خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » اینستاگرام » چگونه like اینستاگرام را مخفی کنیم؟ مخفی کردن لایک اینستاگرام

چگونه لایک های اینستاگرام را مخفی کنیم؟ آیا می شود لایک اینستاگرام را مخفی کرد؟ و…. قطعا تابه حال برایتان این سوال ها پیش آمده است. اینستاگرام طی آپدیتی که منتشر کرده قابلیت مخفی کردن لایک ها را به پلتفرم خود اضافه کرده تا افراد بتوانند در صورت لزوم لایک های پست های خود را مخفی کنند. امروز در این مطلب از زرممبر قصد دارم تا به آموزش مخفی کردن لایک اینستاگرام بپردازم بنابراین اگر شماهم میخواهید بدانید چگونه باید این کار را انجام دهید تا انتهای این مطلب با من همراه باشید.

مخفی کردن لایک اینستاگرام

لایک کلمه ای که در اینستاگرام معنی و ارزش بسیار زیادی دارد. در واقع لایک ها یک معیار برای سنجش میزان محبوبیت و برتری یک پست در اینستاگرام به حساب می آید و به همین دلیل در دیدگاه مخاطب و اینستاگرام ارزش بسیاری زیادی دارد.

مخاطب از طریق میزان لایک می تواند متوجه شود که یک پست واقعا خوب است یا نه؟ و به نوعی تعداد لایک بالاتر باعث میشود تا مخاطب آن پست و پیج را جدی تر بگیرید. همچنین وقتی کاربری پست شما را لایک می کند الگوریتم های اینستاگرام پست های پیج شما را بیشتر به او و دیگران پیشنهاد می کنند و همین موضوع می تواند باعث شود تا خیلی سریع تر رشد کنید.

اما چرا باید like اینستاگرام را مخفی کنیم؟

مخفی کردن لایک اینستاگرام می توانند دلایل مختلفی داشته باشد و یکی از اصلی ترین دلایل آن کم بودن تعداد فالوور ها و در نتیجه کم بودن تعداد لایک های پستتان است. در اینستاگرام فالوور بالاتر باعث جذب فالوور بیشتر می شود و فالوور بالاتر باعث لایک بیشتر و لایک بیشتر موجب جذب لایک بیشتر می شود. به همین دلیل اگر در اوایل کار و پیجتان میزان فالوور کمی داشته باشید و تعداد لایک های پستتان کم باشد این موضوع می تواند باعث این شود تا افراد پست و پیج شما را نادیده بگیرند و نتوانند آن طور که باید و شاید رشد کنید. به همین دلیل بسیاری از افراد تعداد لایک های اینستاگرام خود را مخفی می کنند.

شما می توانید لایک های پستتان را بعد از انتشار پست و قبل از انتشار پست مخفی کنید. همچنین می توانید لایک کل پست های اینستاگرامتان را مخفی کنید.

چگونه افراد را در اینستاگرام پیدا کنیم؟ 4 روش پیدا کردن افراد در اینستاگرام

مخفی کردن لایک اینستاگرام بعد از انتشار پست

اگر پستی را منتشر کردید و می خواهید لایک های آن را پاک کنید تنها کافیست تا مراحل زیر را انجام دهید.

 1. وارد اینستاگرام شوید.
 2. سپس به پست مدنظرتان بروید.
 3. حالا بر روی سه نقطه کنار پستتان کلیک کنید.
 4. از منویی که برایتان باز می شود بر روی گزینه hide like count را کلیک کنید.
 5. به همین راحتی تعداد لایک های پستتان خیلی راحت مخفی می شود و دیگر افراد نمی توانند آن را مشاهده کنند.

مخفی کردن لایک اینستاگرام بعد از انتشار پست

پنهان کردن لایک پست قبل از انتشار آن

اگر می خواهید کارتان را راحت تر کنید می توانید از این به بعد قبل از اینکه هر پستی را آپلود کنید مشخص کنید که می خواهید تعداد لایک هایش نمایش داده شود یا نه؟

برای این کار در زمان انتشار پست بعد از اینکه عکس پست مدنظرتان را انتخاب کردید و به صفحه نوشتن کپشن هدایت شدید کمی صفحه را به پایین بکشید تا گزینه advanced settings را مشاهده کنید. بر روی آن کلیک کنید. سپس در صفحه بعد به دنبال گزینه hide like and view counts on this post باشید و آن را روشن کنید. به همین راحتی دیگر لایک های این پست برای دیگر افراد نمایش داده نمی شود.

اینستاگرام کودکان چیست؟ بهینه سازی اینستاگرام برای کودکان

مخفی کردن like تمامی پست های اینستاگرام

در ادامه مطلب آموزش مخفی کردن لایک اینستاگرام میخواهم به شما راهی را معرفی کنم که بتوانید خیلی راحت لایک تمام پست هایتان را مخفی کنید. برای این کار:

 1. ابتدا وارد برنامه اینستاگرام شوید.
 2. سپس در پایین بر روی عکس پروفایلتان کلیک کنید.
 3. در بالا بر روی سه نقطه کلیک کنید.
 4. حالا بر روی گزینه settings کلیک کنید.
 5. در صفحه بعد بر روی گزینه privacy کلیک کنید.
 6. بر روی posts کلیک کنید.
 7. به دنبال گزینه hide like and view counts باشید و آن را روشن کنید.

مخفی کردن لایک اینستاگرام

به همین راحتی از این به بعد لایک تمامی پست های شما برای مخاطبین نشان داده نمی شود.

آیا باید لایک های اینستاگرام را مخفی کنیم؟

این موضوع می تواند تاثیر بعدی هم داشته باشد. بالا بودن تعداد لایک های یک پست می تواند افراد را جذب کند تا بیشتر به آن پست توجه کنند. به همین دلیل با مخفی کردم تعداد آنها این امکان وجود دارد تا مقداری ویو و لایک بیشتر را از دست بدهید.

البته این موضوع هم توجه داشته باشید که کم بودن لایک ها در ابتدای کار می توانند رشد پیج شما را بیشتر کند. به صورت کلی افراد در اینستاگرام جذب پیج هایی می شوند که فالوور بالاتری دارند و بعد از آن بیشتر به پست هایی اهمیت می دهند که ویو و لایک زیادی دارد. شاید خودشان نگویند اما فالوور و لایک می تواند موجب جذب آنها به یک پیج شود. اما این موضوع برای پیج های تازه تاسیس می تواند تاثیر بعدی داشته باشد چون آنها فالوور کمی دارند و به همین دلیل خیلی طول می کشد تا فالوور بدست بیاورند و نتیجه همه اینها کم بودن تعداد لایک ها در اوایل کار است که سرعت رشد را بسیار کم می کند. به همین دلیل مجموعه زرممبر خدمات خرید فالوور فیک اینستاگرام و خرید لایک اینستاگرام را به مجموعه خدمات خود اضافه کرده تا بتوانید با استفاده از آنها رشد سریع تری در اوایل کار داشته باشید.