خرید ممبر تلگرام » وبلاگ زر ممبر » جیمیل » نحوه گزارش اسپم جیمیل در موبایل و کامپیوتر ( +آپدیت 2020)

امروزه دیگر دنیای اینترنت را با ایمیل می شناسند. یکی از بهترین سرویس های ایمیل در کل دنیا جیمیل است که محبوبیت بسیار ویژه ای دارد و طرفداران آن بسیار زیاد هستند. جیمیل دقیقا مانند شناسنامه هر فرد در دنیای اینترنت می ماند و افراد برای ثبتنام، استفاده از سرویس ها و به اشتراک گذاری پیام های مهم از آن استفاده می کنند. بسیاری از شرکت ها نیز از این فرصت سو استفاده می کنند و ایمیل های ناخواسته را برای شما می فرستند تا تبلیغی برای کار آنها شوید. خود شرکت جیمیل یک راه کار بسیار عالی برای مقابله با این افراد ارائه کرده است که بتوانید خیلی راحت از شر ایمیل های مزاحم آنها راحت شوید. در این مطلب می خواهیم به شما گزارش اسپم در برنامه جیمیل را آموزش دهیم. تا انتهای با زر ممبر سایت خرید ممبر تلگرام همراه باشید.

اسپم و بلاک کردن دو قابلیت خاصی است که گوگل برای کاربران خود در نظر گرفته است که با استفاده از ان می توانند از شر ایمیل های مزاحم راحت شوند. با اسپم شما می توانید یک ایمیل ناخوشایند و نا مربوط را اسپم کنید دیگر کمتر شاهد این نوع ایمیل ها باشید. با گزینه بلاک کردن هم می توانید به طور کلی یک اکانت را بلاک کنید که دیگر از آن ایمیل دریافت نکنید. خوشبختانه جیمیل طی آپدیت های مختلف به بخش اینباکس ایمیل خود 3 بخش: اصلی، شبکه های اجتماعی، تبلیغات اضافه کرده است که باعث می شود فرد خیلی راحت تر بتواند ایمیل های مهم خود را تماشا کند.

ریپورت دادن جیمیل

گزارش اسپم در برنامه جیمیل یا لغو اشتراک؟

بسیاری از افراد گزارش اسپم و لغو اشتراک را باهم اشتباه می گیرند. در بسیاری از موارد شما از سرویسی ایمیل دریافت می کنید که قبل خودتان به آنها ایمیل دادید و آنها برای شما ایمیل ارسال می کنند. برای مثال وقتی در یک خبرنامه عضو می شوید، وقتی در یک سایت ثبتنام می کنید، وقتی برای دریافت چیزی ایمیل خود را در اختیار سایت ها قرار می دهید و…. در این موارد طبق خواسته خود شما برای شما ایمیل ارسال می شود.  برای همین دادن گزارش اسپم در اینجا نادرست است. شما تنها باید لغو اشتراک کنید تا دیگر ایمیل های نا مربوط دریافت نکنید.

همین الان مطلب برش ویدیو اینستاگرام (کوتاه کردن ویدیو و ساخت ویدیو استوری) را بخوانید.

آموزش گزارش اسپم در برنامه جیمیل

برای اینکه بتوانید گزارش اسپم یا بلاک دهید اینکه از چه پلتفرمی استفاده می کنید کمی کار را متفاوت می کند.

گزارش هرزنامه جیمیل در اندروید

به صورت خودکار خود گوگل بسیاری از ایمیل ها را اسپم می کند تا کاربر آنها را نبیند. اما برخی مواقع ایمیل هایی وجود دارند که گوگل آنها را در اینباکس جیمیل قرار داده است اما آن ایمیل ها اسپم هستند. در اینجا است که شما باید با استفاده از گزینه ریپورت اسپم از شر این ایمیل ها راحت شوید.

برای این کار ابتدا چک کنید ببینید که برنامه جیمیل روی گوشی شما نصب است. اگر آره حتما چک کنید که آیا آپدیت است یا نه؟ اگر آپدیت نبود آن را آپدیت کنید.

سپس برنامه را باز کنید و ایمیلی که از سوی فرسنده موردنظر شما ارسال شده است و شما می خواهید آن را گزارش اسپم جیمیل دهید باز کنید.

بعد باید از بالا روی آیکون سه خطی کلیک کنید یا یک منوی ریز برای شما باز شود. بعد از آن تنها کافی است که گزینه report spam را کلیک کنید تا ان ایمیل به بخش اسپم برود.

اگر می خواهید چندین ایمیل را باهم اسپم کنید تنها کافی است وقتی برنامه را باز کردید بر روی عکس پروفایل فرستنده لمس کنید و سپس چندین ایمیل را انتخاب کنید و از بالا روی آیکون سه خط بزنید و گزینه report spam را انتخاب کنید.

همین الان مطلب رفع مشکل سیاه شدن ویدیو در تلگرام به راحتی آب خوردن! را بخوانید.

بلاک کردن جیمیل در اندروید

ممکن است گاهش یک فرد یا فرسنده ایمیل های آزاردهنده و ناخوشایندی برای شما بفرستد. شما در این حالت تنها کافی است فرستند را بلاک کنید که دیگر تمام ایمیل های وی به بخش اسپم بروند و دیگر برای شما نمایش داده نشوند. برای این کار تنها کافی است برنامه جیمیل را در گوشی خود نصب کنید و اگر نصب شده دارید چک کنی که آپدیت است یا نه؟

ابتدا برنامه جیمیل را باز کنید. سپس ایمیل مورد نظر خود را باز کنید. بعد بر روی آیکون سه خطی موجود در بالای صفحه کلیک کنید و گزینه block sender را کلیک با این کار فرد دیگر بلاک می شوند و عملا نمی تواند برای شما ایمیلی ارسال کند.

در صورتی که از نسخه های تحت وب استفاده می کنید تنها کافی است جیمیل را باز کنید و بعد از طریق آیکون های بالا اقدام به اسپم کردن آن ایمیل بکنید. البته می توانید خیلی راحت در صفحه ایمیل خود از بالا روی گزینه سه نقطه کلیک کنید و گزینه گزارش هرزنامه یا spam را کلیک کنید.

کلام آخر

در این مطلب به شما نحوه گزارش اسپم در برنامه جیمیل، نحوه بلاک در برنامه جیمیل، گزارش اسپم در برنامه جیمیل اندروید را آموزش دادیم. امیدوارم این مطلب برایتان مفید بوده باشد.

 

این نوشته در جیمیل ارسال شده و با برچسب گذاری شده است.