خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » ترفند » آموزش دانلود ویدیو های کوتاه یوتیوب (Shorts)

در سال 2021 بود که شرکت یوتیوب دسته بندی جدید به نام shorts اضافه کرد. ویدیو های کوتاهی که معمولا تا یک دقیقه بودند و به صورت عمودی ضبط می شدند. گاهی اوقات پیش می آید تا در بین آنها ویدیو های بسیار جذاب یا کاربری ببینید که بخواهید آن را دانلود کنید. در این مطلب به آموزش دانلود ویدیو های کوتاه(شورت) یوتیوب می پردازم.

ویدیو های shorts چیست؟

shorts قابلیتی مانند ریلز اینستاگرام که سعی داشت تا فضایی مانند تیک تاک اما حرفه ای تر و با تم و فضای یوتیوب را برای کاربران فراهم کند. که البته در انجام این کار موفق هم بود و تولید کننده های محتوای زیادی به سمت تولید ویدیو های کوتاه رفتند و از این امکان استقبال کردند.

آموزش دانلود ویدیو های shorts یوتیوب

نحوه دانلود ویدیو های کوتاه یوتیوب

اگر در حال گشت و گذار در یوتیوب هستید و یک ویدیو Short برایتان خیلی جالب بوده و می خواستید آن را دانلود کنید میبینید که هیچ امکانی برای این موضوع در یوتیوب در نظر نگرفته شده و شما عملا نمی توانید ویدیو های شورت یوتیوب را دانلود کنید. اما این اتفاق به این معنا نیست که هیچ راهی برای انجام این کار نیست. در ادامه به روش های دانلود ویدیو شورت یوتیوب می پردازم.

دانلود Shorts یوتیوب به صورت آنلاین

خیلی از ما صرفا شاید چند ویدیو شورت برایمان جذاب باشد که بخواهیم آن را دانلود کنیم برای همین نصب کردن یک برنامه جانبی برای اینکار شاید چندان عقلانی نباشد. خوشبختانه وبسایت های بسیار زیادی وجود دارند که به شما این امکان را می دهند تا بتوانید خیلی ساده ویدیو که می خواهید را دانلود کنید.

حذف کردن پلی لیست در یوتیوب (موبایل – وبسایت)

کپی کردن لینک ویدیو یوتیوب

شاید اصلی ترین و مهم ترین بخش دانلود ویدیو شورت از یوتیوب همین کپی کردن لینک ویدیو مدنظرتان باشد. چون هر وبسایت یا برنامه ای از شما لینک ویدیو را برای استارت و دانلود می خواهد. برای پیدا کردن لینک ویدیو شورت مدنظرتان می توانید وارد وبسایت یوتیوب شوید سپس ویدیو Shorts که می خواهید دانلود کنید را پیدا کنید در کنار صفحه بر روی دکمه share کلیک کنید و سپس بر روی گزینه Copy یا copy link کلیک کنید. روند اینکار در برنامه یوتیوب نیز به همین صورت است. حالا که لینک ویدیو شورت مدنظرتان را دارید می توانید خیلی راحت به دانلود آن اقدام کنید.

10downloader.com

یکی از وبسایت های محبوب در زمینه دانلود ویدیو از پلتفرم های محبوب همین 10 دانلودر می باشد. تنها کافیست تا ابتدا وارد آدرس زیر شوید.

10downloader.com/en/104/youtube-shorts-downloader

سپس لینک ویدیو شورت مدنظرتان را در کار paste video link here… وارد کنید و سپس بر روی دکمه download کلیک کنید. کمی صبر کنید تا لیست دانلود برایتان ظاهر شود. شما می توانید از بخش Download Video with Sound ویدیو مدنظرتان را با کیفیت های مختلف و فرمت های مختلف دانلود کنید. از بخش Download Video without Sound نیز می توانید ویدیو مدنظرتان را بدون صدا در کیفیت ها و فرمت های مختلف دانلود کنید.

آموزش ساخت کانال یوتیوب | 0 تا 100 طبق آپدیت جدید یوتیوب

وبسایت shortsdown.com

یکی از وبسایت هایی که به صورت تخصصی در زمینه دانلود ویدیو های شورت فعالیت می کند shortsdown است. برای دانلود ویدیومدنظرتان تنها کافیست تا وارد آدرس shortsdown.com شوید. سپس در کادر paste link here… لینک ویدیو shorts خود را وارد کنید و بر روی start کلیک کنید. کمی بعد می توانید بخش video ویدیو مدنظرتان را با کیفیت های مختلف دانلود کنید و از بخش audio صدای ویدیو شورت مدنظرتان را با کیفیت و فرمت های مختلف دانلود کنید.

برنامه های دانلود ویدیو های شورت یوتیوب

برنامه های مختلفی برای دانلود ویدیو های شورت یوتیوب وجود دارد که اگر ویدیو های زیادی دانلود می کنید می تواند برایتان مفید باشد. برنامه هایی مانند Shorty Video Saver و Tube Shorts Downloading App دو گزینه بسیار عالی برای دانلود ویدیو های شورت یوتیوب با سرعت بسیار زیاد می باشند. تنها کاری که لازم است انجام دهید این است که ابتدا این برنامه ها را از گوگل پلی دانلود کنید و سپس وارد آنها شوید و لینک ویدیو Shorts خود را کپی کنید. برنامه خیلی راحت شروع به دانلود می کند.

در این مطلب از زرممبر مرکز خدمات خرید لایک واقعی اینستاگرام و فالوور فیک اینستاگرام به آموزش دانلود ویدیو های کوتاه یا همان شورت یوتیوب پرداختم تا با این اینکه یوتیوب امکان دانلود را در اختیار کاربران خود قرار نداده است شما بتوانید خیلی ساده ویدیو های که برایتان جذاب بوده است را دانلود کنید.