خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » اینستاگرام » ترفند افزایش فالوور اینستاگرام رایگان (10k فالوور به راحتی بدست آورید)

اینستاگرام یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی ایران و جهان به حساب می آید که طرفداران بسیار زیادی دارد. روزانه هر کدام از ما وقت زیادی در این برنامه سپری می کنیم و ساعت ها مشغول پست دیدن، استوری گذاشتن و پست گذاشتن هستیم. یکی از پارامتر های مهم در اینستاگرام دنبال کننده یا همان فالوور است که نشان دهنده محبوبیت شما است. البته این فالوور ها کاربرد دیگری نیز دارند. بسیاری به دنبال روش هایی برای افزایش فالوور هستند تا بتوانند تعداد دنبال کنندگان خود را به بالاترین حد ممکن برسانند. روش های مختلفی برای این وجود دارد که برترین آنها نیازمند هزینه می باشد. اما ما می خواهیم در این مطلب به روش های افزایش فالوور اینستاگرام رایگان اشاره کنیم که شما بدون هیچ هزینه ای به دنبال کنندگان بسیار زیادی دست بیابید. در ادامه با ما همراه باشید.

اینستاگرام در کشور ما بسیار محبوب شده است و بسیاری از افراد و کسب و کار ها به سمت این شبکه اجتماعی رو آوردند. افراد در این برنامه به دنبال محبوبیت، داشتن مخاطبانی برای خود، درآمد زایی، شهرت و غیره می باشند. تمام این مواردی که به آن اشاره شد فقط با یک چیز بدست می آید و آن هم فالوور است. هرچقدر تعداد فالوورهای شما بیشتر باشد شما می تواند به هر کدام از مواد بالا نزدیک تر شوید. شاید باور نکنید اما افرادی هستند که خیلی راحت در اینستاگرام محبوب شدند و برای خودشان مخاطبین بسیار زیادی دارند. یا افراد و شرکت های زیادی هستند که از این برنامه کسب درآمد های بسیار بالایی داند که حتی فکرش راهم نمی توانید بکنید. فکر کنم با این توضیحات متوجه اهمیت فالوور در اینستاگرام شده باشید.

زر ممبر مرکز خدمات خرید ممبر واقعی، خرید ممبر فیک گروه، بازدید فیک تلگرام و….

آیا افزایش فالوور اینستاگرام رایگان ممکن است؟

شاید این موضوع سوال بسیاری از شما باشد که اصلا ممکن است؟ واقعیت این است که بسیاری از ما حداقل یک بار تلاش کردیم که در اینستاگرام فالوور های خود را افزایش دهیم اما متاسفانه با شکست رو به رو شدیم. برای همین بسیاری فکر می کنند که افزایش فالوور کار بسیار سختی است و اصلا ممکن نیست. اما باید بگویم که دقیقا شما دارید اشتباه می کنید. افزایش فالوور امکان پذیر است و خیلی راحت می توان به فالوور های زیادی دست یافت اما باید صبر کرد و نباید انتظار داشته باشید که همین هفته بعد شما به 10 هزارتا فالوور دست پیدا کنید.

افزایش فالوور اینستاگرام رایگان

روش های افزایش فالوور اینستاگرام رایگان!

روش های افزایش فالوور بسیار زیاد است. بسیاری از آنها پولی هستند. بسیاری نیز با اینکه تاکید بسیار زیادی بر روی آنها می شود اما یا کاربردی نیستند و یا دیگر جواب نمی دهند. همچنین برخی روش ها بسیار سخت هستند که پیشنهاد نمی شود. از همه این روش ها را حذف کنیم می توانیم یک لیست خود از روش های عملی و رایگان تهیه کنیم که در ادامه به بهترین های این لیست خواهیم پرداخت.

افراد هم حوزه خود را فالو کنید.

بسیاری فکر می کنند که فالو کردن افراد دیگر به این معنا است که کار آنها ارزش ندارد و یا کلا این کار را بد می دانند. مخصوصا اگر فرد یک فروشگاه داشته باشد و یا قصدش از اینستاگرام کسب درآمد باشد. اما بدانید که فالو کردن افرادی که در حوزه شما هستند باعث می شود تا شما بتوانید فالوور های آنها را بدست بیاورید. البته نیازی نیست که حتما فرد دقیقا در حوزه شما باشد بلکه فقط کافی هست در مباحث کاری شما باشد. مثلا یک بلاگر فناوری می تواند یک بلاگر در زمینه گوشی موبایل را دنبال کند.

فعال باشید.

فعالیت بسیار در اینستاگرام اهمیت بالایی دارد. فعالیت فقط به پست گذاشتن نیست. شما سعی کنید روزی یا یک روز در میان حداقل یک پست در اینستاگرام خود قرار دهید. قرار دادن پست های زیاد مثلا 2 الی 3 تا در طول روز اصلا توصیه نمی شود.

فعالیت یعنی شما استوری بگذارید، مسابقه بگذارید، پرسش و پاسخ در استوری ها بگذارید، از مخاطبین خود سوال بپرسید و … اینها همه فعالیت های مفید است که به صورت مستقیم و غیر مستقیم بر روی افزایش فالوور شما تاثیر دارد.

پست های ویروسی تولید کنید.

پست های ویروسی به این معنی است که پست هایی که توانایی پخش شدن آنها بسیار بالا باشد. یعنی آنقدر جذاب یا خاص باشد که خیلی سریع بین همه افراد پخش شود و افراد آن را برای یکدیگر ارسال کنند. برای این موضوع کمی باید وقت بگذارید و درست و حسابی کار کنید اما نتیجه آن شما را شگفت زده می کند.

آنفالویاب اینستاگرام چیست؟ هر آنچه باید درباره‌ی آن بدانید!

ویدیو ها را فراموش نکنید.

محتوای متنی در محیط وب جواب میدهد. محتوای متنی کوتاه در تلگرام جواب می دهد. اما اینستاگرام از اول برای عکس طراحی شده بود اما دیگر محتوای عکس در آن چندان جواب نمی دهد. محتواهای ویدیو ای بسیار در محیط اینستاگرام محبوب هستند و بسیاری از افراد ترجیح می دهند که محتواهای ویدیو ای بیشتر ببینند.

هشتک ها را فراموش نکنید.

بسیاری از اما از هشتگ ها استفاده نمی کنیم یا اینکه از هشتگ هایی استفاده می کنیم که خیلی کوتاه هستند یا خیلی بلند هستند. سعی کنید هشتگ های معروف هر حوزه را پیدا کنید و بعد تحلیل کنید که آیا این هشتگ ها محبوب هستند و اگر آره، آیا شما می توانید از آن استفاده کنید یا نه؟

تحلیل یکی از مهم ترین روش های افزایش فالوور اینستاگرام رایگان

تحلیل کردن یکی از مهم ترین روش ها برای این منظور است. شما باید هر استوری و پستی که گذاشتن را تحلیل کنید تا متوجه شوید افراد چه نوع پست هایی را بیشتر دوست دارند؟ چه هشتگ هایی معروف تر هستند؟ چه زمانی برای پست گذاشتن بهتر است و ….. تحلیل را هیچ وقت فراموش نکنید.

 

کلام آخر

در این مطلب به شما روش های افزایش فالوور اینستاگرام رایگان را گفتیم که فقط با همین روش ها به صورت خیلی ساده می تواند تعداد فالوور های اینستاگرام خود را به میزان زیادی افزایش دهید. امیدوارم این مطلب برایتان مفید بوده باشد.