خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » آموزش » آموزش حذف اکانت کوکو Coco Messenger به صورت تصویری (آپدیت 2023)

پیام رسان کوکو یکی جز پیام رسان های محبوب دنیا به حساب می آید که به خاطر سادگی و قابلیت های مختلفی که دارد طرفداران و کاربران بسیار زیادی دارد. اما زمانی که دیگر از این پیام رسان استفاده نمی کند و بنا به هر دلیلی دیگر نمی خواهید در آن فعالیت منید شاید دوست داشته باشید که اکانت خود را حذف کنید. در ادامه به آموزش حذف اکانات کوکو (coco)  می پردازم.

برنامه coco  یک پیام رسان برای چت و صوت و تصویر می باشد که برای ios و اندروید منتشر شده است همچنین قابلیت های مختلفی که دارد باعث شده تا مخاطبین خاص خود را پیدا کند. خوشخبتانه coco هم مانند بسیاری از برنامه های مطرح روش ساده ای را برای حذف اکانات ها یا همان دیلیت اکانت در اختیار مخاطب قرار دادند تا بتوانند هر موقع که خواستند بدون هیچ مشکل و دردسری اکانت خود را حذف کنند.

آموزش حذف اکانت کوکو

اگر زیاد از برنامه coco استفاده نکرده باشید یا دفعه اولی باشد که بخواهید اکانت coco خود را حذف کنید احتمالا کمی گیج می شوید چون کمی با دیگر برنامه ها و اپ ها متفاوت می باشد با اینکه بسیار ساده است. برای حذف اکانت Coco Messenger تنها کافیست تا مراحل زیر را به صورت کامل اجرا کنید:

ابتدا وارد برنامه coco شوید و به اکانتی که قصد حذف کردن آن را دارید وارد شوید.

سپس در پایین صفحه سمت راست بر روی گزینه more کلیک کنید.

حالا به دنبال گزینه Settings یا همان تنظیمات باشید.

پاک کردن Coco Messenger

در صفحه بعد بر روی گزینه clear date کلیک کنید.

دیلیت اکانت coco

بعد از کلیک بر روی گزینه clear date در پایین صفحه بر روی گزینه delete کلیک کنید.

دیلیت اکانت کوکو

با کلیک کردن بر روی گزینه Delete اکانت شما حذف می شود.

بعد از حذف شدن اکانت دیگر نمی توانید از آن استفاده کنید و عملا دیگر کسی نمی تواند به شما پیام دهد. این یعنی می توانید با خیال راحت برنامه coco را از گوشی خود پاک کنید.

بهترین برنامه ریکاوری فایل های حذف شده برای موبایل (عکس، فیلم و..)

حذف اکانت Coco Messenger

چگونه اکانت Coco Messenger را خیلی سریع حذف کنم؟

برای اینکا تنها کافیست تا به More > Settings > Clear Data بروید و سپس بر روی گزینه delete کلیک کنید.

بعد از پاک کردن اکانت چه می شود؟

بعد از اینکه اکانت خود را پاک کردید دیگر نمی توانید از آن استفاده کنید و عملا هیچ کسی هم نمی تواند به آن پیامی ارسال کند.

آیا دوباره می توانم از برنامه coco استفاده کنم؟

برای اینکه بتوانید از برنامه coco استفاده کنید می توانید بعد از دیلیت اکانت خیلی ساده و راحت یک اکانت دیگر بسازید و با استفاده از آن به استفاده از برنامه Coco Messenger بپردازید.

5 تا از بهترین برنامه های افزایش سرعت گوشی

برنامه کوکو چه قابلیت هایی دارد؟

این برنامه یک پیام رسان است و به شما قابلیت ارسال پیام های صوتی، متنی و تصویری را می دهد. همچنین محیط خیلی ساده ای دارد و می توانید با کاربران سراسر دنیا در ارتباط باشید و افراد مختلف را پیدا کنید.

تلگرام هم یکی دیگر از پیام رسان های محبوب در سراسر دنیا به حساب می آید که به خصوص در ایران طرفداران بسیار زیادی دارد و همین موضوع باعث شده تا بسیاری از افراد مختلف و… از آن برای اهداف خود و ایجاد مخاطب و ارتباط و رشد و پیشرفت شغل خود استفاده کنند. خوشبختانه قابلیت کانال و گروه تلگرام هم این امکان را به خوبی فراهم کرده است. شماهم می توانید با استفاده از این برنامه و ایجاد کانال و استفاده از خدماتی مانند خرید ممبر واقعی ایرانی تلگرام و بازدید واقعی و ایجاد پست و… زمینه را برای رشد و پیشرفت خود و کسب و کارتان فراهم کنید و از محبوبیت این پیام رسان استفاده کنید.