خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » ترفند » بهترین برنامه های مدیریت ایمیل برای اندروید در سال 2022

ایمیل چیزی که اگر قصد فعالیت در فضای آنلاین و استفاده از اینترنت را داشته باشید قطعا به آن نیاز دارید. با استفاده از ایمیل می توانید در سرویس های مختلف ثبت نام کنیم، در وبسایت ها اکانت بسازید، پیام بفرسید، پیام های کاری تجاری ارسال کنید، با شرکت ها در تماس باشید و… در این مطلب از زرممبر قصد دارم تا به معرفی بهترین برنامه های مدیریت ایمیل برای اندروید بپردازم تا بتوانید از بین لیست انبوهی برنامه مختلف که در این زمینه فعالیت می کنند یکی را انتخاب کنید.

ایمیل چیست؟

ایمیل به نوعی مانند یک شناسنامه یا یک کد پستی در فضای اینترنت می باشد و برای استفاده از دنیای آنلاین داشتن آن بسیار ضروری است. شرکت های مختلفی وجود دارند که امکان ساخت ایمیل را در اختیار شما قرار می دهند مانند گوگل و یاهو و… همچنین شما این امکان را دارید تا ایمیل هایی مخصوص بر روی دامنه های وبسایت های خود بسازید. نداشتن ایمیل در فضای اینترنت مانند این است که شما هیچ آدرسی ندارید و شما به عنوان یک کاربر شناخته نمی شوید و نمی توانید از بسیاری از برنامه ها و وبسایت های استفاده کنید.

چرا باید یک برنامه مدیریت ایمیل نصب کنم؟

قبل از اینکه به معرفی بهترین برنامه های مدیریت ایمیل بپردازم بهتر است به پاسخ این سوال بپردازم. از ایمیل استفاده های مختلفی مانند ارسال پیام، برقرار ارتباط با شرکت ها، ثبت نام در برنامه ها و سایت ها، مدیریت و انجام کارهای مختلف مانند خرید و… و باخبر شد از اخبار و اطلاعات وبسایت ها و سرویس هایی که به آن علاقه دارید می شود.

استفاده از یک برنامه مدیریت ایمیل باعث می شود تا خیلی راحت بتوانید ایمیل های خود را مشاهده کنید، دسته بندی کنید، مرتب کنید، آنها را بخوانید یا ایمیل ارسال کنید و در لحظه به ایمیل هایی که برایتان ارسال می شود دسترسی داشته باشید.

بهترین برنامه های مدیریت ایمیل

حالا که به اهمیت ایمیل و برنامه های مدیریت ایمیل پی بردید قصد دارم تا به معرفی چندتا از بهترین برنامه ها در این زمینه بپردازم. در واقع اگر وارد گوگل پلی شوید و عبارت email را سرچ کنید با دنیایی از برنامه های مختلف رو به رو می شود که انتخاب از بین آنها بسیار سخت است. به همین دلیل سعی کردم تا در این لیست بهترین آنها را از لحاظ محبوبیت، امنیت و امکانات به شما معرفی کنم.

بهترین برنامه های مدیریت پسورد

Blue Mail

بلو میل یک برنامه بسیار عالی در زمینه مدیریت ایمیل می باشد که به شما این امکان را می دهد تا ایمیل های اکانت های مختلفی ایمیل از سرویس های مشهور را یک جا باهم داشته باشید و بتوانید آنها را خیلی ساده تر مدیریت کنید. شما می توانید با تنظیمات مختلف این برنامه برای خود شخصی سازی کنید و منو های آن را دسته بندی کنید. همچنین این برنامه از لحاظ امنیتی نیز در سطح بسیار خوبی قرار می گیرید.

gmail بهترین برنامه های مدیریت ایمیل

محبوب ترین برنامه مدیریت ایمیل، جیمیل

مگر می شود صحبت از بهترین برنامه های مدیریت ایمیل باشد و gmail در آن لیست نباشد. اشتباه نیست اگر بگوییم جیمیل در حال حاضر جز محبوب ترین برنامه های مدیریت به حساب می آید و بیش از 10 میلیار نصب در گوگل پلی دارد که این خود گواه همه چیز است. محیط کاربری بسیار زیبا و امکانات مختلف و ساده باعث شد تا این برنامه به محبوبیت بسیار بالایی برسد. همچنین پشتیبانی شرکت عظیم گوگل از آن می تواند ضمانت امنیت این برنامه باشد.

به همه اینکه قابلیت پشتیبانی از google drive را هم اضافه کنید تا متوجه برتری این برنامه شوید. در جیمیل می توانید علاوه بر اکانت های ایمیل گوگل از از اکانت های سرویس های دیگر مانند یاهو و… استفاده کنید. البته اگر دارای اکانت های جیمیل هستید بهتر است سراغ این برنامه بروید چون بهترین گزینه برایتان است.

بهترین برنامه های ادبلاکر (از شر تبلیغات خلاص بشید!)

Mymay

یک سرویس قدیمی برای مدیریت ایمیل ها که هنوز طرفداران خود را دارد و جز بهترین ها به حساب می آید. این برنامه از سرویس های بسیار مختلفی مانند گوگل و یاهو و اپل و مایکروسافت و غیره پشتیبانی می کند یعنی شما می توانید اکانت ایمیل تمامی این سرویس ها را در یک برنامه باهم مدیریت کنید که همین موضوع به همراه ویژگی ها و امکانات مختلف باعث محبوبیت بیشتر این برنامه شده است.

outlook بهترین برنامه های مدیریت ایمیل

بهترین برنامه مدیریت ایمیل حرفه ای، Outloock

اگر جز کسانی هستید که به دنبال یک برنامه حرفه ای و در سطح جیمیل و رابط کاربری فوق العاده هستید قطعا outlook می تواند بهترین گزینه برایتان باشد. در این برنامه شما می توانید ایمیل ها تقویم و فایل های خود را یک جا مدیریت کنید. همچنین امکانات پیشرفته و داشتن نسخه های دیگر برای دکستاپ و… باعث شده این برنامه به عنوان یکی از بهترین گزینه ها شناخته شود. به علاوه داشتن بیش از 500 میلیون دانلود در گوگل پلی و پشتیبانی شرکت مایکروسافت از آن به خوبی می تواند نشان از کیفیت و قدرت این برنامه دهد.

در این مطلب از زرممبر مرکز خدمات خرید ممبر واقعی تلگرام به شما چندتا از بهترین برنامه های مدیریت ایمیل را معرفی کردم. قطعا برنامه های بسیار بیشتری می توانند در این لیست جای بگیرید که کیفیت بالایی داشته باشند اما سعی کردم تا از گفتن برنامه هایی که ویژگی چندان خاصی ندارند پرهیز کنم و چندتا از بهترین گزینه ها به شما معرفی کنم  تا خیلی راحت تر بتوانید از بین آنها انتخاب کنید.