خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » آموزش » چگونه به 1000 دنبال کننده در یوتیوب برسیم؟بر اساس تجربه چندین یوتیوبر

یوتیوب را می توان به عنوان یکی از پرمخاطب ترین شبکه های اجتماعی به حساب آورد که مخاطبان بسیار زیادی دارد و افراد زیادی در آن مشغول فعالیت هستند. اگر چند وقت پیش به افراد می گفتید از یوتیوب می توانید پول در بیاورید قطعا تعجب می کردند اما حالا همه به این باور رسیدند که شبکه آپلود ویدیو یوتیوب یکی از بهترین مکان ها برای کسب درآمد به حساب می آید. در این مطلب قصد دارم تا به یکی از سخت ترین لحظات هر یوتیوبر بپردازم یعنی رسیدن از 0 دنبال کننده به 1000 دنبال کننده. در این مطلب به سوال چگونه به 1000 دنبال کننده در یوتویب برسیم پاسخ می دهم. تا انتها با من همراه باشید.

رسیدن از 0 تا 1000 دنبال کننده یکی از سخت ترین لحاظ و دوران هر یوتیوبر است. شاید رسیدن به 1000 دنبال کننده اول خیلی سخت تر از رسیدن به 5 هزارتای اول باشد. به همین دلیل بسیاری در همین مرحله جا می زنند و دیگر فعالیت نمی کنند. من پس از برسی های مختلفی که از تجربه یوتیوبر های مختلف داشتم تصمیم گرفتم تا بهترین مسیر برای رسیدن به 1000 ساب اسکرایب اول را شما بگویم.

چگونه به 1000 دنبال کننده در یوتیوب برسیم

چگونه به 1000 دنبال کننده در یوتیوب برسیم؟

رسیدن به 1000 دنبال کننده اول در یوتیوب خیلی چیز عجیبی نیست و تنها نیاز است شما یک فرمول ثابت را دنبال کنید. اما مسئله ای بسیار مهم است و باعث می شود بسیار نتوانند به 1000 تای اول برسند جدی گرفتن کار و صبر کردن است. بسیاری برای این تازه اول کارشان است خیلی یوتیوب را سر سری می گیرند و انتظار موفقیت دارند و برخی نیز انتظار دارند بعد از یک ماه خیلی سریع رشد کننده و به درآمد برسند اما این دو هیچ وقت امکان پذیر نیست.

چگونه نویز صدا را حذف کنیم؟ بهترین روش های حذف نویز صدا

ویدیو های زیادی آپلود کنید!

اولین و مهم ترین کاری که شما باید انجام دهید تولید ویدیو به تعداد بالا است. در ابتدای کار شما تجربه زیادی ندارید بنابراین امکان اینکه اشتباه کنید و یا ویدیو های بی کیفیتی درست کنید بسیار زیاد است. بنابراین سعی کنید کیفیت را در یک حداقلی نگهدارید و سپس مدام به تولید ویدیو با عنوان و تامنیل و موضوعات جذاب بپردازید. برای رسیدن به 1000 دنبال کننده اول شما باید ویدیو های زیادی بر روی کانال خود آپلود کرده باشید. طبق تحقیقات مختلف محال است شما بالای 150 تا ویدیو آپلود کرده باشید و هنوز به 1000 دنبال کننده رسیده باشید. بنابراین سعی کنید تا در یک برنامه 6 ماهه 80 تا 150 ویدیو آماده کنید و آن را بر روی کانال خود آپلود کنید.

از عنوان و تامنیل جذاب استفاده کنید!

یکی از اصلی ترین کارهایی که شما باید برای رسیدن به 1000 دنبال کننده اول انجام دهید تامنیل و عنوان درستی را آماده کنید!

عنوان جذاب و خوب باعث می شود تا فرد بیشتر به سمت دیدن ویدیو شما ترغیب شود و به درستی متوجه شود موضوع ویدیو شما درباره چیست! تامنیل نیز اولین تاثیر را در جذب مخاطب دارد و فرد ابتدا به تامنیل ویدیو نگاه می کند و سپس تصمیم میگیرد تا ویدیو را تماشا کند یا نه؟

افزایش بازدید یوتیوب با چند روش ساده

برای داشتن یک تامنیل خوب:

  • از تصاویر با کیفیت استفاده کنید
  • سعی کنید موضوع ویدیو خود را به نمایش بگذارید
  • از تصاویری استفاده کنید که مخاطب به سمت دیدن ویدیو شما جذب شود
  • بر روی سوژه های اصلی تمرکز کنید

برای نوشتن یک عنوان خوب:

  • از عناوین کوتاه استفاده کنید
  • در عنوان حتما موضوع ویدیو خود را به درستی نشان دهید
  • از کلمات خودمانی و آمیانه استفاده کنید
  • بر روی نیاز و دلیل تماشای فرد مقابل تمرکز کنید

موضوعات جذاب را آماده کنید!

اگر در ابتدا و شروع کارتان به سراغ موضوعات نه چندان جذاب و موضوعاتی که مخاطبین کمی دارند بروید احتمال اینکه بتوانید رشد کنید بسیار کم می شود. شما باید سعی کنید تا به سمت موضوعاتی که سرچ بالایی دارند و مخاطبین زیادی به دنبال آنها هستند بروید تا افراد جذب ویدیو شما بشوند.

بعد از اینکه کمی رشد کردید می توانید درباره هرچیزی ویدیو بگذارید چون شما مشخص می کنید درباره چه چیزی ویدیو بگذارید اما در شروع کار این یک اشتباه بزرگ است.

کپی رایت در یوتیوب و هر آنچه باید در رابطه با آن بدانید!

به نتایج اهمیت ندهید!

به جرئت می توانم بگویم یکی از اصلی ترین چیزی هایی که شما را در رسیدن به 1000 دنبال کننده در یوتیوب ناکام می گذارد توجه به نتایج لحظه ای است. بیشتری با چندین ویدیو اولی که می گذارند بسیار نا امید می شوند چون زمان زیادی برای ادیت و ساخت آن ویدیو گذاشتند اما در نهایت نه لایک، نه کامنت و نه ویدیو بدست آوردند. این چیز کاملا طبیعی است و امکان دارد تنها تا 20 ویدیو اول شما چیزی را مشاهده نکنید اما بهترین کار این است که حداقل تا 6 ماه و آپلود 100 ویدیو به هیچ عنوان به نتایج اهمیت ندهید.

در این مطلب اصول و فرمولی که شما باید برای رسیدن به 1000 دنبال کننده در یوتیوب استفاده کنید را به شما گفتیم. تنها با توجه کردن به همین موارد ساده و ابتدایی می توانید به هدف خودتان در رسیدن به دنبال کننده های زیاد برسید.