خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » آموزش » آموزش تولید محتوا برای کانال های فیلم و سریال خیلی ساده از صفر تا صد!

در این دور و زمانه محتوا پادشاست و در بین کسب و کار های اینترنتی حرف اول را تولید محتوا می زد. تولید محتوا برای بسیاری از افراد بسیار سخت است به طوری که ساعت ها برای اینکه چگونه تولید محتوا کنند و چه مطالبی تولید کنند فکر می کنند. در این مطلب قصد دارم تا به آموزش تولید محتوا برای کانال های فیلم و سریال بپردازم. بنابراین اگر شماهم می خواهید با اصول تولید محتوا در این سبک آشنا شوید همین الان تا انتهای این مطلب را دنبال کنید.

قطعا این جمله از بیل گیتس را شنیدید که: محتوا پادشاست! اما چرا؟ چون تنها چیزی که می تواند موفقیت شما را تضمین کند و باعث رشد شما شود محتواست! این روز ها افراد به دنبال چیز هایی هستند که اطلاعات ارزشمند تری را در اختیار آنها قرار بدهد. بنابراین تولید محتوا اولین و مهم ترین کاری است که به شما باید انجام دهید. اما این کار چندان هم راحت نیست و همیشه سختی های خاص خودش را دارد. به همین دلیل تصمیم گرفتم تا در یک سری از مطالب وبلاگ زرممبر – فروشگا ممبر واقعی تلگرام به آموزش تولید محتوا در سبک های مختلف بپردازم.

آموزش تولید محتوا برای کانال های فیلم و سریال

آموزش تولید محتوا برای کانال های فیلم و سریال

کانال های فیلم و سریال جز یکی از محبوب ترین دسته های محتوا مخصوصا در تلگرام به حساب می آید. اما آنقدر تعداد کانال های شبیه به هم زیاد شده است که اگر بخواهید مانند آنها فعالیت کنند عملا هیچ راهی برای پیشرفت ندارید. بهتر است تصمیم بگیرید و کمی اختصاصی تر و حرفه ای تر کار کنید.

بهترین کانال های موزیک تلگرام برای عاشقان به دنیای موسیقی!

افراد چرا به دنبال کانال های فیلم و سریال هستند؟

برای اینکه بفهمید چگونه برای کانال های فیلم و سریال تولید محتوا کنید باید ابتدا بفهمید که دقیقا افراد چرا به دنبال این کانال ها هستند؟

  • دانلود فیلم و سریال
  • پیدا کردن فیلم و سریال های خوب
  • نقد و برسی فیلم و سریال های مختلف
  • تاریخ انتشار فیلم و سریال ها
  • اطلاع از اخبار مهم فیلم و سریال
  • و…..

بنابراین شما باید در تولید محتوای خود به این موارد دقت کنید و سعی کنید بیشتر محتواهایی تولید کنید که افراد بیشتر دوست داشته باشید. محتواهایی که شما می توانید تولید کنید شامل:

معرفی فیلم و سریال های خوب

قطعا افرادی که به این کانال ها سر می زنند به دنبال فیلم و سریال های خوبی هستند که از تماشای آن لذت ببرند برای همین خیلی راحتی می توانید یک روز در هر هفته را اختصاص به معرفی یک فیلم یا سریال دهید. این محتوا می تواند جالب ترین و مفید ترین محتوا برای کانال شما باشد.

معرفی فیلم بر اساس دسته بندی و موضوعی

یکی از سبک های محتوا که طرفداران بسیار زیادی دارد معرفی فیلم و سریال بر اساس دسته بندی و موضوع است. یعنی اینکه مثلا بهترین فیلم یا سریال در سبک طنز و… یا بهترین سریال های دبیرستانی و….. اینها جز محتواهایی هستند که افراد همیشه به دنبال آنها هستند و پتانسیل انتشار بالایی نیز دارند.

اگر صاحب یک کانال تلگرامی هستید با استفاده از خدمات خرید ممبر گروه و خرید ممبر واقعی تلگرام می توانید رشد کانال خود را سریع تر کنید و صاحب یک کانال با ممبر بالا شوید.

اخبار فیلم، بازیگران و سلبریتی ها

اخبار نیز یکی از محتواهای جدا نشدنی از دسته فیلم و سریال است. نکته بسیار مهمی که باید درباره ی تولید محتوا برای کانال های فیلم و سریال بدانید این است که افراد به دنبال اخبار معمولی نیستند و بیشتر اخبار های جنجالی و خبر از فیلم های معروف می تواند برای آنها جذاب باشد. بنابراین به جای اینکه همه اخبار را پوشش دهید به دنبال جذاب ترین اخبار باشید.

سکانس ها و دیالوگ ها

سکانس ها و دیالوگ ها جز دسته محتوایی به حساب می آید که برای کانال های فیلم و سریال مانند انرژی می مانند. این سبک از محتوا معمولا خیلی بازدید بالایی دریافت می کند و افراد زیاد آن را چک می کنند.

نقد و برسی سریال

بهترین سبک تولید محتوا برای کانال های فیلم و سریال نقد و برسی است. بسیاری از افراد وقتی می خواهند یک فیلم را تماشا کنند نیاز دارند که بدانند چه چیز هایی به صورت سرپوشیده در سریال یا فیلم اتفاق می افتد یا بفهمند که آیا واقعا آن سریال یا فیلم مناسب آنها است یا نه؟

اگر قصد دارید از خدمات افزایش فالوور استفاده بهتر است از سرویس های معتبر استفاده کنید تا دچار بن نشوید. وبسایت زرممبر خدمات افزایش فالوور فیک اینستاگرام را به صورت حرفه ای با قیمت مناسب انجام می دهد.

بهترین منابع برای تولید محتوا کانال های فیلم و سریال

اگر به دنبال منابع خوب هستید می توانید سری به پیج های اینستاگرامی سکانس و دیالوگ، کانال های یوتیوب معرفی فیلم، وبسایت های خارجی معرفی فیلم بزنید. همچنین پیج های اینستاگرامی بازیگران محبوب دنیا و ایران نیز می تواند برای تولید اخبار کمک زیادی بهتان بکند. در کنار آن سعی کنید تا از مطالب و معرفی سریال های وبسایت های خارجی نیز استفاده کنید. کار بسیار ساده ای است تنها کافیست چیزی که می خواهید را در گوگل ترنسلیت وارد کنید و سپس به دنبال مطالب خوب بگردید. با پیدا کردن چندین سایت خوب خارجی در زمینه فیلم و سریال محتوای کانال شما برای مدت ها تامین است.

در این مطلب به آموزش تولید محتوا برای کانال های فیلم و سریال پرداختم. امیدوارم از این مطلب خوشتان آمده باشد و برایتان مفید بوده باشد.