارسال شود و در وقت‌هایی است که در مسابقه‌ای شرکت کرده‌ایم که ایمیل ما را دارند.

 

افزایش فالوور اینستاگرام

هرکسی که در اینستاگرام فعالیت داشته باشد اعم از پیج شخصی و کاری، برای این هدف در اینستاگرام تلاش می‌کند که تعداد فالوورهای بیشتری داشته باشد و افراد بیشتری او را دنبال کنند. اگر دنبال کننده‌های شما بیشتر باشند، در نتیجه لایک‌های شما نیز بالا می‌روند و تعامل برای پیج ایجاد می‌شود. اگر سرمایه کمی دارید و فالوورهای شما بازدهی قابل توجهی را نداشته‌اند می‌توانید برای کم بودن تعداد لایک‌ها هم چاره اندیشی کنید و از زر ممبر خرید لایک ایرانی ارزان را انجام دهید. همچنین می‌تواند به راحتی خرید فالوور فیک بدون ریزش را انجام دهید و اعتماد مشتری را جلب کنید.