خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » آموزش » بهترین دانلود منیجر برای گوشی کدام است؟ (آپدیت 2021)

دانلود کردن با کامپیوتر بسیار راحت و ساده بوده. تنها کافیست تا یک نرم افزار مدیریت دانلود یا دانلود منیجر نصب کنید و سپس خیلی ساده و راحت به دانلود بپردازید. اما این کار در تلفن های همراه به این سادگی ها نیست. در این مطلب قصد دارم تا بهترین دانلود منیجر برای گوشی را به شما معرفی کنم. با من تا انتهای این مطلب همراه باشید.

معمولا به این دلیل که بسیاری از تلفن های همراه نرم افزار مدیریت دانلود دارند بسیاری به نصب یک نرم افزار درست و حسابی برای دانلود اهمیت نمی دهند و همین موضوع باعث شده تا از بسیاری از دانلود کردن یک فایل بر روی گوشی دوری کنند. نرم افزار دانلودر خود گوشی معمولا بسیار ساده و بدون هیچ امکاناتی است و دانلود کردن با آن یکی از سخت ترین کارهایست که می توانید تصورش را کنید.

بهترین دانلود منیجر برای موبایل

بهترین دانلود منیجر برای گوشی

اما خوشبختانه می توان در بین برنامه های بسیار زیادی که برای گوشی وجود دارد چندین دانلود منیجر خوب و درست و حسابی پیدا کرد. در ادامه لیستی از این دانلود منیجر ها را به شما معرفی می کنیم. اینکه از کدام یک بخواهید استفاده کنید و کدام را انتخاب می کنید کاملا به خودتان بستگی دارد.

Advanced Download Manager

Adm یکی از بهترین دانلود منیجر ها برای گوشی است که قابلیت های بسیار زیادی دارد و به نظر بسیاری جز کامل ترین و بهترین و پیشرفته ترین نرم افزار دانلودی است که در تلفن های هوشمند با آن کار کردند. این برنامه توانایی تشخیص لینک دانلود در مرورگر های مختلف و کلیپ بورد گوشی را دارد. همچنین می تواند 3 فایل را به صورت همزمان در پس زمینه گوشی شما دانلود کند.

گیت هاب چیست و چه کاربردی دارد؟ هر آنچه باید درباره‌ی آن بدانید!

به علاوه همه اینها شما می توانید فایل ها را زمان بندی کنید تا به صورت خودکار دانلود شوند و یا اینکه آنها را متوقف کنید و هر زمانی که خواستید دوباره ادامه آنها را دانلود کنید. همچنین یکی از قابلیت های بسیار جذاب این برنامه قطعه بندی کردن فایل ها تا 9 قسمت و افزایش سرعت دانلود است که بسیاری دقیقا به همین دلیل به سراغ آن می روند.

بهترین دانلود منیجر برای گوشی IDM

یکی دیگر از برنامه های مدیریت دانلود گوشی که می توان به آن لقب بهترین دانلود منیجر برای گوشی را دارد همین برنامه است. این برنامه قابلیت های بسیار زیادی دارد و طراحی و UI بسیار خوبی دارد که همه اینها باهم باعث شده تا یکی از بهترین گزینه باشد.

این برنامه می تواند به صورت همزمان 5 فایل را دانلود کند و امکان توقف و ادامه دانلود هم دارد. همچنین در این برنامه یک مرورگر داخلی طراحی شده و می تواند به صورت خودکار فایل های موسیقی، ویدیو و عکس را در اینستاگرام، فیسبوک و سایر شبکه های اجتماعی دانلود کند. به علاوه این برنامه با قطعه بندی کردن فایل ها تا 32 قسمت می تواند سرعت دانلود را به شدت افزایش دهد. همچنین امکان دانلود فایل از لینک های کپی شده در کلیپ بورد هم وجود دارد.

به علاوه همه اینکه برنامه IDM قابلیت دانلود فایل های تورنت هم دارد. یعنی شما خیلی راحت می توانید با این برنامه به دانلود فایل از تورنت بپردازد. این برنامه به شما این امکان را می دهد که به دانلود فایل با مگنت لینک، آدرس URL تورنت یا فایل تورنت بپردازید که همین موضوع باعث شده تا مورد توجه بسیاری قرار بگیرد.

Turbo Download Manager

یکی دیگر از بهترین برنامه ها برای دانلود همین دانلود منیجر می باشد. این برنامه محدودیت حجمی برای دانلود فایل ندارد و می تواند فایل های بدون حجم مشخص راهم به راحتی دانلود کند.همچنین در این برنامه می توانید به راحتی دانلود را متوقف کنید و بعدا ادامه آن را دانلود کنید. به همه اینها ارائه تاریچه دانلود و امکان دانلود در پس زمینه و افزایش سرعت دانلود را اضافه کنید تا متوجه برتری این نرم افزار شوید.

کلاب هاوس چیست؟ معرفی و آموزش شبکه اجتماعی صوتی کلاب هاوس

اگر به دنبال یک نرم افزار مدیریت دانلود خوب برای گوشی هستید این برنامه می توانید گزینه بسیار خوب و کاملی برای شما باشد. همچنین این برنامه ادعا می کند که می تواند با ایجاد کنکشن های HTTP و برخی تغییرات دیگر سرعت دانلود را تا سقف 5 برابر افزایش دهید که یکی از دلایل شهرت آن می باشد.

 نرم افزار دانلود منیجر موبایل Easy Downloader Pro

اگر کاری به برنامه های حرفه ای و پر از گزینه دانلودر ندارید و به دنبال یک نرم افزار مدیریت دانلود برای گوشی خیلی ساده اما حرفه ای هستید این برنامه می تواند گزینه بسیار خوبی باشد. این برنامه محیط کاربری بسیار ساده ای دارد و زمانی که آن را باز می کنید اموزش کوتاهی درباره آن داده می شود. این برنامه امکان دانلود همزمان 10 فایل، پشتیبانی از پروتکل های مختلف و پشتیبانی از کپی و پست لینک ها برای دانلود را دارد.

 این مطلب توسط زر ممبر مرکز خدمات خرید فالوور فیک اینستاگرام منتشر شده است.

در این مطلب به معرفی بهترین دانلود منیجر برای گوشی پرداختم که امیدوارم خوشتان آمده باشد. هر کدام از این برنامه ها جز بهترین ها هستند و هر کدام آنها قطعا می تواند بهترین گزینه برای دانلود فایل بر روی گوشی باشد.