خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » اینستاگرام » نحوه جلوگیری و بازیابی پیج مسدود شده اینستاگرام به دلیل Vpn

یکی از شایع ترین و اصلی ترین دلایل بن شدن و یا ساسپند شدن اکانت ایرانیان به دلیل استفاده از vpn است. بسیاری از ما از برنامه تغییر آی پی برای فعالیت های مختلفی استفاده می کنیم و همزمان وارد اینستاگرام هم می شویم و از آن استفاده می کنیم که همین موضوع می تواند منجر به ساسپند شدن اکانتمان شود. در این مطلب قصد دارم تا به آموزش نحوه جلوگیری و بازیابی پیج مسدود شده اینستاگرام به دلیل استفاده از Vpn به صورت کامل بپردازم.

چرا اکانت اینستاگرام ما به دلیل استفاده از Vpn ساسپند می شود؟

وقتی شما از برنامه های تغییر آی پی به خصوص ورژن های رایگان و نا امن استفاده می کنید مدام ای پی کشور و مکان شما تغییر می کند و همین موضوع باعث مشکوک شدن اینستاگرام به اکانت شما می شود. در این حالت یا اینستاگرام اکانت شما را ربات شناسایی می کند و یا تشخیص می دهد که اکانت شما دست شخص دیگری افتاده باشد و یا با مشکل رو به رو شده باشد. به همین دلیل اقدام به ساسپند شدن اکانت شما می کند.

نحوه بازیابی پیج مسدود شده اینستاگرام به دلیل Vpn

چگونه از بن شدن اکانت اینستاگرام خود به خاطر vpn جلوگیری کنیم؟

همیشه پیشگیری بهتر است درمان است. اگر هنوز با مشکل ساسپند شدن اکانت خود رو به رو نشدید اما از وی پی ان برای استفاده از اینستاگرام استفاده می کنید بهتر است حتما برای جلوگیری از ساسپند شدن اقدامی کنید. بهترین کار این است که ابتدا وارد اینستاگرام شوید و تایید دومرحله ای آن را فعال کنید. سپس وارد تنظیمات گوشی خود بخش Apps شوید و برنامه اینستاگرام را پیدا کنید. سپس وارد بخش permission شوید و دسترسی لوکیشن را از اینستاگرام بگیرید تا دیگر نتواند متوجه مکان گوشی شما شود. این کار می تواند تا حد خوبی برای رفع مشکل شما شود.

ریلز اینستاگرام چیست؟ آیا همان تیک تاک است؟+فعال سازی reels اینستاگرام

ارتباط با پشتیبانی اینستاگرام برای رفع مشکل دی اکتیو شدن اینستاگرام به خاطر استفاده از vpn

اگر به خاطر استفاده از وی پی ان های مختلف و نا امن اکانت شما دی اکتیو شده است بهتر است برای رفع آن حتما اقدام کنید. به این منظور می توانید ابتدا وارد لینک زیر شوید:

https://help.instagram.com/contact/606967319425038

سپس در بخش full name نام خود را وارد کنید.

در بخش your email ایمیل خود را وارد کنید.

در بخش Your Instagram Username نام کاربری خود را وارد کنید.

در بخش Your mobile number شماره تلفن خود را وارد کنید.

در آخر نیز در کادر مربوطه شرایط خود و اینکه چرا درخواست تجدید نظر دارید را توضیح دهید و بر روی گزینه send کلیک کنید و منتظر بمانید.

حل مشکل ارسال نشدن کد امنیتی اینستاگرام (کد امنیتی)

رفع پیام we suspended your account در اینستاگرام

اگر زمانی که وارد اکانت اینستاگرام خود شدید پیامی با عنوان we suspended your account on… را مشاهده کردید به این معنی است که اینستاگرام اکانت شما را به خاطر دلایل مختلفی ساسپند کرده است که استفاده از vpn می تواند یکی از دلایل اصلی آن باشد.

در همین صفحه بر روی گزینه disagree with decision کلیک کنید و سپس گزینه im not a robot را انتخاب کنید. پازلی که به شما می دهد تا کامل کنید و گزینه next را انتخاب کنید.

در مرحله بعد ایمیل یا شماره تلفن مربوط به اکانت خود را وارد کنید و بر روی گزینه send confirmation کلیک کنید سپس کد تاییدی که برای شما ارسال می شود را در کادر مربوطه وارد کنید و مراحل را تکمیل کنید تا حساب شما تایید شود. بعد از مدتی این امکان وجود دارد که اکانت شما از حالت ساسپند خارج شود.

به دلیل اینکه بسیاری از ما از برنامه های فیلترشکن و تغییر آی پی استفاده می کنیم این امکان وجود دارد که اکانت ما به خاطر این موضوع ساسپند شود. در این مطلب از زرممبر مرکز خدمات خرید فالوور تردز و خرید لایک ایرانی اینستاگرام به آموزش جلوگیری از ساسپند شدن اکانت اینستاگرام و آموزش بازیابی پیج مسدود شده اینستاگرام به دلیل استفاده از vpn به صورت کامل پرداختم.