خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » اینستاگرام » افزایش لایک اینستاگرام خیلی ساده و راحت (8 روش رایگان)

این روز ها دیگر اینستاگرام از یک شبکه اجتماعی برای سرگرمی تبدیل به یکی از بهترین مکان ها برای مارکتینگ و برند و کسب درآمد شده است. هر چه می گذرد دنیای ما بیشتر در فضای مجازی فرو می رود و برندینگ و کسب درآمد در اینستاگرام پر رنگ تر می شود. یکی از چالش هایی که اگر شما هم در اینستاگرام فعالیت کرده باشید قطعا با آن رو به رو شدید افزایش لایک پست های خودتان است. در این مطلب قصد دارم تا به روش های افزایش لایک اینستاگرام بپردازم. با من تا انتها همراه باشید.

چرا افزایش لایک اینستاگرام مهم است؟

دلیل این موضوع خیلی سادست. در حال حاضر لایک ها نشان دهنده خوب بودن و بد بودن و محبوب بودن یک پست است و هر پستی که لایک بیشتری داشته باشد نا خوداگاه فرد به سمت آن پست جذب می شود. همچنین افزایش لایک های اینستاگرام موجب افزایش نرخ تعامل می شود که نتیجه آن بیشتر دیدن شدن پست های شما است.

وقتی کسی پست های شما را لایک می کند دیگر پست های شما به احتمال بسیار بالا در صفحه اصلی فرد نمایش داده می شوند و به این ترتیب پیج شما رشد می کند.

اینستاگرام قصد دارد لایک ها را پنهان کند! حالا چه کنیم؟

یکی از مسائلی که در حال حاضر بسیاری درباره‌ی آن حرف می زنند این است که اینستاگرام قصد دارد تا لایک ها را پنهان کند. پس حالا دیگر افزایش لایک ها چه فایده ای دارد؟ اول از همه اینکه فعلا این موضوع برای تمام کشور ها رخ نداده است و در ایران همچنان تعداد لایک ها نمایش داده می شود. از آن طرف حتی اگر تعداد لایک ها پنهان نیز شود باز مسائلی مانند نرخ تعامل، افزایش بازدید پیج شما، نمایش دادن بیشتر پیج شما و…. اهمیت لایک ها را حفظ می کنند.

افزایش لایک پست اینستاگرام

روش های افزایش لایک اینستاگرام

حالا که فهمیدید اصلا چرا به لایک اینستاگرام نیاز دارید به بحث اصلی خودمان یعنی افزایش لایک می رسیم. برای اینکه تعداد لایک های خود را افزایش دهید روش های مختلفی وجود دارد که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

تصاویری بهتر

اولین روش استفاده از تصاویری بهتر است. تصاویری که کیفیت بیشتری داشتند باشند و مخاطب را به سمت خودش جذب کند. برای اینکه متوجه این موضوع شوید تنها کافی است سری به پیج های بزرگ بزنید.

چگونه در اکسپلور اینستاگرام دیده شویم؟ (4 مرحله برای دیده شدن در اکسپلور اینستاگرام)

موضوعات جذاب تر

اگر همیشه قصد داشته باشید موضوعات معمولی و کلیشه ای را انتخاب کنید نباید به فکر افزایش لایک اینستاگرام خود باشید چون در این صورت تنها مخاطبان از شما زده می شوند. شما مدام باید به دنبال ایده های جدید و تلفیقی بگردید.

ویدیو و افزایش لایک اینستاگرام

در این چند وقته قدرت ویدیو و ویدیو مارکتینگ بیشتر از تمام بخش های دیگر رشد کرده است و استفاده کردن از ویدیو به تنها می تواند به کلی کسب و کار شما را دگرگون کند. دیگر تصاویر و متن جذابیت ندارند و مردم به دنبال ویدیو هستند. بنابراین شما هم باید به سمت ضبط ویدیو بروید.

در ساخت ویدیو حتما به موضوع، تایم و کاور ویدیو دقت کنید که روش افزایش بازدهی آن ویدیو تاثیر بسیار زیادی می گذارد.

افزایش تعداد فالوور ها

وقتی فالوور های شما افزایش بیاید به صورت خودکار لایک های شما افزایش می باید و با افزایش لایک دوباره لایک های شما افزایش می یابد و در مجموع پیج شما رشد می کند و دوباره همین چرخه تکرار می شود. سعی کنید همیشه به دنبال افزایش فالوور های خود مخصوصا در اوایل کار حتی با خرید فالوور نیز باشید.

افزایش تعداد لایک ها

شاید این موضوع کمی عجیب باشد اما ساز و کار اینستاگرام طوری طراحی شده است که لایک برای شما لایک میاورد. یعنی اگر تعداد لایک های پست شما افزایش بیاید دیگر به صورت خودکار این تعداد افزایش می باید و شما دچار افزایش لایک اینستاگرام خودکار می شوید. افزایش لایک باید از طریق روش های اصلی و سبز انجام شود و اگر کمبودی بود برای ارتقا و رشد بیشتر از خرید لایک نیز استفاده شود.

ربات اینستاگرام چیست؟ هر آنچه باید درباره ی ربات اینستاگرام بدانید!

نرخ تعامل را افزایش دهید

هر چقدر نرخ تعامل پیج خود را افزایش دهید افراد بیشتری پیج شما را می بینند و پست های شما بیشتر به افراد نشان داده می شود. برای افزایش نرخ تعامل می توانید تبلیغات کنید، از روش فالوور فیک فالوور واقعی استفاده کنید و یا دست به کار شوید و ویدیو های ویروسی تولید کنید.

مسابقه، جایزه، تگ کردن

سعی کنید مسابقه برگذاری کنید. برگذار کردن مسابقه باعث می شود تا افراد جدید با پیج شما آشنا شوند، فالوور های شما افزایش بیابد، نرخ تعامل زیاد شود و…. در کل یک مسابقه کوچک اما بر طبق اصول بازاریابی می تواند به کلی پیج شما را دگرگون کند.

وارد اکسپلور اینستاگرام شوید.

اکسپلور اینستاگرام دقیقا ماه عسل همه پیج هاست. تنها کافی است تا پست شما وارد اکسپلور شود آن وقت اگر واقعا پست خوبی تولید کرده باشید نه تنها با افزایش لایک فراوان رو به رو می شود بلکه تمام پیج شما دچار رشد عجیب و غریبی می شود.

زر ممبر مرکز خدمات خرید فالوور فیک اینستاگرام

در این مطلب تمام سعی خود را کردم تا کم و بیش به روش های افزایش لایک اینستاگرام بپردازم. شاید روش های گفته شده ساده به نظر برسند و قبلا هم در جای دیگر خوانده باشید اما واقعیت همین است تنها عمل کردن به همین روش های ساده می تواند نتایج بسیار خارق العاده ای را برای شما رقم بزند.