خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » واتساپ » آموزش ارسال ویدیو با کیفیت HD در واتس‌اپ | آپدیت 2023

چند وقت پیش واتس‌اپ با انتشار آپدیتی جدید امکان ارسال ویدیو با کیفیت بالا را برای تمامی کاربران خود اضافه کرده است. یعنی دیگر ویدیو های شما که با کیفیت hd یا full hd  ضبط شدند در واتساپ با کیفیت بالایی برای دوستان، خانواده و گروه هایتان ارسال می شود. در این مطلب از زرممبر قصد داریم که به آموزش ارسال ویدیو با کیفیت بالا در واتساپ بپردازیم.

امکان ارسال ویدیو با کیفیت بالا در واتساپ

اگر جز کاربرانی باشید که چندین سال است از برنامه واتساپ استفاده می کند قطعا تا به حال شده که یک ویدیو بسیار جالب و باکیفیت را با گوشی خود ضبط کرده باشید و آن برای دوستان خود ارسال کرده باشید. اما متاسفانه چندان فرقی نمی کند که کیفیت دوربین شما چقدر بالاست چون واتساپ تمامی ویدیو ها را به نوعی فشرده میکرد تا حجم آن کم شود و در این راستا کیفیت ویدیو های به میزان زیادی کاهش پیدا می کرد.

اما خوشبختانه بعد از سال ها انتظار واتساپ لطف کرد و قابلیت ارسال ویدیو ها با کیفیت بالا را اضافه کرد و از حالا شما می توانید ویدیو های خود را کیفیت بالاتر ارسال کنید.

آموزش ارسال ویدیو با کیفیت hd در واتس‌اپ

برای اینکه بتوانید از این قابلیت جدید واتساپ استفاده کنید حتما باید برنامه whatsapp خود را به بروزترین نسخه موجود آپدیت کنید. اینکار را می توانید با رفتن به گوگل پلی و اپ استور انجام دهید.

اگر برنامه خود را به بروزرسانی کردید حالا برای ارسال ویدیو های خود با کیفیت بالا تنها کافیت تا مراحل زیر را طی کنید:

  1. ابتدا وارد برنامه شوید و سپس چتی که می خواهید را انتخاب کنید.
  2. سپس ویدیو مورد نظر خود را از گالریتان انتخاب کنید.
  3. سپس در صفحه ادیت و ارسال ویدیو در بالا بر روی آیکون HD کلیک کنید.
  4. حالا پنجره ای برایتان باز می شود گزینه HD quality را انتخاب کنید و بر روی گزینه done کلیک کنید.( همچنین در این مرحله به شما نشان می دهد که ویدیو شما با چه ابعاد و حجمی ارسال می شود.)
  5. در آخر نیز ویدیو خود را ارسال کنید.

ارسال ویدیو باکیفیت بالا در واتساپ

شما توانستید خیلی ساده ویدیو مدنظر خود را کیفیت بسیار بالا در واتساپ ارسال کنید.

مراحل انتقال چت از واتساپ به تلگرام طبق آپدیت جدید تلگرام

ویدیو های من با چه کیفیتی در واتساپ ارسال می شود؟

در حالتی که شما گزینه standard quality را انتخاب کنید ویدیو های شما با وضوح 480p ارسال می شود که چندان کیفیت بالایی نیست. اما اگر گزینه hd را انتخاب کنید ویدیو های با وضوح 720p ارسال می شود. تفاوت 480 با 720 بسیار زیاد است و 720p را می توان یک کیفیت معمول در نظر گرفت اما همچنان اگر ویدیو های شما با کیفیت full hd یا 4k ضبط شده باشد کیفیت آن کاهش می یابد و بعد در واتساپ ارسال می شود.

آموزش پاک کردن حافظه کش واتساپ در اندروید و ios خیلی راحت

چرا گزینه hd را برای ارسال تصاویر با کیفیت بالا مشاهده نمی کنم؟

این امکان در نسخه جدید واتساپ در دسترس افراد قرار گرفته است. بنابراین اگر می خواهید از آن استفاده کنید حتما باید نسخه برنامه واتساپ خود را از طریق گوگل پلی یا اپ استور بروزرسانی کنید.

در این مطلب از زرممبر مرکز خدمات خرید ممبر فیک و واقعی تلگرام و… به آموزش ارسال ویدیو با کیفیت بالا یا همان hd در واتساپ پرداختم. قابلیتی که واتساپ بعد از گذشت سال های طولانی به برنامه خود اضافه کرد تا افراد برای ارسال فایل های خود با کیفیت بالاتر مجبور نباشند از پیام رسان های دیگر استفاده کنند و یا از ترفند های خاصی استفاده کنند. امیدوارم این مطلب برایتان مفید بوده باشد.