خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » اینستاگرام » آموزش گذاشتن لوکیشن در بیو اینستاگرام (آپدیت 2022)

اینستاگرام را میتوان یکی از محبوب ترین و پرمخاطب ترین شبکه های اجتماعی در جهان و در ایران دانست که طرفداران بسیار زیادی دارد. این حجم از طرفدار باعث شده تا این شبکه اجتماعی به یک محیط بسیار عالی و فوق العاده برای کسب و کار ها تبدیل شود تا بتوانند از آن برای رشد و پیشرفت خود و البته درآمدزایی استفاده کنند. یکی از امکاناتی که اینستاگرام در همین راستا به برنامه خود اضافه کرد امکان گذاشتن لوکیشن در بیو اینستاگرام است که باعث می شود افراد تنها با یک کلیک موقعیت مغازه، شرکت و یا دفتر شما را متوجه شوند. در ادامه این مطلب قصد دارم تا به نحوه گذاشتن لوکیشن در بیو اینستاگرام را بپردازم بنابراین اگر شما هم از اینستاگرام برای رشد و در آمد زایی بیشتر کسب و کار خود استفاده می کنید تا انتهای این مطلب با من زرممبر همراه باشید.

گذاشتن لوکیشن در بیو اینستاگرام

این امکان خیلی ساده و بدون نیاز به هیچ کار یا چیزی در اختیار تمامی افراد قرار گرفته است تا بتوانند از آن استفاده کنند. اما این را باید بدانید که برای استفاده از این امکان حتما باید پیج شما بیزینسی باشد و عملا استفاده از این امکان بر روی پیج های شخصی و اشخاص عادی امکان پذیر نیست.

اگر پیج شما بیزینسی نیست خیلی راحت می توانید همین الان اینستاگرام خود باز کنید. سپس در پایین بر روی عکس پروفایل خود کلیک کنید تا وارد صفحه پیج خود شوید.

حالا بر روی گزینه Edit profile کلیک کنید و سپس بر روی گزینه switch to professional account کلیک کنید. مراحل را دنبال کنید و به همین راحتی اکانت خود را تبدیل به یک اکانت بیزینسی کنید.

البته بیزینسی کردن اکانت به شما این امکان را می دهد تا به ویژگی ها و قابلیت های بسیار بیشتری دسترسی داشته باشید و بسیاری از گزینه ها که در حالت عالی امکان استفاده از آنها وجود ندارد برای شما به راحتی قابل استفاده باشند. به همین دلیل معمولا تغییر اکانت از شخصی به بیزینسی برای کسب و کار می تواند بسیار سودمند باشد.

مراحل قرار دادن لوکیشن در بیو

بعد از اینکه اکانت خود را از شخصی به تجاری تغییر دادید امکان گذاشتن لینک در بیو اینستاگرام برایتان آزاد می شود. حالا تنها مراحل زیر را دنبال کنید.

البته اینستاگرام خود را باز کنید.

سپس در پایین بر روی عکس پروفایل خود کلیک کنید.

در صفحه پروفایل خود بر روی گزینه edit profile کلیک کنید.

سپس بر روی گزینه contact options کلیک کنید.

در بخش بعدی می توانید اطلاعاتی از کسب و کار خود را قرار دهید.

در بخش Business address محل کسب و کار خودتان را وارد کنید.

آموزش گذاشتن لوکیشن در بیو اینستاگرام

همچنین مکان مدنظرتان را روی نقشه ذخیره کنید.

در آخر بر روی گزینه Done و save کلیک کنید.

قرار دادن لوکیشن در بیو اینستاگرام

به همین راحتی شما توانستید آدرسی کسب و کار خود را در بیو بگذارید و از این به بعد هر فردی که به پیج شما سری می زند می تواند این آدرس را مشاهده کند.

چرا باید در بیو خود لوکیشن قرار دهیم؟

اما شاید یک سوال برایتان پیش بیاید که اصلا چرا باید لوکیشن کسب و کار خود را در بیو قرار دهیم؟ ابتدایی ترین و ساده ترین دلیل این موضوع این است که معمولا افراد خیلی سخت وقتی با پیج شما رو به رو می شوند برای پیدا کردن آدرس آن جستجو می کنند و یا در مرورگر سرچ می کنند یا به شما دایرکت می دهند. به همین دلیل این امکان وجود دارد که شما مشتریان زیادی را به همین دلیل ازدست بدهید.

همچنین قرار دادن یک آدرس می تواند باعث اعتبار کسب و کار شما و پیجتان شود. شما می توانید با این کار خیلی راحت اعتماد افراد را جلب کنید و ساده تر مشتریان زیادی را بدست بیاورید چون آنها بر این باورند که با یک کسب و کار حقیقی و واقعی طرف هستند که اعتبار دارد.

به همین دلیل اگر واقعا برای فعالیت در اینستاگرام و استفاده از این فضای بینظیر برای رشد کسب و کار خود اطمینان دارید بهتر است حتما در بیو خود آدرس و دیگر اطلاعات را به طور کامل قرار دهید .

افزایش فالوور اینستاگرام

اینستاگرام با مخاطبان بسیار زیادی زیادی که در ایران دارد همیشه به عنوان یکی از بهترین مکان ها و شبکه های اجتماعی برای رشد کسب و کار شناخته می شود. به همین دلیل بسیاری از کسب و کار ها هزینه های زیادی برای تولید محتوا و تبلیغات می کنند. اما به دلیل نداشتن فالوور کافی بازدهی خوبی دریافت نمی کنند چون افراد به یک پیج تازه و بدون فالوور اعتماد زیادی نمی کنند و آن را دنبال نمی کنند. به همین دلیل است که بسیاری از خدمات خرید فالوور فیک اینستاگرام، خرید لایک ایرانی و… استفاده می کنند تا بتوانند بازدهی تبلیغات و تولید محتوای خود را افزایش دهند و با سرعت فوق العاده تری رشد کنند.