خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » ترفند » بهترین سایت های دانلود افکت صوتی به صورت رایگان!

اگر یک تولید کننده محتوا یا یک ادیتور باشید قطعا برای پیشرفت و کیفیت بالاتر کار خود نیاز به ساند افکت های مختلف دارید. منابع مختلفی وجود دارند که می توانید از آنها ساند افکت های مختلف را دانلود کنید. در این مطلب قصد دارم تا چندتا از بهترین سایت های دانلود افکت صوتی را معرفی کنم تا از این به بعد بدون هیچ محدودیتی بتوانید از آنها هر ساند افکتی که می خواهید را دانلود کنید.

بهترین سایت های دانلود افکت صوتی

منابع مختلفی برای دانلود افکت های صوتی وجود دارد و شما حتی در تلگرام هم می توانید کانال های مختلفی را پیدا کنید و از آنها ساند افکت های مختلفی را دانلود کنید. اما وبسایت های بسیار حرفه ای وجود دارند که دارای منابع عظیمی از افکت های صوتی مختلف هستند که از کیفیت فوق العاده ای برخوردارند و دست شما را در انتخاب نهایی باز می گذارند. در ادامه به معرفی همین وبسایت ها می پردازم.

بهترین سایت های دانلود افکت صوتی

چرا باید از ساند افکت استفاده کرد؟

اگر یک فرد عالی باشید قطعا تاثیر و ارزش ساند افکت ها را نمی دانید اما افرادی که در زمینه تولید محتوا، ویدیو، انیمیشن و پادکست و هر نوع محتوایی که با صدا سر و کار داشته باشد می توانند چند تا ساند افکت خوب چقدر می توانند در کیفیت کار نهایی تاثیر بگذارند و باعث پیشرفت آن شوند.

برنامه های مختلفی برای ادیت فیلم و صوت وجود دارد که خیلی راحت به شما این امکان را می دهد که ادیت های حرفه ای بزنید. ترکیب کردن این برنامه ها و قابلیت هایی که به شما می دهند با یک صوت خوب که با ساند افکت های مختلف ترکیب شده است می تواند بهترین خروجی ویدیو ممکن را به شما بدهد.

سایت free sound

یک سایت ساده اما فوق العاده در این زمینه که هزاران ساند افکت مختلف را در اختیار شما قرار می دهد. در این وبسایت افکت های صوتی مختلف به صورت رایگان وجود دارد که می توانید خیلی راحت و بدون هیچ محدودیتی از آنه استفاده کنید. تنها کاری که لازم است این است که قبل از استفاده به مجوز هایی که در صفحه آن افکت وجود دارد نگاه کنید.

بهترین برنامه های مدیریت پسورد

سایت zapsplat بزرگ ترین سایت دانلود ساند افکت

اگر به دنبال یک منبع فوق العاده و عظیم از انواع و اقسام ساند افکت های مختلف هستید قطعا این وبسایت می توانید بهترین گزینه ممکن برای شما باشد. در این وبسایت 26 کتگوری وجود دارد و در مجموع 110 هزار ساند افکت مختلف از هر چیزی که فکر کنید در آن موجود می باشد که می توانید بین آنها گزینه های خیلی مناسبی برای پروژه های خود پیدا کنید.

در این وبسایت ساند افکت های رایگان، پکیج های ساند مختلف و موزیک های متفاوتی آن هم به صورت رایگان وجود دارد که می توانید آنها را دانلود کنید و خیلی راحت از آنها استفاده کنید.

99sound یک وبسایت حرفه ای

وبسایت 99 ساند یک سایت مستقل و با کیفیت بسیار بالاست که صدای های مختلفی با کیفیت بالا در اختیار شما قرار می دهد که می توانید از آنها به صورت رایگان استفاده کنید.  در این وبسات بسته های صدایی مختلفی وجود دارد که شامل ساند های متفاوت می باشد.

99sound مانند دیگر وبسایت ها مجموعه بسیار بزرگی ندارد و نمی توان صداهای خیلی متفاوتی در آن پیدا کرد اما دسته صوت هایی که در آن قرار دارد شامل ساند های بسیار باکیفیتی می باشد که می توانید از آن استفاده کنید.

ریلز اینستاگرام چیست؟ آیا همان تیک تاک است؟+فعال سازی reels اینستاگرام

Free sfx

یک وبسایت با داشتن مجموعه ای بیش از 5000 ساند افکت مختلف که می توانید در آن افکت های بسیار جذابی را به صورت رایگان یا با قیمت بسیار پایین پیدا کنید و از آنها استفاده کنید. در این وبسایت دسته بندی های مختلفی با تنوع بسیار زیادی وجود دارد که می توانید در بین آنها تقریبا هر صدایی که می خواهید را پیدا کنید و از آنها در پروژه های خود استفاده کنید.

AudioMicro

اگر به سایت های بالا راضی نیستید می توانید از این وبسایت نیز استفاده کنید که دارای مجموعه بسیار خوبی از ساند افکت های مختلف می باشد. در این وبسایت افکت های مختلفی به صورت و غیر رایگان وجود دارد که کیفیت خوب این افکت ها  باعث شده تا در این لیست قرار بگیرید.

از افکت های این وبسایت می توانید در ویدیو های مختلف تجاری و غیر تجاری استفاده کنید. البته با خرید اشتراک این وبسایت می توانید به صوت های بیشتر و با کیفیت تری نیز دسترسی داشته باشید.

Soundsnap

تا به الان تنها وبسایت های خارجی برای دانلود ساند افکت معرفی کردیم و در آنها قصد دارم تا یک وبسایت ایرانی بسیار با کیفیت در این زمینه به شما معرفی کنم.

ساند اسنپ دارای مجموعه ای بیش از 214 هزار ساند مختلف می تواند که قطعا می توانید برای هر تولید کننده محتوایی کافی و کامل باشد. در آن می توانید با خرید اشتراک خیلی ساده و به صورت نا محدود به تمامی ساند های مختلف دسترسی داشته باشید و از آنها استفاده کنید.

در این مطلب از زرممبر مرکز خدمات خرید ممبر گروه و دیگر شبکه های اجتماعی به معرفی بهترین سایت های دانلود افکت صوتی پرداختم که می توانید از آنها برای پروژه های متفاوت خود استفاده کنید.