خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » ترفند » 3 روش برای ساخت لینک پروفایل تیک تاک (بدون نیاز به نصب برنامه)

قطعا تیک تاک را دیگر همه شما می شناسید یکی از محدود شبکه های اجتماعی که بعد از مدت ها تواست با سرعت فوق العاده رشد خود در بین بهترین ها و در کنار اینستاگرام و فیسبوک قرار بگیرد. همین موضوع باعث شده تا توجه به این برنامه بسیار بیشتر از پیش شود و اهمیت زیادی پیدا کند. در این مطلب قصد دارم تا به آموزش ساخت لینک پروفایل تیک تاک بپردازم تا با استفاده از آن بتوانید خیلی راحت پروفایل تیک تاک خود را در سطح وب پخش کنید و مخاطب های بسیار زیادی بدست بیاورید.

ساخت لینک پروفایل تیک تاک

فرقی نمی کند که چقدر کارتان خوب باشد معمولا خیلی کم پیش می آید تا افراد آیدی صفحه شما در تیک تاک را جایی ببینند و وارد اپ تیک تاک شوند و آن را سرچ کنند و سپس شما را دنبال کنند. به همین دلیل باید از روش های ساده تری استفاده کنید تا افراد خیلی سریع بتوانند تنها با یک کلیک به پروفایل شما در تیک تاک هدایت شوند تا درصد اینکه شما را فالو کنند بسیار افزایش یابد.

برای اینکار شما نیاز به لینک پروفایل خود در تیک تاک دارید تا با قرار دادن آن در وبسایت و دیگر شبکه های اجتماعی بتوانید به تعداد فالوور هایتان را افزایش دهید. اما چگونه باید لینک پروفایل تیک تاک خود را بسازیم؟

ساخت لینک پروفایل تیک تاک از درون خود برنامه

در خود برنامه تیک تاک این قابلیت وجود دارد تا خیلی راحت بتوانید لینک پروفایل خود را بدست بیاورید و آن در جاهای دیگر پخش کنید و مخاطب بیشتری بدست بیاورید. برای این کار وارد برنامه تیک تاک شوید. سپس به صفحه پروفایل خود بروید و در بالا بر روی سه نقطه کلیک کنید.

بعد از آن بر روی گزینه settings and privacy کلیک کنید کنید. و در اینجا به دنبال گزینه share profile باشد. بعد بر روی آن کلیک کنید و بر روی گزینه copy link کلیک کنید. به همین راحتی لینک پروفایل تیک تاک شما کپی شد.

ساخت لینک پروفایل تیک تاک

روش دیگر!

روش دیگری نیز برای این کار وجود دارد تا بتوانید بتوانید لینک پروفایل تیک تاک خود را بدست بیاورید.

ابتدا وارد تیک تاک شوید.

سپس وارد پروفایل خود شوید.

حالا  بر روی گزینه edit profile کلیک کنید.

در مرحله بعد در زیر قسمت username بر روی آیکون دو مربع کنار صفحه کلیک کنید.

به همین راحتی لینک پروفایل شما کپی شد و می توانید از آن در دیگر برنامه ها استفاده کنید.

لینک مستقیم پروفایل تیک تاک از طریق مرورگر

اگر شما جز کاربران دکستاپ هستید روش دیگری نیز برای این کار وجود دارد که می توانید با استفاده از آن لینک پروفایل تیک تاک خود را بدست بیاورید. برای  این کار تنها نیاز است وارد وبسایت تیک تاک شوید. سپس وارد اکانت خود شوید و حالا بر روی پروفایل خود کنید تا به صفه پروفایل خودتان هدایت شوید. سپس در بالا در بخش url مرورگر لینک صفحه پروفایل خود را کپی کنید و از آن استفاده کنید.

دلایل بن شدن اکانت اینستاگرام چیست؟ چه چیزی در اینستاگرام باعث بن شدن میشود؟

ساخت لینک پروفایل tiktok با استفاده از نام کاربری

به طور معمول برای ساخت لینک پروفایل تیک تاک از یک دستورعمل یکسان استفاده می شود و تمامی لینک ها به یک صورت است. تنها کاری که شما نیاز است انجام دهید این است که بعد از عبارت tiktok.com/@usernamge به جای عبارت username آیدی یا همان یوزرنیم اکانت تیک تاک خود را وارد کنید. بعد از این کار خیلی راحت می توانید از لینک ساخته شده استفاده کنید.

دقت کنید که بعد از / حتما باید @ قرار داده شود و بدون هیچگونه فاصله ای یوزرنیم اکانت خود را قرار دهید در غیر این صورت این لین کار نمی کند. به طور مثال اگر یوزرنیم صفحه شما n444 است لینک پروفایل شما اینگونه ساخته می شود : tiktok.com/@n444

چگونه لینک ویدیو های تیک تاک را بدست بیاوریم؟

اگر می خواهید لینک یک ویدیو از پیج خودتان یا ویدیو فرد دیگری را بدست بیاورید. تنها کاری که نیاز است انجام دهید این است که ویدیو مدنظر را در تیک تاک پیدا کنید. سپس بر روی سه نقطه کلیک کنید و بر روی copylink کلیک کنید. اگر این روش کار نکرد در کنار ویدیو خود به دنبال آیکون فلش یا share باشید و سپس بر روی copylink کلیک کنید.

معرفی اپ بیپر – همه پیام رسان ها در کنار هم

چگونه لینک پروفایل خود در تیک تاک را تغییر دهیم؟

گاهی اوقات بعد از ساخت تیک پروفایل تیک تاک به این فکر می افتید که لینک پروفایل خود را تغییر دهید. این کار تنها با تغییر یوزرنیم شما امکان پذیر است چون لینک های پروفایل معمولا از همان عبارت یوزرنیم شما ساخته می شود.

البته اگر بعد از ساخت لینک متوجه شدید که لینک پروفایلتان خیلی بلد و طولانی است می توانید از وبسایت های کوتاه کننده لینک استفاده کنید.

در این مطلب از زرممبر مرکز خدمات خرید ممبر تلگرام ، خرید ری اکشن تلگرام و… سعی کردم به آموزش ساخت لینک پروفایل تیک تاک بپردازم تا بتوانید با استفاده از این لینک و پخش کردن آن در بین مخاطبین خود در دیگر شبکه های اجتماعی و… فالوور های بیشتری در تیک تاک بدست بیاورید.