خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » ترفند » بهترین برنامه سفارشی سازی نوتیفیکیشن موبایل در سال 2023

یکی از بخش هایی که در گوشی های اندروید بیشتر شبیه به هم است و نمی توان به صورت معمول آن را چندان تغییر داد نوتیفیکیشن ها یا همان اعلان ها هستند سیستم عامل اندروید در گوشی های مختلفی دست ما را برای شخصی سازی نوار نوتیفیکیشن دسته ما را بسته است و تمام قابلیت ما برای مدیریت و شخصی سازی به چندین مورد محدود می شود. اما این پایان ماجرا نیست زیرا می توان این کمبود را از طریق نرم افزار سفارشی سازی نوتیفیکیشن موبایل به راحتی جبران کرد. در ادامه قصد دارم تا بهترین برنامه ها در این زمینه را به شما معرفی کنم.

سیستم عامل اندروید همیشه به اینکه انتخاب های زیادی را در اختیار کاربران خود قرار می دهد و عملا آنها را محدود نمی کند مشهور بوده است. اما در زمینه نوار های نوتیفیکیشن متاسفانه این موضوع صدق نمی کند و شما برای شخصی سازی و مدیریت نوتیفیکیشن های گوشی خود خیلی وقت ها انتخاب های زیادی ندارید و به مشکل برمی خورید. اما خوشبختانه همچنان برنامه هایی وجود دارند که می توانند این نقص را پوشش دهند.

معرفی برنامه های سفارشی سازی نوتیفیکیشن موبایل

بهترین برنامه سفارشی سازی نوتیفیکیشن موبایل

همه ما در طول روز از گوشی موبایل استفاده می کنیم و یکی از بخش های پرکاربرد آن نوار اعلان است که ما را از وضعیت مسائل مختلف در مورد گوشی و برنامه های باخبر می کند و به ما امکانات برای مدیریت و استفاده بهتر از گوشی می دهد. اما با چه برنامه هایی می توان این نوار را کمی شخصی سازی کرد و آن را تغییر داد؟ بهترین برنامه ها برای تغییر نوار نوتیفیکیشن کدامند؟

مرورگر سافاری چیست؟ نصب و دانلود – کروم یا سافاری؟

Floatify Lockscreen همه چیز در یک جا

این برنامه تغییر آنچنان زیادی در نوار اعلان نوتیفیکیشن موبایل شما ایجاد نمی کند اما می قابلیتی به شما می دهد که بتوانید اعلان های مختلف را به صورت کامل در صفحه گوشی مشاهده کنید و آنها را پاک کنید یا به آنها پاسخ دهید. در واقع برای دیدن نوتیفیکیشن ها دیگر نیاز نیست که حتما گوشی خود را روشن کنید و رمز آن را وارد کنید و… بلکه به راحتی می توانید در همان صفحه لاک اسکرین نوتیفیکیشن های مختلف را مشاهده کنید.

البته این تمام ماجرا نیست بلکه شما می توانید با استفاده از این برنامه قابلیت پیام پاپ آپ را فعال کنید و به مدیریت آنها بپردازید. همچنین می توانید از سیستم پاسخگوی خودکار آن استفاده کنید که به شما این امکان را می دهد تا بتوانید پیام های از پیش تعریف شده را برای مخاطبین خود ارسال کنید.

Notification Toggle امکانات بیشتر

یک برنامه جالب و باحال که به شما این امکان را می دهد تا بتوانید به نوار اعلان خود دکمه های مختلفی اضافه کنید و با استفاده از آنها گوشی خود را راحت تر مدیریت کنید. با استفاده از Notification Toggle می توانید تا بیش از 20 دکمه به نوار اعلان خود برای کار های مختلف اضافه کنید. این دکمه نسبت به دکمه های عادی و معمول گوشی گزینه های بیشتری را در اختیار شما قرار می دهند.

آموزش بکاپ گرفتن از اکانت اینستاگرام به صورت کامل

Galaxy Notification Dynamic ظاهری نو

اگر دوست دارید که ظاهر نوار اعلان و نحوه نمایش نوتیفیکیشن ها کمی تغییر کنید این برنامه می تواند یک گزینه خوب برایتان باشد. با استفاده از این برنامه نوتیفیکیش ها متناسب با پس زمینه شما رنگ خود را عوض می کنند و ظاهر بسیار شیک تر و زیباتر را به گوشی شما می دهند. همچنین می توانید خیلی راحت از قابلیت اعلان های شناور استفاده کنید و موقعیت و ساز آنها را در گوشی خود شخصی سازی کنید. همچنین می توانید مشخص کنید که از چه برنامه هایی اعلان دریافت کنید و از چه برنامه هایی اعلان دریافت نکنید. خلاصه اگر دنبال بهترین برنامه سفاشی سازی نوتیفیکیشن موبایل با ظاهر بسیار متفاوت هستید این برنامه را به شما پیشنهاد می کند.

C Notice بهترین برنامه سفارشی سازی نوتیکفیشن موبایل

به عنوان آخرین گزینه قصد دارم تا به شما برنامه C Notice را معرفی کنم. این برنامه یک شیوه نمایش بصری جدید و زیبا را برای نمایش اعلان را در نظر گرفته است. با استفاده از آن می توانید پنجره های شناور با رنگ های متفاوت را برای نمایش پیام ها انتخاب کنید. در واقع در کنار اینکه c notice شیوه نمایش اعلان ها را تغییر می دهد به شما این امکان را می دهد تا بتوانید در خیلی سریع تر و راحت تر اعلان های گوشی خود را مدیریت کنید و به آنها سر و سامانی بدهید.

در وبلاگ زرممبر مطالب مختلفی درباره خرید ممبر گروه، افزایش بازدید تلگرام، بدست آوردن فالوور رایگان و… برای رشد و پیشرفت در شبکه های اجتماعی منتشر کردیم اما در بخش ترفند تصمیم گرفتن تا به شما چندین برنامه فوق العاده برای تغییر ظاهر نوار اعلان خود معرفی کنم تا بتوانید ظاهر گوشی خود را متفاوت تر کنید.