خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » اینستاگرام » آموزش اضافه کردن reminder در اینستاگرام (در استوری، لایو و پست)

ریمایندر قابلیتی جدیدی است که به اینستاگرام اضافه شده تا کار کسب و کار ها راحت تر کند. در گذشته قابلیت اضافه کردن ریمایندر در استوری اینستاگرام در دسترس بود اما حالا امکان اضافه کردن آن برای پست و لایو نیز فعال است. به همین دلیل تصمیم گرفتم در این مطلب به آموزش اضافه کردن reminder در اینستاگرام بپردازم. اگر جز افرادی هستید که زیاد از اینستاگرام استفاده می کنید و دوست دارید از امکانات حرفه ای آن مانند ریمایندر آن استفاده کنید تا انتهای این مطلب با زرممبر همراه باشید.

آموزش اضافه کردن reminder در اینستاگرام

ریمایندر اینستاگرام چیست؟

ریمایندر ها در واقع قابلیتی در اینستاگرام هستند که شما می توانید توسط آن زمان یک چیز را به مخاطبین خود اطلاع دهید. در واقع ست کردن ریمایندر کاربران شما را به طور کامل در جریان رویداد ها و برنامه های پیجتان خبر می دهد و آنها را بیشتر در اطلاع اخبار پیج شما می گذارد.

مزیت استفاده از ریمایندر برای کسب و کار های مختلف!

با استفاده از ریمایندر می توانید تمامی مخاطبین خود را در اطلاع رویداد های مختلف پیجتان قرار دهید. به طور مثال می توانید برای محصولات، لایو هایتان و… ریمایندر قرار دهید تا در هنگام رخ دادن آن اتفاق به آن کاربرانتان اطلاع داده شود. همین موضوع باعث می شود تا درصد کاربران بیشتری با پیج شما ارتباط برقرار کنند و همیشه در جریان اخبار و رویداد های مختلف باشند و همین موضوع باعث می شود تا زمانی که یک محصول جدید تولید می کنید یا یک لایو برگذار می کنید کاربران بیشتری در اطلاع آن باشند.

آموزش اضافه کردن reminder در اینستاگرام

آموزش اضافه کردن reminder در استوری اینستاگرام

اضافه کردن ریمایندر برای استوری اینستاگرام یک قابلیتی است که چندین سال می شود که به اینستاگرام اضافه شده است. برای اضافه کردن reminder در اینستاگرام کافیست مراحل زیر را دنبال کنید.

 1. ابتدا وارد اینستاگرام شوید.
 2. بر روی گزینه add story تپ کنید.
 3. استوری خود را بسازید.
 4. در بالا بر روی ایموجی خنده در کنار آیکون های ستاره Aa کلیک کنید.
 5. بر روی گزینه countdown کلیک کنید.
 6. در بخش countdown name نام ریمایندر خود را وارد کنید.
 7. در بخش بعدی زمان رویداد خود را انتخاب کنید.
 8. سپس بر روی گزینه done در بالا کلیک کنید.

به همین راحتی توانستید یک ریمایندر در استوری خود اضافه کنید. بعد از اینکه استوری خود را گذاشتید افراد می توانند در استوری شما بر روی گزینه Set reminder کلیک کنید تا در زمانی که ریمایندر تمام شد به شما اطلاع داده شود.

حل مشکل ارسال نشدن کد امنیتی اینستاگرام (کد امنیتی)

آموزش اضافه کردن reminder در اینستاگرام

جدیدا امکان اضافه کردن ریمایندر برای پست اینستاگرام نیز اضافه شده است و شما می توانید در پست های اینستاگرام خود نیز ریمایندر اضافه کنید. برای اضافه کردن یک ریمایندر تنها کافیست مراحل زیر را طی کنید.

 1. ابتدا اینستاگرام را باز کنید.
 2. بر روی دکمه اضافه کردن پست کلیک کنید.
 3. حالا عکس یا ویدیو پست مدنظرتان را انتخاب کنید.
 4. در صفحه بعدی بر روی گزینه next کلیک کنید.
 5. در صفحه اضافه کردن کپشن بر روی گزینه add reminder کلیک کنید.
 6. در بالا یک نام برای این ریمایندر وارد کنید.
 7. سپس در بخش start time تایم شروع رویداد را وارد کنید.
 8. سپس در بخش end time  می توانید تایم پایان رویداد را مشخص کنید.
 9. سپس بر روی done کلیک کنید.
 10. حالا پست خود را منتشر کنید.

آموزش اضافه کردن reminder در پست اینستاگرام

بعد از اینکه برای پست خود ریمایندر گذاشتید در کنار پست شما یک آیکون کوچک ظاهر می شود که با کلیک بر روی آن ریمایندر ظاهر می شود. با کلیک کردن بر روی remind me یک روز قبل، یک ربع قبل و لحظه شروع رویداد به فرد مورد نظر اطلاع داده می شود. به همین دلیل می توانید از آن برای تبلیغ رویداد ها، لایو و مسابقه و معرفی محصول، انتشار یک پست جدیدی و… اضافه کنید.

مشاهده مخفیانه استوری اینستاگرام بدون متوجه شدن فرد

آموزش اضافه کردن ریمایندر برای لایو اینستاگرام

با آپدیت های اخیر امکان اضافه کردن reminder در اینستاگرام برای لایو نیز اضافه شده است. که فالوور های شما می توانند با کلیک بر روی این ریمایندر قبل از شروع لایو باخبر شوند.

برای اضافه کردن یک ریمایندر برای لایو اینستاگرام مراحل زیر را دنبال کنید:

 1. وارد اینستاگرام شوید.
 2. وارد بخش لایو اینستاگرام شوید.
 3. بر روی آیکون تقویم در سمت چپ کلیک کنید.
 4. حالا عنوان و توضیحات و زمان ریمایندر خود را وارد وارد کنید.
 5. سپس بر روی گزینه schedule کلیک کنید.

به طور کلی این ریمایندر به دو حالت مختلف برای کاربران شما نمایش داده می شود. در زیر بیو شما در صفحه پروفایل این ریمایندر نمایش داده می شود. همچنین می توانید بعد از اد کردن این ریمایندر با انتخاب گزینه share as post این ریمایندر در بخش پست های شما هم نمایش داده می شود.

در این مطلب از زرممبر مرکز خدمات خرید بازدید تلگرام، خرید فالوور فیک و دیگر خدمات شبکه اجتماعی به آموزش اضافه کردن reminder در اینستاگرام در پست، لایو و استوری پرداختم تا بتوانید خیلی راحت با استفاده از آن کاربران خود را در جریان لایو و رویداد های مختلف قرار دهید.